صفحه 98 از 148 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

سوال اورژانسی !
    با سلام خدمت دوستان
    من هنوز پروفایل ایجاد نکردم. میخوام بدونم میتونم برای 3 گوست ثبت نام کنم و اینکه ممنون میشم از دوستانی که قبلا ثبت نام کردن درباره روال ثبت نامش توضیح بدن. چون من 3-2 سال پیش ایران آیلتس امتحان دادم ولی ثبت نامش خیلی آسون بود.
    ممنون می شم اگه زود جواب بدین چون زمان بندی های پیش رو محدوده و با روال این موسسه اصلا آشنا نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    سوال اورژانسی !
    با سلام خدمت دوستان
    من هنوز پروفایل ایجاد نکردم. میخوام بدونم میتونم برای 3 گوست ثبت نام کنم و اینکه ممنون میشم از دوستانی که قبلا ثبت نام کردن درباره روال ثبت نامش توضیح بدن. چون من 3-2 سال پیش ایران آیلتس امتحان دادم ولی ثبت نامش خیلی آسون بود.
    ممنون می شم اگه زود جواب بدین چون زمان بندی های پیش رو محدوده و با روال این موسسه اصلا آشنا نیستم.
    سلام عزیز
    با توجه به اینکه هنوز پروفایل ندارید و سایت هم برای ایجاد پروفایل جدید بسته هست ، بعید می دونم بتونید برای 3 آگوست که تا به حال 3 بار برای رزرو باز شده ثبت نام کنید. طبق اعلام خود موسسه برای ایجاد پروفایل در تاریخ 2 آگوست می تونید اقدام کنید. سوال دیگه ای هست در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepand_2 نمایش پست ها
    سلام

از کسانی که قبلا تهران آیلتس امتحان دادند . معمولا امتحان اصلی ( بعد از اسپیکینگ ) رو کجا برگزار میکنه ؟ مال شما کجای تهران بود ؟ چرا قبلش اعلام نمی کنند و میگن که روز مصاحبه اعلام میشه ؟
    سک سوال دیگه . محل امتحان به شهرک غرب نزدیکه ؟ من از اصفهان میام و منزل خواهرم پشت میلاد نوره . میتونم راحت با ماشین خودم برم برای اسپیکینگ ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    برای ماکه دانشکده انفورماتیک بود مترو دروازه دولت دقیقا کنار کوچش هست. پیشنهاد میکنم با مترو بیاید چون جای پارک به سختی گیر خواهد اومد.
    سلام عزیز
    برای روز اسپیکینگ به نظرم مشکلی نباشه که با ماشین شخصی خودتون برید چون توی اون خیابون به نظر جای پارک گیر میاد ، اما واسه خود امتحان اصلی به نظرم اصلا این کار را نکنید چون اونجایی که من دیدم (دانشکده انفورماتیک که فکر کنم میدان فردوسی بود) جای پارک نداره و بهتره با مترو بری و با خیال راحت بری چون از ایستگاهی که پیاده میشی تا دانشکده بیش از 1-2 دقیقه پیاده راه نیست و به ریسک جای پارک پیدا شدن نمی ارزه. من خودم هم از اصفهان رفتم ، شرمنده اسم خیابون ها را دقیق نمی دونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamehran نمایش پست ها
    سلام عزیز
    با توجه به اینکه هنوز پروفایل ندارید و سایت هم برای ایجاد پروفایل جدید بسته هست ، بعید می دونم بتونید برای 3 آگوست که تا به حال 3 بار برای رزرو باز شده ثبت نام کنید. طبق اعلام خود موسسه برای ایجاد پروفایل در تاریخ 2 آگوست می تونید اقدام کنید. سوال دیگه ای هست در خدمتم.
    خیلی ممنون از جوابتون
    یه چیزیو متوجه نشدم، منظورتون اینه واسه ایجاد پروفایل تا 2 آگوست باید صبر کنم یا واسه رزرو آزمون؟ چون اگه واسه ایجاد پروفایل باشه مصیبته بزرگیه!!
    در مورد نحوه پرداخت اگه توضیح بدین ممنون می شم چون فقط گفتن که باید بعد از پرداخت فیش رو اسکن کنم منتها در مورد حساب بانکی چیزی نگفتن. راهی نداره بشه اینترنتی پرداخت کرد؟
    سوال دیگه اینکه با توجه تجربیاتی که با این موسسه داشتین، احتمالش هست که بین امتحانایی که تو جدول خورده بازم آزمون بذارن؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamehran نمایش پست ها
    سلام عزیز
    برای روز اسپیکینگ به نظرم مشکلی نباشه که با ماشین شخصی خودتون برید چون توی اون خیابون به نظر جای پارک گیر میاد ، اما واسه خود امتحان اصلی به نظرم اصلا این کار را نکنید چون اونجایی که من دیدم (دانشکده انفورماتیک که فکر کنم میدان فردوسی بود) جای پارک نداره و بهتره با مترو بری و با خیال راحت بری چون از ایستگاهی که پیاده میشی تا دانشکده بیش از 1-2 دقیقه پیاده راه نیست و به ریسک جای پارک پیدا شدن نمی ارزه. من خودم هم از اصفهان رفتم ، شرمنده اسم خیابون ها را دقیق نمی دونم.
    سلام
    ممنونم از راهنماییتون . امیدوارم امکان برگزاری آیلتس در اصفهان هم دوباره بشه که دردسر از این شهر به اون شهر رفتن را نداشته باشیم

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون
    یه چیزیو متوجه نشدم، منظورتون اینه واسه ایجاد پروفایل تا 2 آگوست باید صبر کنم یا واسه رزرو آزمون؟ چون اگه واسه ایجاد پروفایل باشه مصیبته بزرگیه!!
    در مورد نحوه پرداخت اگه توضیح بدین ممنون می شم چون فقط گفتن که باید بعد از پرداخت فیش رو اسکن کنم منتها در مورد حساب بانکی چیزی نگفتن. راهی نداره بشه اینترنتی پرداخت کرد؟
    سوال دیگه اینکه با توجه تجربیاتی که با این موسسه داشتین، احتمالش هست که بین امتحانایی که تو جدول خورده بازم آزمون بذارن؟

با توجه به اینکه شما پروفایل ندارید امکان نداره که بتونید برای اون آزمون ثبت نام کنید . وقتی شما پروفایلتون رو ایجاد کردید ( که پروسه آن خیلی سریع و راحته ) بعد باید در تاریخهای مشخصی سایت
    را چک کنید و ببینید که امکان رزرو هست یا خیر . وقتی که رزرو کردید به شما یک شماره تاییدیه میدهند و شماره حساب را در سایت داخل حساب کاربریتان میتوانید ببینید . به هیچ عنوان قبل از گرفتن
    تاییدیه ثبت نام تست پول به حساب واریز نکنید ( توصیه خود سایت ) . وقتی پول را واریز کردید فبش بانک ملی را اسکن میکنید و در قسمتی که هنگام ورود به پروفایلتان خواهید دید آپلود میکنید و تا آخر شب وجه واریزی شما چک و تایید میشود و با ایمیل به شما اطلاع میدهند .

اطلاع رسانی مرکز تهران آیلتس عالی است

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه که مرکز تهران آیلتس هم مثل دانشگاه آزاد تحت نظر IDP استرالیا کار میکنه یا با خود کمبریج در ارتباطه و بالای سر اونها کی هست ؟؟ ما که از IDP خیری ندیدیم . (: تجربه قبلی جنرال 8 با کمبریج دارم و بنظرم سیستم اونها بهتر بود

خیلی ممنون از جوابتون
    برای ایجاد پروفایل از فردا (17 تا 30 جولای) میتونید اقدام کنید. در مورد امتحان 3 آگوست هم فقط توی سایت زده reopening soon، تاریخی اعلام نکرده. اون امتحان 7 سپتامبر هست که 2 آگوست برای ثبت نام باز میشه.

سلام دوستان

کسی میدونه که مرکز تهران آیلتس هم مثل دانشگاه آزاد تحت نظر IDP استرالیا کار میکنه یا با خود کمبریج در ارتباطه و بالای سر اونها کی هست ؟؟ ما که از IDP خیری ندیدیم . (: تجربه قبلی جنرال 8 با کمبریج دارم و بنظرم سیستم اونها بهتر بود

درود

به احتمال خیلی زیاد تهران آیلتس کمبریج هستش..

به نظر من فرق نمیکنه ... مهم اینه که شما در همه اسکیلها مسلط باشین
    مخصوصا اسپیکینگ ( از اون نظر که دست ممتحن بازتره برای کم و زیاد کردن نمره...)
    رایتینگ جنرال هم که خدارو شکر به نسبت آکادمیک راحتر هست... (در واقع به نسبت آکادمیک راحتر میشه نمره بالاتری گرفت)

موفق باشین
    " همه ی ما
    فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم
    که جهان را بی جهت
    یک جور عجیبی جدی گرفته ایم ! " ​سيّد علی صالحی

Junior Member

سلام دوستان

سلام عزیز
    بله هر دو مرکزی که در ایران کار می کنند تحت نظر IDP هستند اگه خاطرتون باشه کنسولگری بریتانیا در ایران تعطیل شد و دیگه مراکزی که تحت نظر سفارت انگلستان باشند در ایران کار نمی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)