صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام
    از دوستاني كه تونستن در رشته كامپيوتر از دانشگاه هاي آمريكا يا كانادا Fund بگيرن مي خواستم بدونم موضوع تحقيقات استادان بيشتر در چه مواردي بوده ؟؟
    Programming - Networking - - Telecommunications Software Designer
    Software Products Developer - Software Developer — Services - Multimedia Software Developer - MIS Software Designer - Embedded Systems Software Designer - Senior Animation Effects Editor و ....
    لطفا اگر كسي در مورد مبحث شبكه تونسته fund بگيره به من ايميل بزنه
    واقعا ممنونتون مي شم اگر منو راهنمايي كنيد .
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام؛
    منم دقیقا سوالم همینه ، به موضوعات مربوط به شبکه بیشتر علاقه دارم .
    لطفا اگه کسی جوابی می خواد بده همین جا بنویسه که بقیه دوستان هم استفاده کنند؛ چرا گفتید میل بزنند؟!!!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

http://www.google.com/anitaborg/emea/

this is a google fund in network

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم،برای ارشد قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های کانادا رو دارم،من در زمینه پیاده سازی(implementation) فعالیت زیادی دارم،اما در زمینه research سابقه کم،اما در حال حاضر دارم روی مقاله international کار میکنم،زمینه research من هوشمند سازی هست(تجارت الکترونیک،دولت الکترونی و...).
    خواستم از اساتید سوال کنم که برای فاند گرفتن امیدی هست...؟
    آیا این تو این زمینه جایی برای ادامه هست،اگه نیست شما چه گرایش هایی رو پیشنهاد میدید؟
    برای گرفتن هزینه کمک تحصیلی(اگر فاند نشد،مثل TA یا RA) چه پارامتر هایی برای دانشگاه مهمه...؟
    سابقه کاری چطور؟ تا چند وقت آینده،به امید خدا شرکت ما راه میفته،آیا سمت مدیر عامل تاثیری بر روی رزومه داره؟
    دوستان اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید،من اطلاعات زیادی ندارم.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

من 60 تا دانشگاه اول آمریکا و 20 دانشگاه اول کانادا رو چک کردم. اینطور به نظرم رسید که الان کسایی که پردازش تصویر کار می کنند شانس خوبی برای گرفتن پذیرش داشته باشد. البته توجه کنید که مبنای این ادعا تعداد دانشکده هایی است که Research Group مرتبط داشتند هستش و نه تعداد کسانی که با این زمینه تحقیقاتی از ایران پذیرش گرفتند (چون من هیچ آماری ندارم). همینطور زمینه های تحقیقاتی جدید Human Computer Interaction و Bioinformatics هم خیلی زیاد شدند. البته تئوری و الگوریتم کارها مثل همیشه هنوز بازارشون داغه.

به نظر من زیاد دنبال حوزه های قدیمی تر و Generic ای مثل Network و Software Engineering و Programming Languages نباشید. اگر چه توی Research Area خیلی دانشکده ها ذکر شدند ولی دنبالش که میری می بینی یا تعداد اساتیدی که روش کار می کنند کمه، یا اصلاً هیچ آزمایشگاهی براش وجود نداره و یا اینکه دانشجو خیلی کم می گیرند.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

منظور از پردازش تصویر دقیقا چیه؟ چطور میتونم راجع بهش اطلاع پیدا کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samis922 نمایش پست ها
    منظور از پردازش تصویر دقیقا چیه؟ چطور میتونم راجع بهش اطلاع پیدا کنم؟
    با گوگل سرچ.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%...88%DB%8C%D8%B1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976 نمایش پست ها
    من 60 تا دانشگاه اول آمریکا و 20 دانشگاه اول کانادا رو چک کردم. اینطور به نظرم رسید که الان کسایی که پردازش تصویر کار می کنند شانس خوبی برای گرفتن پذیرش داشته باشد. البته توجه کنید که مبنای این ادعا تعداد دانشکده هایی است که Research Group مرتبط داشتند هستش و نه تعداد کسانی که با این زمینه تحقیقاتی از ایران پذیرش گرفتند (چون من هیچ آماری ندارم). همینطور زمینه های تحقیقاتی جدید Human Computer Interaction و Bioinformatics هم خیلی زیاد شدند. البته تئوری و الگوریتم کارها مثل همیشه هنوز بازارشون داغه.

به نظر من زیاد دنبال حوزه های قدیمی تر و Generic ای مثل Network و Software Engineering و Programming Languages نباشید. اگر چه توی Research Area خیلی دانشکده ها ذکر شدند ولی دنبالش که میری می بینی یا تعداد اساتیدی که روش کار می کنند کمه، یا اصلاً هیچ آزمایشگاهی براش وجود نداره و یا اینکه دانشجو خیلی کم می گیرند.
    سلام مهرداد عزیز

ممنون از اطلاعات گرانقدرتون.

برای منی که کل زندگیم رو network کار کردم و نهایتا ریاضیات خوندم، چی کنم. با توجه به اینکه قرن حاضر اونی که پیش رومون هست تکنولوژی Glass Touch است. شبکه ای از اشیاء را داریم چه چیزی پیشنهاد می کنید؟
    حس ششم که در سال 2009 توسط یه هندی به نام Parnav Mistry اختراع شدد البته هنوز تجاری نشده که بیاد به بازار ولی خوب می تونه زمینه های خوب کاری خودش را بطلبه. الان چی بخونیم یا پروژه هامونو چی برداریم یا چه مقالاتی بدیم که از این سرعت تکنولوژی غرب عقب نمونیم و بتونیم در آینده هم خوب پذیرش بگیریم و هم بازار کار داشته باشیم؟

شما که دانشگاه
    Calgary کانادا هستین چی پیشنهاد می کنین؟ جو اون دانشگاه و دانشگاههای آمریکا به چه شکل هست؟

با سپاس.
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم رشته ای برای طراحی حرفه وب سایت در کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا یا اروپا وجود داره؟ من میخام توی این رشته ادامه تحصیل بدم الانم کدنویسی php رو انجام میدم
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط petonia نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم رشته ای برای طراحی حرفه وب سایت در کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا یا اروپا وجود داره؟ من میخام توی این رشته ادامه تحصیل بدم الانم کدنویسی php رو انجام میدم
    ممنون
    این رشته در کانادا در حد کالج است (فوق دیپلم). در مقطع فوق لیسانس باید برید برای زمینه های پیشرفته distributed computing.

صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)