صفحه 142 از 148 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط salar122 نمایش پست ها
    دوستان روز امتحان کتبی، فقط باید با خودمون پاسپورت ببریم؟؟ یا چیز دیگه هم لازمه؟؟ ممنون
    نه اصلا چیز اضافی ببری تحویل میگیرن. حتی جای عینک و جامدادی! فقط مداد و پاک کن و پاسپورت

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    نه اصلا چیز اضافی ببری تحویل میگیرن. حتی جای عینک و جامدادی! فقط مداد و پاک کن و پاسپورت
    هرچی دوست داری ببر با خودت اگه اینطوری استرست کم میشه)، اما اونجا فقط پاسپورت رو نگاه می کنن و بطری آب رو با خودت می تونی ببری سر جلسه. خوراکی هم اگه داری مثلا شکلات و اینا از کاغذ و بستش در بیار بذار توی یک دستمال کاغذی بذار تو جیبت سر جلسه ببر بذار رو میزت!! کارت ندارن!! کلا هم همه چیزش ساده و معمولی تر از اونی هستش که فکر می کتید
    موفق باشید

Junior Member

برای ایجاد یک پروفایل طبق لینک زیر صرفا نیاز به پاسپورت می باشد در حالی که اغلب در مراکز پاسپورت یا کارت ملی را برای ثبت نام الزامی می دانند. بنده پاسپورت ندارم و به طبع قسمت های Passport number و Passport Expiry Date در حین ثبت نام که پر کردن آن الزامی است را نمیتوانم پر کنم. باید چگونه پروفایل بسازم؟
    http://www.ieltstehran.com/index.php...erRegistration

Junior Member

Thumbs up پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط aalavi نمایش پست ها
    برای ایجاد یک پروفایل طبق لینک زیر صرفا نیاز به پاسپورت می باشد در حالی که اغلب در مراکز پاسپورت یا کارت ملی را برای ثبت نام الزامی می دانند. بنده پاسپورت ندارم و به طبع قسمت های Passport number و Passport Expiry Date در حین ثبت نام که پر کردن آن الزامی است را نمیتوانم پر کنم. باید چگونه پروفایل بسازم؟
    http://www.ieltstehran.com/index.php...erRegistration

نقل قول نوشته اصلی توسط fox2 نمایش پست ها
    مطمین نیستم این جواب کامل و صحیحی باشه ولی نگاهی بندازید به این لینک:
    http://www.ieltstehran.com/index.php...ration&lang=fa

نوشته شده که:
    چنانچه مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران, جهت اخذ پاسپورت برای شما ممانعت وجود دارد, لطفا" مراتب را به آدرس پستی
    info@ieltstehran.com
    اطلاع دهید
    :
    خوب من خودم با این آدرس ایمیل زدم و در حدود یک ساعت بعد بهم پاسخ داده شد٬ براشون توضیح دادم که مثلا من سرباز هستم و پرسیدم که پاسپورت ندارم و چطور ثبت نام کنم :

Dear Mr.B,
    Please send me a copy of your Melli card with the letter from hozeye nezam vazifeh or Police+10 which confirms that you are soldier and also please give me your phone number.
    براشون توضیح دادم که الآن نمیخوام آزمون بدم و در ماههای آینده آزمون میدم و پاسخشون این بود:
    It is necessary to create a profile before your reservation and it is much better to do it at least 2 months before your preferred test date opens for reservation.
    مطمین هستم اگر باهاشون تماس بگیرین حتما راهنماییتون میکنند و نبود پاسپورت هم مشکلی ایجاد نمیکنه.

Junior Member

سلام .. معمولا نتیجه امتحان آیلتس ... هم قسمت شفاهی و هم قسمت کتبی ... چند روزه می آد ؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط YeeKtaa نمایش پست ها
    سلام .. معمولا نتیجه امتحان آیلتس ... هم قسمت شفاهی و هم قسمت کتبی ... چند روزه می آد ؟
    سلام

13-14 روز از زمان امتحان کتبی

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان،

محل برگزاری آزمون آکادمیک روز 9 May کجاست؟

Junior Member

سلام به همه.... دوستان شما میدونید که وقتی در timetable آیلتس تهران میزنه opening soon و چه روزی معمولا باز میشه؟ راستش همسرم هم باید برای مهاجرت آیلتس بده و آفیسر پرونده 1 هفته فرصت داده رسید رزرو امتحان رو بدیم و گرنه که حدود 4900 دلار برای کلاس زبان! همسرم میخواد امتحان 29 آگوست رو شرکت کنه اما زده opening soon..... ممنون از همه

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط alim82 نمایش پست ها
    سلام به همه.... دوستان شما میدونید که وقتی در timetable آیلتس تهران میزنه opening soon و چه روزی معمولا باز میشه؟ راستش همسرم هم باید برای مهاجرت آیلتس بده و آفیسر پرونده 1 هفته فرصت داده رسید رزرو امتحان رو بدیم و گرنه که حدود 4900 دلار برای کلاس زبان! همسرم میخواد امتحان 29 آگوست رو شرکت کنه اما زده opening soon..... ممنون از همه
    وقتی عبارت opening soon نوشته باشه یعنی حداکثر تا 45 روز قبل از تاریخ امتحان تاریخ مورد نظر برای رزرو باز میشه
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Junior Member

سلام
    دوستان برای ثبت نام شماره پاسپورت میخواد. خُب من سربازم الان پاسپورت ندارم! تا ثبت نام تموم نشه هم نمیگذاره برم تاریخ هاش رو ببینم. چیکار کنم الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)