صفحه 41 از 53 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnader نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی با معدل 14.3 هستم
    زبان انگلیسی خیلی خوب هستم . چند وقت دیگه میخام امتحان بدم و برا همین معلم خصوصی گرفتم. یعنی با یه معلم زبان تصمیم به مبادله دانش گرفتیم.
    مدتی مشغول به کار ترجمه بودم.
    در کارهای تحقیقاتی خیلی خوب هستم.
    در زمینه آنتن های مخابراتی یه ایده اختراع دارم که تائید شده است یعنی با یه دکترای مخابرات که مطرح کردم خیلی شگفت زده شدند و ایده منو قابل اجرا و جالب دونستند. در زمینه روبوکاپ و رباتیک هم مطالعه داشتم.

با این شرایط آیا احتمال داره بتونم برا کارشناسی ارشد از آمریکا بورس بشم(فاند گرفتن منظورم است)؟؟؟
    بنا به دلایلی نتونستم ارشد امتحان بدم.
    معدلتون پایینه و این ایده شما هم اگه ثبت یا منتشر نشده باشه کمکی بهتون نخواهد کرد. بدون نمره GRE شانس فاندتون تقریبا صفر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    معدلتون پایینه و این ایده شما هم اگه ثبت یا منتشر نشده باشه کمکی بهتون نخواهد کرد. بدون نمره GRE شانس فاندتون تقریبا صفر است.
    برا اپلای کردن رو چه رنکینگی تمرکز کنم؟؟ از چه رنکینگی به بعد؟؟

Junior Member

سلام به همه کاربران محترم
    از انجمن بسیار خوبتون سپاسگزارم
    یه سوال داشتم، اگه جواب بدین ممنونم میشم
    من کاردانی رو دانشگاه ملی گرفتم و معدلم هم شد 18/5
    اما متاسفانه کارشناسی ناپیوسته مشکلاتی ناخواسته برام پیش اومد و معدلم شد 13
    امسال هم کنکور ارشد هوش مصنوعی دادم، به احتمال زیاد شریف یا دانشگاه تهران قبول میشم
    خیلی هم جدی دارم رو زبان کار میکنم
    خواستم ببینم اگه بتونم تو تافل و جی آر ای نمره خیلی خوبی بیارم و مقاله هم بتونم خوب بنویسیم، معدل ارشدم هم خوب بشه که معدل کارشناسی ناپیوسته جبران شه
    آیا شانسی دارم بتونم واسه دکترا MIT پذیرش بگیرم؟
    بازم بایت سایت خوبتون تشکر میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه ازاد

سلام دوستان خسته نباشید
    من پسری هستم 24 ساله.دانشجو کارشناسی ارشد کامپیوتر(نرم افزار)
    خیلی دوست دارم برای ادامه تحصیل به یک کشور دیگر برم.
    من کاردانی رو با رتبه 500 دانشگاه روزانه شهید چمران کرمان بودم.
    ترم اخر کاردانی بودم که امتحان کنکور دادم و یک دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم ولی چون میدونستم میتونم جای بهتری قبول بشم دوباره سال بعد کنکور دادم و با رتبه 27 (دو رقمی) دانشگاه شهید شمسی پور تهران قبول شدم ولی متاسفانه به دلیل وضعیت مالی نتونستم تهران بمونم.اون موقع مشکل وضعیت مالی داشتم که خداروشکر حل شد.
    بعد از کارشناسی دیگه درس نخوندم و یه راست رفتم دانشگاه ازاد.الان هم دانشجوی ترم 2 ارشد دانشگاه ازاد هستم.
    از نظر زبان انگلیسی هم باید بگم میتونم نمره 8.5 به بالا از ielts بگیرم.
    درسم خوبه برنامه نویسی هم در حد حرفه ای کار میکنم.
    برام خیلی مهمه که بتونم فاند بگیرم که فشاری به خانوادم نیاد.اگه دوستان کمک کنند و منو راهنمایی کنند خیلی ممنونشون میشم.
    با سپاس

Junior Member

سلام
    دوستان می خواستم بدونم من با این رزومه آیا می تونم برای کارشناسی ارشد فاند بگیرم

1-فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی- کارشناسی فناوری اطلاعات

2-معدل:17.01

3-زبان: تافل آی بی تی 93
    آلمانی A2

4- سابقه کار: دوسال تدریس در آموزش و پرورش

سپاس گذار

Junior Member

با سلام
    مطالب بسیار مفیدی بیان شده بود خیلی سپاس‌گزارم.
    من یک سوال دارم که البته یکم جنبه‌ی مشورتی داره. کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار بودم و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر گرایش سیستم‌های هوشمند؛ که البته این گرایش علوم کامپیوتر خیلی شبیه هوش مصنوعی است و تقریبا درسهای مشابهی دارند ولی علوم کامپیوتر یکم نگاه مهندسیش کمتره و تئوری بیشتر داره. رساله ارشدم در فیلد خوشه‌بندی بود. حالا سوالم اینه که آیا بهتره برای اپلای دکتری همین علوم کامپیوتر را ادامه بدم یا تغییر رشته بدم به هوش مصنوعی ؟

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminsaljoughi نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من پسری هستم 24 ساله.دانشجو کارشناسی ارشد کامپیوتر(نرم افزار)
    خیلی دوست دارم برای ادامه تحصیل به یک کشور دیگر برم.
    من کاردانی رو با رتبه 500 دانشگاه روزانه شهید چمران کرمان بودم.
    ترم اخر کاردانی بودم که امتحان کنکور دادم و یک دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم ولی چون میدونستم میتونم جای بهتری قبول بشم دوباره سال بعد کنکور دادم و با رتبه 27 (دو رقمی) دانشگاه شهید شمسی پور تهران قبول شدم ولی متاسفانه به دلیل وضعیت مالی نتونستم تهران بمونم.اون موقع مشکل وضعیت مالی داشتم که خداروشکر حل شد.
    بعد از کارشناسی دیگه درس نخوندم و یه راست رفتم دانشگاه ازاد.الان هم دانشجوی ترم 2 ارشد دانشگاه ازاد هستم.
    از نظر زبان انگلیسی هم باید بگم میتونم نمره 8.5 به بالا از ielts بگیرم.
    درسم خوبه برنامه نویسی هم در حد حرفه ای کار میکنم.
    برام خیلی مهمه که بتونم فاند بگیرم که فشاری به خانوادم نیاد.اگه دوستان کمک کنند و منو راهنمایی کنند خیلی ممنونشون میشم.
    با سپاس
    تلاشت را بیشتر کن که در همین ارشد که هستی بتونی معدلت را بالا نگه داری و چند مقاله خوب هم پابلیش کنی و اینکه می تونی نمره بالایی از زبان کسب کنی خیلی خوبیه ، در واقع این آیتم ها بیشترین تاثیر را برای گرفتن فاند کامل از دانشگاه موردنظر شما دارد.

برای دوستانی که ارشد میخوان فاند بگیرن عرض میکنم.
    کلا فاند گرفتن برای ارشد، بخصوص با سطح تحصیلات کارشناسی، کار خیلی دشواریست. اما برین گوگل عبارت erasmus europian program رو جستجو کننین. این برنامه اروپاست که برای ارشد و دکتری بورس خوب میدن و توی رشته های مشخصی برلی لیرلنی ها و یمنی ها و عراثی ها امتیازاتی قایل شدن. ت.صوصیه مبکنم برین یه نگاه بندازین

Junior Member

دوستان با معدل پایین (۲.۵ کل و ۳.۲ تخصصی یا ترمای آخر) به نظرتون چقدر شانس دارم برای آمریکا؟ فاند چطور؟ زبان خوبه. برای بالا بردن شانسم توصیه تون چیه؟

Junior Member

سلام به نظرتون با معدل 2.66 کل و 3.02 سال آخر کارشناسی کامپیوتر فرض کنید تافل بالای 105 و GRE بالای 320 کجا اپلای کنم آمریکا ؟ رزومه ام از لحاظ کار آکادمیک و تجربه خیلی قوی هست و گرفتن فاند برام برای مستر خیلی حیاتیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)