صفحه 146 از 148 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

سلام دوستان. من این تاپیکو میخونم بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و زمان اسپیکینگ بحث شده. من نیاز به راهنمایی دارم که تهران ایلس چجوریه؟ ایا کسایی که همتحان دادن راضی هسا=تن؟ والبته متوجه شده واسه لیسینینگ هدفون ندارن؟ کیفیت امتحان چجوره؟ نمره دهی چطور؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

سلام.دوستاني كه اخريا اينجا امتحان دادن ميشه بگن كه اين مركز هدفون داره يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    سلام.دوستاني كه اخريا اينجا امتحان دادن ميشه بگن كه اين مركز هدفون داره يا نه؟
    نخیر نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poonam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من این تاپیکو میخونم بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و زمان اسپیکینگ بحث شده. من نیاز به راهنمایی دارم که تهران ایلس چجوریه؟ ایا کسایی که همتحان دادن راضی هسا=تن؟ والبته متوجه شده واسه لیسینینگ هدفون ندارن؟ کیفیت امتحان چجوره؟ نمره دهی چطور؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز. من 2 ماه پیش دز این مرکز امتحان دادم. ممتحن اسپیکینگ خیلی سعی می کرد خوش رو باشه و استرس امتحان رو کم کنه و من ازشون راضی بودم. در مورد نمره دهی هم باید عرض کنم که معمولا از اون چیزی که فکر میکنید نیم نمره کمتر میشید که تقریبا تمامی مراکز به همین شکل هستن که بیشتر به خاطر شرایط روحی خودتون سر امتحانه. امتحان ما در دانشگاه علم و صنعت بود که متاسفانه کیفیت بلند گو های سالن اصلا خوب نبود و پارت اول که یک مکالمه تلفنی بود به قدری بی کیفیت بود که همه شرکت کننده ها بیشتر پارت اول رو از دست دادن متاسفانه. پیشنهاد میکنم که جایی امتحان بدید که هدفون داشته باشن تا توی لیسنینگ حقی ازتون ضایع نشه وگرنه در مورد اسکیل های دیگه همه مراکز تقریبا یکسان عمل می کنن و از دید من همه چیز منصفانه بود و اینکه میگن ممتحن ها در هر مرکز به دلخواه نمره رو کم یا زیاد میکنن یک جو بی مورد برای توجیح نمره پایین امتحانه و این طور نیست نمره ای که میگیرید سطح زبان شما رو به خوبی نشون میده ربطی به مرکز برگزاری نداره.

Junior Member

سلام. من تو این مرکز آزمون دادم. موقع ثبت نام تو ایمیل فرستاده شده اعلام شده بود که مدت زمان اسپیکینگ ۲۰ دقیقه است، اما مدت زمان امتحان من خیلی‌ کمتر حدود ۱۰ دقیقه بود. آیا دوستان تجربه مشابهی داشتند؟ آخه معمولاً تا ۱۵ دقیقه باید باشه.
    یه مورد دیگه مثل بقیه جاها اجازه بردن ساعت مچی نداشتیم، اما ساعت رو میز هم طوری گذشته بودند که فقط ممتحن میتونست ببینه و نه من. آیا قانونش اینه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    سلام. من تو این مرکز آزمون دادم. موقع ثبت نام تو ایمیل فرستاده شده اعلام شده بود که مدت زمان اسپیکینگ ۲۰ دقیقه است، اما مدت زمان امتحان من خیلی‌ کمتر حدود ۱۰ دقیقه بود. آیا دوستان تجربه مشابهی داشتند؟ آخه معمولاً تا ۱۵ دقیقه باید باشه.
    یه مورد دیگه مثل بقیه جاها اجازه بردن ساعت مچی نداشتیم، اما ساعت رو میز هم طوری گذشته بودند که فقط ممتحن میتونست ببینه و نه من. آیا قانونش اینه؟
    با سلام.
    خب تحربه نشون داده که اگر اگزمینر زودتر از 20 دقیقه کار رو تموم کنه یعنی مصاحبه زیاد مورد رضایتش نیست و چیز خاصی از اپلیکنت نمیبینه.
    در مورد ساعت هم بله همینطوره.طوری قرار میدند که شما نتونید ساعت رو چک کنید.

Junior Member

ممنون.
    اما من حتی ۱ دقیقه که در پارت ۲ برای نت برداشتن میدهند به نظرم کمتر از ۱ دقیقه بود. کلا احساس کردم خیلی‌ عجله دارند و میخواهند زودتر تمام شود.

ممتحن من خیلی‌ خشک و مثل یک ربات فقط و فقط سوالات را روخوانی میکرد. مثلا در پارت ۳ هیچ تلاشی برای ارتباط یا حتا ۱ کلمه حرف زده نشد. یعنی‌ حالت مکالمه نداشت فقط امتحانی ۱جمله پرسش بود. با توجه به اینکه این اولین تجربه من از آیلتس در ایران هست آیا همیشه اینطوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    ممنون.
    اما من حتی ۱ دقیقه که در پارت ۲ برای نت برداشتن میدهند به نظرم کمتر از ۱ دقیقه بود. کلا احساس کردم خیلی‌ عجله دارند و میخواهند زودتر تمام شود.

ممتحن من خیلی‌ خشک و مثل یک ربات فقط و فقط سوالات را روخوانی میکرد. مثلا در پارت ۳ هیچ تلاشی برای ارتباط یا حتا ۱ کلمه حرف زده نشد. یعنی‌ حالت مکالمه نداشت فقط امتحانی ۱جمله پرسش بود. با توجه به اینکه این اولین تجربه من از آیلتس در ایران هست آیا همیشه اینطوریه؟
    سلام مجدد.
    من هم دقيقا اولين آزمونم كه در ايرسافام دادم همين وضع بود.
    هم بسيار با عجله سوال ميپرسيد و هم بسيار خشك و ربات گونه.اما چاره اي نيست.بعدها فهميدم كه اگر اگزمينر اينجوري بود ميشه همونجا سر مصاحبه اعتراض كرد.
    اما دو بار ديگه كه امتحان دادم اصلا اينجوري نبودن اگزمينرها و روند روندي عادي بود

Junior Member

سلام دوستان من ازمون ٢١ ژانويه اين مركز ثبت نام كردم امروز تاريخ speaking هم ٢١ ژانويه ساعت ١٥ برام امده و نوشته ساعت و مكان written را اونجا بهم اعلام ميكنن،كسي ميدونه ساعت كتبي اين موسسه چه زمانيه؟و مگه امتحان هم زمان نيست!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- اي

نقل قول نوشته اصلی توسط joujou نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من نمی دونستم سوالم رو در کدوم تاپیک بپرسم، ببخشید اگر اشتباها اینجا مطرح می کنم. می خواستم بدونم بین مرکز ایرسافام و ایلتس تهران کدوم مرکز رو پیشنهاد می کنید؟
    منم همین سوالو دارم بین تهران ایلتس وایرسافام و شکوه و عصر دین ودانش کدوم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)