صفحه 17 از 66 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 660

موضوع: مسائل مربوط به بلیت پرواز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بلیت پرواز

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman
    اين سوال من هم هست. شنيده ام ايران اير خيلي به اضافه بار دانشجوها گير نميده! درسته؟
    قانونا 35 کیلو بار مجاز شماست ولی اگر خوش شانس باشید(مامور کانتر تحویل بار!)، تا ده کیلو بیشتر هم(مثلا بخاطر کتاب) ندید می گیرند! البته این مساله در هیچ ایرلاین دیگری جز ایران ایر اتفاق نمی افتد!
    موفق باشند همه...
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

کی‌ گفت ایران ایر گیر نمیده من بابت ۲۷ کیلو اضافه بار ۳۰۸.۰۰۰ت پیاده شدم. >
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط سيب سرخ حوا
    کی‌ گفت ایران ایر گیر نمیده من بابت ۲۷ کیلو اضافه بار ۳۰۸.۰۰۰ت پیاده شدم.
    کسی نگفت گیر نمیدن بلکه به اضافه بار کم گیر نمیدن. 27 کیلو اضافه بار نیست بلکه خودش یه بار کامله.

من 7.5 کیلو اضافه داشتم که گیر ندادن.

Junior Member

سلام
    دوستانی که روزهای آینده با ترکیش میان بدونن که اصلا کوله ای رو که می خواهین ببرین تو هواپیما وزن نمی کنن. من حدود 11 کیلو بردم تو و دوستم هم حدود 20 کیلو!!
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط iman-kth
    سلام
    دوستانی که روزهای آینده با ترکیش میان بدونن که اصلا کوله ای رو که می خواهین ببرین تو هواپیما وزن نمی کنن. من حدود 11 کیلو بردم تو و دوستم هم حدود 20 کیلو!!
    میذارن ۲ تا کوله با یه کیف لپتاپ ببریم تو هواپیمای ترکیش؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    ما توی هواپیما نفری یه کوله سنگین و یه کیف سنگین بردیم. کسی اصلا کاری نداشت.

اما نمیدونم 2تا کوله رو گیر بدن یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوست من که 1 کوله و 1 کیف دستی سنگین برد تو هواپیما. اصلا کسی نگاه نکرد چی داریم می بریم!
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

Junior Member

همونطور که بچه ها گفتن تا 2 تا کوله یا ساک رو میشه تو کابین برد. ولی اینکه بیشتر بشه برد رو باید امتحان کنید. شاید بهتر باشه 2 تا کوله رو یکی کنید که ریسکش کمتر باشه. ولی وزنش مهم نیست. کوله من 22 کیلو بود. پدرم دراومد تا جابجاش کنم، ولی کسی چیزی نگفت. سعی کنید بیشتر وسایل رو به بار بدید که مشکلی براتون پیش نیاد. خسته هم نمیشین.

Junior Member

راستی یک نکته مهم. من بلیطم رو از آژانس گرفتم. توی بلیط نوشته 30 کیلو بار مجازه. جلوی گیت خانومه به من گیر داد که تو بار زیاد داری. هر چی بهش گفتم که نه اشتباه میکنی به خرجش نمیرفت. خدا بگم چیکارش کنه. حسابی مارو ترسوند. منم از حرفم پایین نیومدم. اصرار کردم. بعدشم از رئیسش پرسیدم و گفتم که دانشجو هستم. اونم گفت که مشکلی نیست و 40 کیلو مجازه. بنابراین خیلی به حرف اونا گوش نکنید. الکی ازتون اضافه بار نگیرن.
    من و خانومم دقیقاً 40 کیلو به بار دادیم و حدود 35-40 کیلو هم تو کابین بردیم. هیچ مشکلی نبود. فقط سنگینی کوله ها ازیتمون کرد.
    راستی من ترکیش پرواز داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidK
    راستی یک نکته مهم. من بلیطم رو از آژانس گرفتم. توی بلیط نوشته 30 کیلو بار مجازه. جلوی گیت خانومه به من گیر داد که تو بار زیاد داری. هر چی بهش گفتم که نه اشتباه میکنی به خرجش نمیرفت. خدا بگم چیکارش کنه. حسابی مارو ترسوند. منم از حرفم پایین نیومدم. اصرار کردم. بعدشم از رئیسش پرسیدم و گفتم که دانشجو هستم. اونم گفت که مشکلی نیست و 40 کیلو مجازه. بنابراین خیلی به حرف اونا گوش نکنید. الکی ازتون اضافه بار نگیرن.
    من و خانومم دقیقاً 40 کیلو به بار دادیم و حدود 35-40 کیلو هم تو کابین بردیم. هیچ مشکلی نبود. فقط سنگینی کوله ها ازیتمون کرد.
    راستی من ترکیش پرواز داشتم.
    یعنی شما و خانمتون جمعا 40 کیلو بار دادید به قسمت بار یا تک تک 40 کیلو غیر از کوله ها؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)