صفحه 8 از 148 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

مشکلی نیست، بعد از approve شدن اون هم درست میشه، پروفایل من هم به همین ترتیب بود و بعدا هر دو سبز شدن

واقعا دلم میسوزه برای همه جوونای ای مملکت. جوونی و وقت باارزش کجا تلف میشه؟ یه امتحان آیلتس کاغذی باید 700 تومن بدی. تازه اگر بتونی ثبت نام کنی. 700 تومن جیرینگی می گیرند این هم از وضع امتحان. من نمی دونم ما دهه 60ها تا به کی باید همش تو رقابت باشیم و همه جا برامون قیف وارون باشه؟؟؟ من که نتونستم ثبت نام کنم. رفتم ترکیه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    واقعا دلم میسوزه برای همه جوونای ای مملکت. جوونی و وقت باارزش کجا تلف میشه؟ یه امتحان آیلتس کاغذی باید 700 تومن بدی. تازه اگر بتونی ثبت نام کنی. 700 تومن جیرینگی می گیرند این هم از وضع امتحان. من نمی دونم ما دهه 60ها تا به کی باید همش تو رقابت باشیم و همه جا برامون قیف وارون باشه؟؟؟ من که نتونستم ثبت نام کنم. رفتم ترکیه.
    رفیق دیرو زود داره سوخت و سوز نداره. راحت می شی. تحمل کن.

Junior Member

سلام

دوستان از کسانی‌ که ۶ام یا ۷ ام اسپیکینگ امتحان داشتن ،کسی‌ بوده که اگزمینرش یک خانوم مسن‌تر باشه که خوش رو هم بود؟ اسمش و اصلا یادم نیست.

مرسی

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط freeyasmin نمایش پست ها
    سلام

دوستان از کسانی‌ که ۶ام یا ۷ ام اسپیکینگ امتحان داشتن ،کسی‌ بوده که اگزمینرش یک خانوم مسن‌تر باشه که خوش رو هم بود؟ اسمش و اصلا یادم نیست.

مرسی
    درود،
    من هم تهران آیلتس امتحان داشتم ششم دسامبر، اتفاقا با اگزمینری با این مشخصات اما اسمشون به یاد ندارم. من هم خیلی مشتاقم در مورد نحوه نمره دهی ایشون آگاه بشوم.
    از دوستانی که ششم امتحان دادند کسی هست که نام ایشون بدونه؟

با سپاس فراوان
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

بچه ها من شنیدم که مرکز آیلتس بر اساس سختی و آسونی امتحان تعداد سوال هایی که باید جواب بدید برای ه نمره عوض میکنه! شما هم این رو شنیدید و با توجه به اینکه ریدنگ واقعا سخت بود فکر میکنید ممکنه به تعداد کمتر از معمول نمره بالاتر بدند؟ ( من خودم حدس میزدم 7-7.5 شم ولی انقدر سخت بود الان فکر کنم 6 شم و اکثر بچه ها هم همینطور بودند)
    اگه کسی این مورد رو شنیده یا تجربه ای داره راهنمایی کنه لطفا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

دوستان کسی با شادی توی تهران آیلتس امتحان نداشته بگه چطوری نمره میده؟

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    بچه ها من شنیدم که مرکز آیلتس بر اساس سختی و آسونی امتحان تعداد سوال هایی که باید جواب بدید برای ه نمره عوض میکنه! شما هم این رو شنیدید و با توجه به اینکه ریدنگ واقعا سخت بود فکر میکنید ممکنه به تعداد کمتر از معمول نمره بالاتر بدند؟ ( من خودم حدس میزدم 7-7.5 شم ولی انقدر سخت بود الان فکر کنم 6 شم و اکثر بچه ها هم همینطور بودند)
    اگه کسی این مورد رو شنیده یا تجربه ای داره راهنمایی کنه لطفا
    واااااااااااااااااااااااا ی جدی میگی؟! از کجا شنیدی؟موثقه؟ من که از غصه ریدینگ مریض شدم بجای 7.5 باید خداخدا کنم 6.5 شااااید بشه

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Aryana نمایش پست ها
    درود،
    من هم تهران آیلتس امتحان داشتم ششم دسامبر، اتفاقا با اگزمینری با این مشخصات اما اسمشون به یاد ندارم. من هم خیلی مشتاقم در مورد نحوه نمره دهی ایشون آگاه بشوم.
    از دوستانی که ششم امتحان دادند کسی هست که نام ایشون بدونه؟

با سپاس فراوان
    دوست عزیزم سوالی پرسیدین در پیغام خصوصی.. اما چون ظرفیت صندوق پیامتون پر شده بود مجبورم اینجا پاسخ بدم( چندتا از پیغامهاتو پاک کن دوست خوبم)
    من تهران آیلتس امتحان دادم، اما واست توضیح میدم شاید همون خانوم باشه
    اسمش هلن بود.....ابروهای تقریبا پیوسته ، چشم و ابرو مشکی و عینکی
    میان سال و اصلا عکس العمل خاصی نشون نمیداد...کاملا خنثی...طوری که گاهی فکر میکردی داری از موضوع پرت میشی
    ولی برعکس عکس العملش خوب نمره میده...دائم به رکوردر نگاه میکرد... انگار خیلی عجله داره و زیاد سوال میپرسه
    از من که مصاحبه میگرفت روسری گل گلی سرش بود
    امیدوارم کمک کرده باشم
    موفق باشی

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوست عزیزم سوالی پرسیدین در پیغام خصوصی.. اما چون ظرفیت صندوق پیامتون پر شده بود مجبورم اینجا پاسخ بدم( چندتا از پیغامهاتو پاک کن دوست خوبم)
    من تهران آیلتس امتحان دادم، اما واست توضیح میدم شاید همون خانوم باشه
    اسمش هلن بود.....ابروهای تقریبا پیوسته ، چشم و ابرو مشکی و عینکی
    میان سال و اصلا عکس العمل خاصی نشون نمیداد...کاملا خنثی...طوری که گاهی فکر میکردی داری از موضوع پرت میشی
    ولی برعکس عکس العملش خوب نمره میده...دائم به رکوردر نگاه میکرد... انگار خیلی عجله داره و زیاد سوال میپرسه
    از من که مصاحبه میگرفت روسری گل گلی سرش بود
    امیدوارم کمک کرده باشم
    موفق باشی
    درود،
    ممنون از تذکر و پاسخت سیاوش جان. خانم اگزمینری که باهاشون من مصاحبه داشتم ایشون نبودن. چهرشون کمی بور بود، نامشون ایرانی نبود یا اسم متعارفی نبود که یادم بمونه اما مطمئن هستم ایرانی بودن. سنشون حدودا 40-45 بود. خیلی خوش برخورد و ساپورتیو بودن. لهجه خیلی روان و قابل درکی داشتن به طوری که در همان دقایق اول استرس من کم شد. تنها موردی که من را نگران کرده این بود که ایشون وارد نگوشیشن شدن. نگران هستم که شاید خوب کاور نکردم که بحث را ادامه دادند. در ضمن چون من نمره بالایی میخوام مسلما نگرانیم بیشتر شده. می خواستم بدونم از دوستان کسی هست که ایشون را بشناسن و با نحوه نمره دهی ایشون آشنا باشن؟
    با سپاس فراوان
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)