صفحه 9 از 148 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

مطمئن نیستم چقدر موثقه ولی تا حالا چند جا خوندم مثل انجا:
    The raw score required to hit a particular band score in Listening and Reading will vary slightly from examination to examination.
    Each examination is rated by Cambridge as being of a particular level of difficulty and this will be a determinant on raw score requirements.

http://ielts.calculator.free.fr/

واقعا خیلی نامردی بود. من ایچ اسکیل 7-8 حساب میکردم، حالا باید خداخدا کنم واسه 6! تقریبا 60-70 % سوال ها رو مطمئن نبودم از جوابم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    واااااااااااااااااااااااا ی جدی میگی؟! از کجا شنیدی؟موثقه؟ من که از غصه ریدینگ مریض شدم بجای 7.5 باید خداخدا کنم 6.5 شااااید بشه

Member

Red face پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    بچه ها من شنیدم که مرکز آیلتس بر اساس سختی و آسونی امتحان تعداد سوال هایی که باید جواب بدید برای ه نمره عوض میکنه! شما هم این رو شنیدید و با توجه به اینکه ریدنگ واقعا سخت بود فکر میکنید ممکنه به تعداد کمتر از معمول نمره بالاتر بدند؟ ( من خودم حدس میزدم 7-7.5 شم ولی انقدر سخت بود الان فکر کنم 6 شم و اکثر بچه ها هم همینطور بودند)
    اگه کسی این مورد رو شنیده یا تجربه ای داره راهنمایی کنه لطفا
    ارادت تی جی جان!

بله همین طوره.

Although all IELTS test materials are pretested and trialled before being released as live tests, there are inevitably minor differences in the difficulty level across tests. In order to equate different test versions, the band score boundaries are set so that all candidates’ results relate to the same scale of achievement. This means, for example, that the Band 6 boundary may be set at a slightly different raw score across versions.

http://www.ielts.org/researchers/sco...reporting.aspx

یعنی اگه تو حالت عادی 30 تا بشه 7 الان که ریدینگ سخت بوده شاید 28 تا بشه 7 و لیسنینگ که اسون بوده 32 تا بشه 7. بسته به نظر متفکرین ایلتس داره

من هم همیشه تو خونه بین 30-35 تا میزدم اما الان دعا میکنم حداقل 6 بگیرم. نگران نباشید.بازم میگم ایلتس استاندارده.

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

سلام دوستان
    کسی با خانم مونا رشیدی آزمون اسپیکینگ داشته(تهران آیلتس)؟نمره دادنشون چطوری هست؟
    من شنیده بودم با توجه به متوسط نمره بچه ها در یک سنتر تعداد سوالهای درست کم و زیاد می شود.مثل 28 برای 7!
    ریدینگ سخت بود!!من وقت کم آوردم!3-4 تا از اون chapter 1,2.3 آخرین متن را شانسی زدم!

متاسفانه حتی اگه تعداد سوالات رو هم جابه جا کنند بازم ما به حقمون نمیرسیم.
    من به شخصه خیلی بیشتر از دو تا سوال از حد واقعی خودم کمتر زدم!
    ولی به هر حال دیگه چاره ای نیست. تا ببینیم نتیجه چی میاد

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    دوست من معلومه که Hexor عزیز مثال زدند! آخه مگه ایشون برگذار کننده آیلتس هستند که تعداد سوال ها رو دقیق به شما بگویند.
    موفق باشید.
    تعداد دقیق رو نمی خوام، چون خودمم نمی دونم چند تا رو درست زدم که حساب کنم چند می شم. می خوام حول و حوشو نمرات دستم بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacist

میگم به نظرتون سوالای لیسینینگ واقعا ساده بودند؟ من که همونا رو هم بد زدم. کسی جوابای لیسینگ رو یادشه ایم جا بنویسه حدود نمرمون رو بفهمیم ؟
    مرسی

Member

Talking پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_ielts نمایش پست ها
    میگم به نظرتون سوالای لیسینینگ واقعا ساده بودند؟ من که همونا رو هم بد زدم. کسی جوابای لیسینگ رو یادشه ایم جا بنویسه حدود نمرمون رو بفهمیم ؟
    مرسی
    دوست عزیز من اونایی که یادمه می نویسم اما جوابای خودمه نمی دونم درسته یا نه... به ترتیب هم نیست خیلی.
    balcony, 175 (pounds), 65$ , a mechanic miad komaket mikone , weekend, mid-week, gym, on individual basis, a group, 450,000 ad/ helmet, garden, .....a
    1000 کالری انرژی سوزوندم نوشتم اینارو .... بچه های دیگه هم بیان بنویسن ایشالا تکمیل میشه .

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    دوست عزیز من اونایی که یادمه می نویسم اما جوابای خودمه نمی دونم درسته یا نه... به ترتیب هم نیست خیلی.
    balcony, 175 (pounds), 65$ , a mechanic miad komaket mikone , weekend, mid-week, gym, on individual basis, a group, 450,000 ad/ helmet, garden, .....a
    1000 کالری انرژی سوزوندم نوشتم اینارو .... بچه های دیگه هم بیان بنویسن ایشالا تکمیل میشه .
    coin نوشتم که بچه ها می گفتن کوینز بوده،
    یکی شم harbor نوشتم
    یکی هم نکست ساید کی البته مطمئن نیستم اینای که گفتم درست باشه
    اسم اون مرده رو هم نتونستم کامل بنویسم
    glass window هم یادم می آد ولی نمی دونم جواب جا خالی بود یا نه
    اون دانشجوها هم کردیت کارد لازم داشتن گویا

Junior Member

brick va parking place نیز دو تا از جوابا بود

Junior Member

gym,glass window,shells,garden,road
    (که من متاسفانه route نوشتم)
    ,helmet,brick,450000,salt,France,25 cents,insurance,as a group,credit card,weekend,mid week,coins
    parking,bridge,mechanic will help you,decrease in soil quality,Latin America,...problem
    (گزینه ی اول)
    ,56=گزینه ی سوم
    cow=source fuel
    balayish=healthy food
    balatar=quick
    balatarin!=plant grow better
    ویرایش توسط nimaafshar8 : December 10th, 2012 در ساعت 09:25 PM دلیل: ارسال پست پینگلیش خلاف مقررات فروم می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)