صفحه 7 از 66 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 660

موضوع: مسائل مربوط به بلیت پرواز

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بلیت پرواز

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    من ديروز زنگ زدم ايران اير راجع به امكان تبديل بليطم به بليط يكطرفه پرسيدم اونم گفت بايد مقيم اون كشور باشي تا بهت بديم. چرا توي اين مملكت همه چي ضد و نقيضه؟ >
    دقیقا" حامد درست میگه ... من همین آژانس سر کوچه رفتم و رزرو کردم ! آژانسای مختلف رو چک کنین ... البته الان دیگه فک نکنم بتونید رزرو کنید و میرید تو لیست انتظار که هیچ مشکلی نیست چون همه چندجا رزرو کردن و درنهایت به همه میرسه ...

Junior Member

من نمیدونم چرا توی این مملکت چیز های خیلی ساده مثل خریدن بلیط هواپیما هم ایجاد پیچیدگی و اضطراب میکنه ! آقا اصلا شاید من بخوام با هواپیما برم با قطار برگردم دلیل نمیشه بلیط دو طرفه بگیریم! والا همه جای دنیا ملت میرن توی سایت ایرلاین بلیطشون رو میخرن تموم میشه میره این همه سغرا کبرا هم نداره !

نمیدونم بهمون اضطراب رو تحمیل میکنن یا ما خودمون دوست داریم به خودمون جو اضطرابی بدیم !

نقل قول نوشته اصلی توسط h_r
    من نمیدونم چرا توی این مملکت چیز های خیلی ساده مثل خریدن بلیط هواپیما هم ایجاد پیچیدگی و اضطراب میکنه ! آقا اصلا شاید من بخوام با هواپیما برم با قطار برگردم دلیل نمیشه بلیط دو طرفه بگیریم! والا همه جای دنیا ملت میرن توی سایت ایرلاین بلیطشون رو میخرن تموم میشه میره این همه سغرا کبرا هم نداره !

نمیدونم بهمون اضطراب رو تحمیل میکنن یا ما خودمون دوست داریم به خودمون جو اضطرابی بدیم !
    آقا اینا همش تحمیلیه ، شما ببین دیگه از همون اولی که یه بچه تو ایران به دنیا میاد در مراحل مختلف زندگیش دچار استرس و فشار روحی میشه تا بره زیر خاک. جالبه که حتی واسه پیدا کردن قبرم استرس هست. :P
    دلیلشم روشنه. وقتی شما استرست بالا باشه و فکرت درگیر ،دیگه فرصت پرداختن به مسایل بالاتر از زندگی روزانه تو پیدا نمی کنی. و اینجوری خیلی راحتتر میشه سر ملتو شیره مالید.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

من بالاخره از آژانس نزديك خونه مون بليط يك طرفه رزرو كردم براي ايران اير دقيقا همون ساعت و روز بليط قبلي ام كه دوطرفه بود. ولي نكته جالب: قيمتي كه ايران اير براي بليط دوطرفه بهم داده 575 و قيمتي كه آژانس براي يكطرفه بهم داده 600 تومنه. من رزرو كردم ولي با همون دو طرفه مي رم. ;D

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

من چند روز پیش بلیط یه طرفه ایران ایر به مقصد Arlanda استکهلم رو واسه ۱۵ آگوست خریدم !!

کسی هست بخواد بره اونورا ؟؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    من بالاخره از آژانس نزديك خونه مون بليط يك طرفه رزرو كردم براي ايران اير دقيقا همون ساعت و روز بليط قبلي ام كه دوطرفه بود. ولي نكته جالب: قيمتي كه ايران اير براي بليط دوطرفه بهم داده 575 و قيمتي كه آژانس براي يكطرفه بهم داده 600 تومنه. من رزرو كردم ولي با همون دو طرفه مي رم. ;D
    بلیطی که من واسه آرلاندا خریدم ۵۸۷ تومن بود !!
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

من از آژانس سر کوچمون یه بلیط یه طرفه واسه 24 august به مقصد گوتنبرگ به مبلغ 575 تومن گرفتم.
    البته 2 طرفه حدودا 150 تومن ارزون تر در میومد.
    ضمنا یه چیز جالب این بود که Turkish air line واسه استکهلم بلیطش 530 در میاد در حالی که ایران ایر 575 ! البته شاید دلیلش اینه که ترکیش پروازاش مستقیم نیست. ولی به نظر من دوستانی که میخوان برن استکهلم با ترکیش برن بهتره! ;D
    تازه ترکیش واسه هر روزم پرواز داشت در حالی که ایران ایر چند روز یه بار پرواز داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    من چند روز پیش بلیط یه طرفه ایران ایر به مقصد Arlanda استکهلم رو واسه ۱۵ آگوست خریدم !!

کسی هست بخواد بره اونورا ؟؟
    منم 15 آگوست آرلاندا ایران ایر میخوام ولی تو لیست انتظارم معلوم نیست ok بشه.میگفت درصدش کمه.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

من هنوز بلیط نگرفتم،کسی‌ هست که بخواد بره لینکپینگ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_pce
    من از آژانس سر کوچمون یه بلیط یه طرفه واسه 24 august به مقصد گوتنبرگ به مبلغ 575 تومن گرفتم.
    البته 2 طرفه حدودا 150 تومن ارزون تر در میومد.
    ضمنا یه چیز جالب این بود که Turkish air line واسه استکهلم بلیطش 530 در میاد در حالی که ایران ایر 575 ! البته شاید دلیلش اینه که ترکیش پروازاش مستقیم نیست. ولی به نظر من دوستانی که میخوان برن استکهلم با ترکیش برن بهتره! ;D
    تازه ترکیش واسه هر روزم پرواز داشت در حالی که ایران ایر چند روز یه بار پرواز داره.
    به نظر من به تفاوت قیمتش نمی ارزه. ایران ایر هم سرویسش به مراتب بهتره، هم آسایش پروازش و هم بدون توفقه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)