صفحه 37 از 53 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

با سلام
    برای اخذ فول فاند در مقطع دکترا و در رشته ای مرتبط با هوش مصنوعی علاوه بر معدل و نمره ی زبان دقیقا به چه فاکتورهای دیگری نیاز هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    داشتن دوتا مقاله ISI و چندتا مقاله ISC و همچنین چندتا اختراع!!!! چقدر تاثیر داره ؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asmani نمایش پست ها
    با سلام
    برای اخذ فول فاند در مقطع دکترا و در رشته ای مرتبط با هوش مصنوعی علاوه بر معدل و نمره ی زبان دقیقا به چه فاکتورهای دیگری نیاز هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    داشتن دوتا مقاله ISI و چندتا مقاله ISC و همچنین چندتا اختراع!!!! چقدر تاثیر داره ؟؟؟؟
    تاثیر مثبت خواهد بود. GRE خوب هم کمک می کنه قطعا.

Junior Member

Fully funded PhD, Department of Computer Science, University of Oxford

http://www.quantiki.org/job/fully-fu...versity-oxford
    ویرایش توسط ehsan70 : November 21st, 2014 در ساعت 08:37 PM

Junior Member

از بزرگواران گرامی راهنمایی میخواستم. من قصد دارم ارشد گرایش الگوریتم و محاسبات تحصیل کنم. میخواستم بدونم این گرایش چقدر در آمریکا و اروپا بهش بها میدن. آیا امکان فول فاند وجود داره؟

همچنین اگر بخوام محاسبات کوانتمی مطالعه داشته باشم آیا حتما باید رشته فیزیک باشیم؟ چون گرایشی در فیزیک به اسم Quantum information هست. ممنون میشم در مورد این مبحث هم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan70 نمایش پست ها
    از بزرگواران گرامی راهنمایی میخواستم. من قصد دارم ارشد گرایش الگوریتم و محاسبات تحصیل کنم. میخواستم بدونم این گرایش چقدر در آمریکا و اروپا بهش بها میدن. آیا امکان فول فاند وجود داره؟

همچنین اگر بخوام محاسبات کوانتمی مطالعه داشته باشم آیا حتما باید رشته فیزیک باشیم؟ چون گرایشی در فیزیک به اسم Quantum information هست. ممنون میشم در مورد این مبحث هم راهنمایی کنین.
    بله الگوریتم و محاسبات در کل محبوب است در همه جا. برای محاسبات کوانتومی و ... نیازی به تحصیلات فیزیک نیست ولی احتمالا باید در ریاضی قوی باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Computer Engineering

از کدام دانشگاه های کانادا یا امریکا میشه برای مقطع دکترا در رشته ای مرتبط با هوش مصنوعی پذیرش بصورت فول فاند گرفت؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asmani نمایش پست ها
    از کدام دانشگاه های کانادا یا امریکا میشه برای مقطع دکترا در رشته ای مرتبط با هوش مصنوعی پذیرش بصورت فول فاند گرفت؟؟؟؟
    از اکثر دانشگاههایی که این رشته را در مقطع دکترا دارند میشه پذیرش فول فاند گرفت.

Junior Member

سلام

بنده تصمیم داشتم برای دکتری در زمینه های هوش مصنوعی اپلای کنم (برای پاییز 2016). سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و دولتی را دارم و معدل لیسانس 15.18 و ارشد 17.86 از یه دانشگاه دولتی معمولی دارم. یه کتاب فارسی در زمینه هوش مصنوعیم دارم که کلی تمرین توش حل کردم البته فارسیه. در یک موسسه پژوهشی مشغول هستم که مجری یک طرح پژوهشی مرتبط هم هستم. زبانم هم تقریبا خوبه و مثلا میتونم نمره حدود 85 رو یکی دو ماهه بگیرم. ولی در مورد GRE اطلاعی ندارم.
    مشکلم اینجاست که برای پایان نامم خیلی کار کردم نمرم هم نزدیک بیست شد ولی متاسفانه مقالاتی که بهشون امید داشتم چاپ نمیشن و اخیرا تقریبا رد شدن (در مجلات آی اس آی) و تا الان تنها دوتا مقاله کنفرانس فارسی دارم . که این باعث شده کم انگیزه بشم. میخواستم ببینم با این شرایط اگه وقت بیشتری روی زبان بزارم امکان گرفتن پذیرش با فاند هستش (آمریکا و یا جاهای دیگر)؟؟ و دوستانی که تجربشون زیاده راهنمایی کنن واقعا کمک بزرگی به بنده خواهند کرد.

تشکر فراوان از همه شما دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjd نمایش پست ها
    سلام

بنده تصمیم داشتم برای دکتری در زمینه های هوش مصنوعی اپلای کنم (برای پاییز 2016). سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و دولتی را دارم و معدل لیسانس 15.18 و ارشد 17.86 از یه دانشگاه دولتی معمولی دارم. یه کتاب فارسی در زمینه هوش مصنوعیم دارم که کلی تمرین توش حل کردم البته فارسیه. در یک موسسه پژوهشی مشغول هستم که مجری یک طرح پژوهشی مرتبط هم هستم. زبانم هم تقریبا خوبه و مثلا میتونم نمره حدود 85 رو یکی دو ماهه بگیرم. ولی در مورد GRE اطلاعی ندارم.
    مشکلم اینجاست که برای پایان نامم خیلی کار کردم نمرم هم نزدیک بیست شد ولی متاسفانه مقالاتی که بهشون امید داشتم چاپ نمیشن و اخیرا تقریبا رد شدن (در مجلات آی اس آی) و تا الان تنها دوتا مقاله کنفرانس فارسی دارم . که این باعث شده کم انگیزه بشم. میخواستم ببینم با این شرایط اگه وقت بیشتری روی زبان بزارم امکان گرفتن پذیرش با فاند هستش (آمریکا و یا جاهای دیگر)؟؟ و دوستانی که تجربشون زیاده راهنمایی کنن واقعا کمک بزرگی به بنده خواهند کرد.

تشکر فراوان از همه شما دوستان
    GRE برای شخصی با معدل شما خیلی مهم خواهد بود ولی شما اگه سعی کنید این پایان نامه رو منتشر کنید (بفرستید به کنفرانس های مرتبط) تاثیر مثبت خواهد داشت.

Junior Member

دانشگاه های امریکا که برای کامپیوتر در مقطع دکتری نیاز به gre نداره کسی می شناسه؟
    الان برای gre دادن دیر نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)