صفحه 38 از 53 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام دوستان.من کارشناسی و ارشد رو از دانشگاه شیراز در گرایشهای به ترتیب نرم افزار (۱۵.۲۶)و هوش مصنوعی (۱۷) گرفتم. تافل ۱۰۰ (w22,s26,r24,L28)وسابقه تدریس در دانشگاه آزاد و دو پروژه مرتبط وابسته به علوم پزشکی دارم.قصد دارم که برای کانادا اقدام کنم.برای آمریکا با توجه به اینکه به طرز فجیعی GRE رو خراب کردم (وربال ۱۳۷ و ۱۶۳ و رایتینگ ۳) فکر نکنم شانسی داشته باشم (البته اگر دوستان جایی رو سراغ دارن که شانسی وجود داشته باشه بفرماین).اول که لطف کنید نظرتون رو در مورد شانس پذیرشم با فاند کامل بفرمایید دوم اینکه سوال اصلی من این هست که من متاسفانه در درس تخصصی و زمینه کاری مورد علاقه ام که همانا یادگیری ماشین هست به لطف یک استاد روانی به گرفتن ۱۳.۸ نایل اومدم (در ارشد) آیا این ننگ تاثیر غیر قابل جبرانی روی روند کار من میذاره؟ وآیا راه جبرانی داره؟ شاید لازم باشه اضافه کنم که نمره پایان نامه ارشدم که در همین زمینه انجام دادم ۱۹.۴ شده. ممنون

Junior Member

من یه موضوع رو هنوز درست متوجه نشدم،

من سال آخر کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه تهران هستم ولی معدل خوبی ندارم (14.5) ، البته CV خوبی دارم.
    میخواستم ببینم تو دانشگاه هایی که امکان اپلای برای مستر و دکترا هر دو وجود داره و برای هر دو هم فاند در نظر گرفته میشه، با توجه به اینکه معدل خوبی ندارم و نمره تافل و GRE هم در حد requirement هاست، اپلای در کدام مقطع شانس رو برای پذیرش/فاند افزایش میده؟

و اینکه دیدم بعضی ها میگن من اپلای Phd کردم ولی پذیرش مستر گرفتم، این موضوع اتفاق رایجیه؟ اگر این طور باشه به نظر نمیرسه که اپلای برای PHD منطقی تر باشه؟

لطفا زودتر به من پاسخ بدید، متاسفانه فرصت بسیار اندکی دارم.

Junior Member mindi آواتار ها

سلام
    کارشناسیم و از یک دانشگاه غیر انتفاعی در مشهد گرفتم معدلم 14.22 و کاردانیم الزهرا بودم معدلم حدود 14.5 زبانم خوبه تا CAE خوندم اما هنوز IELTS و GRE ندادم اما به زودی اقدام میکنم
    مقاله و سابقه خاصی هم ندارم اما میتونم از پایان نامم یه چیزی در بیارم چون خوب کار کردم موضوعش Ergonomy بود
    میشه خواهش کنم راهنماییم کنید آیا اصلا شانسی دارم برای گرفتن فاند؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mindi نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسیم و از یک دانشگاه غیر انتفاعی در مشهد گرفتم معدلم 14.22 و کاردانیم الزهرا بودم معدلم حدود 14.5 زبانم خوبه تا CAE خوندم اما هنوز IELTS و GRE ندادم اما به زودی اقدام میکنم
    مقاله و سابقه خاصی هم ندارم اما میتونم از پایان نامم یه چیزی در بیارم چون خوب کار کردم موضوعش Ergonomy بود
    میشه خواهش کنم راهنماییم کنید آیا اصلا شانسی دارم برای گرفتن فاند؟
    ممنون
    Ergonomy ؟ ربطش به کامپیوتر چیست؟

شما با این معدل نیاز به GRE خیلی خوب دارید.

Junior Member mindi آواتار ها

ارگونومی در کامپیوتر. یعنی رفتار صحیح نسبت به محیط و سیستم به نحوی که کمترین آسیب به بدن برسه و همچنین علم طراحی ارگونومیک ابزار.
    یعنی با GRE مشکل حل میشه؟
    مقاله چی؟ به نظرتون موضوعش خوب نیست؟
    روشی هست که بتونم امتیاز بیشتری به دست بیارم؟ با توجه به اینکه درسم تموم شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    GRE برای شخصی با معدل شما خیلی مهم خواهد بود ولی شما اگه سعی کنید این پایان نامه رو منتشر کنید (بفرستید به کنفرانس های مرتبط) تاثیر مثبت خواهد داشت.
    تشکر دوست عزیز. با توجه به کامنت های داورا در کنفرانس احتمال خیلی زیاد چاپ میشه. نمرات زبان در چه حد باشه میتونم با این رزومه به فاند امیدوار باشم؟ و اگه مقدور هست بفرمایید در چه رنک دانشگاههایی؟

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان
    به نظرتون داشتن مدارک مختلف مایکروسافت تاثیری در روند پذیرش داره یا خیر ؟
    پیشنهاد می کنید این کلاس ها رو ادامه بدم یا نه؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون داشتن مدارک مختلف مایکروسافت تاثیری در روند پذیرش داره یا خیر ؟
    پیشنهاد می کنید این کلاس ها رو ادامه بدم یا نه؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    تاثیر بسیار جزئی خواهد بود. بهتره وقتتون رو برای سایر فاکتورها مثل معدل بهتر، مقاله و GRE بگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering and Artificial intelligence

سلام بر همگی
    شرایط اخذ فول فاند در مقطع دکتری برای کشورهایی مثل کانادا و استرالیا در رشته هوش مصنوعی دقیقا چی هست؟؟
    ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_H نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    شرایط اخذ فول فاند در مقطع دکتری برای کشورهایی مثل کانادا و استرالیا در رشته هوش مصنوعی دقیقا چی هست؟؟
    در کانادا پیدا کردن استادی که حاضر باشه شما را به عنوان دستیار بپذیره و فاند بهتون بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)