صفحه 10 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tah_206207 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون ولی از کجا میتونم این کنفرانسها و workshop ها رو پیدا کنم؟
    با گوگل سرچ شروع کنید.

راستی برای ارائه مقاله در این زمینه باید یه نظریهی جدید در این زمینه بدم یا نه چون من نمیدونم واسه ارائه مقاله تو یه زمینه چیکار باید کرد اصلا تجربه ای در این مورد ندارم! در حالیکه اگه برنامه نویسی بود میتونستم انجامش بدم.
    شما نباید انتظار داشته باشید که به این راحتی بتونید از پیش خود مقاله بدید. مقاله باید یک contribution جدید داشته باشه حالا یا ایده جدید یا بهبود روشهای قبل یا نتایج جدید. کار چند ماه که نیست. بهترین کار اینه که با استادها و دانشجوهای فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه خودتون یا دانشگاههای دیگه صحبت کنید و اون ها رو در پروژه ها و مقاله هاشون کمک کنید.

به نظرتون من تو این زمینه کار کنم بهتره یا زمینه های دیگه؟
    بنظر من ببینید استادهای خودتون در چه زمینه های مربوطی کار میکنند و با یکی شون همکاری کنید.

میشه بگین کدوم دانشگاه ها تو این زمینه کار میکنن و میتونن Fund بدن؟
    هردانشگاهی ممکنه باشه. لیست نمیشه داد. همون کنفرانسها رو که عرض کردم چک کنید.

راستش من نمیدونم تو مقاله ها نویسنده ها چیکار میکنن!!! یه نظریه جدید ارائه میدن یا اینکه نظریه های قبلیو بهبود میدن یا در مورد نحوه استفاده از امکانات فناوری صحبت میکنن؟
    می بخشید که رک صحبت میکنم ولی اقلا دو سه تا مقاله بخونید بعد بیایید بگید میخوام مقاله بدم! مثل اینکه کسی تو عمرش آب و استخر ندیده باشه بعد بپرسه ببخشید توضیح بدید چه جوری میشه قهرمان شنای المپیک شد!!!

میشه بگین کدوم ژورنال ها مل isi هست؟ آیا اونایی که مال ieee spectrum هست isi هستن یانه؟ من فقط مقاله های ieee spectrum رو تو مجله شبکه خوندم!
    ژورنالها مال ISI نیستند. ISI یک سرویس ایندکسینگ است که مجلات معروف رو در زمینه های مختلف فهرست (ایندکس) میکنه.
    مجله اسپکتروم احتمالا ISI هست ولی یک مجله عمومی یه و مقالاتش ارزش فنی بالائی ندارند.

ضمن تایید فرمایشات کامل جناب ghlobe عزیز شما حتی با باز کردن صفحه ویکیپدیا موضوع مورد نظرتون به تعداد بیشماری از رفرنس و مطالب مرتبط به شکل تو در تو دست پیدا میکنید که اگر چه به خودی خود ارزشی نداره ولی برای شروع و آشنایی خیلی خوبه. برای مثال من خیلی سریع تونستم بفهمم که 3-4 ساله یه کنفرانسی تحت همین عنوان داره برگزار میشه و مقالات سالهای 2009 و 2010 هم روی ieeexplore موجوده:
    http://ieeexplore.ieee.org/xpl/mostR...number=5557896
    http://ieeexplore.ieee.org/xpl/mostR...number=5283544
    به طور خاص لیست مقالات 2010 رو همراه abstract و نام نویسنده و دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی افراد از روی سایت کنفرانس اینجا گذاشتم:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

می بخشید که رک صحبت میکنم ولی اقلا دو سه تا مقاله بخونید بعد بیایید بگید میخوام مقاله بدم! مثل اینکه کسی تو عمرش آب و استخر ندیده باشه بعد بپرسه ببخشید توضیح بدید چه جوری میشه قهرمان شنای المپیک شد!!!
    میبخشید دوست عزیز که یکم سوالای ابتدایی پرسیدم چون هیچ اطلاعی تو این زمینه نداشتم( در مورد مقاله نوشتن ) و چون مقاله هایی تو این زمینه نتونستم پیدا کنم به همین خاطر نتونستم بخونم و با google هم که سرچ کردم فقط به abstract مقاله رسیدم نه کل مقاله!( این مقاله ها مگه پولین؟ )
    راستش هدف از پرسیدن این سوالا پیدا کردن راهی بود که شما افراد موفق پیمودین چون یکی از روش های رسیدن به موفقیت تقلید از افراد موفق هست. میخوام از روش شما دوستان که تونستین مقاله بدین استفاده کنم.
    ه طور خاص لیست مقالات 2010 رو همراه abstract و نام نویسنده و دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی افراد از روی سایت کنفرانس اینجا گذاشتم:
    ممنون دوست عزیز
    با تشکر از لطف و راهنمایی شما دوستان عزیز

googleshcolar خیلی عالیه و من دایم ازش استفاده میکنم. مقالات 99% پولین ولی یه سریاشون به عناوین مختلف روی همون ردیف سمت راست googleshcolar موجودن برای دانلود رایگان. اگر هم موجود نبودن (مثل اونا که روی ieeexplore بود) میتونین از طریق سایت دانشگاهتون، اگر اشتراک داشته باشه بگیرید، یا از قسمت درخواست مقالات همین سایت یا سایت gigapaper.net (که من هم بعضا استفاده کردم ازش و فوق العادست) استفاده کنید، البته با توجه به رشتتون و البته اگه زرنگ باشید و بتونید یه مقدار عملیات هک و کرک انجام بدین و با ip آدرس دانشگاه های خارج به اینترنت وصل بشین همه منابعی که اونها دارن رو کامل در اختیار میتونید بگیرید (بچه های سایت gigapaper هم کارشون همینه ) دیگه خیلی از موضوع تاپیک پرت شدیم. البته این انجمن فعلا مدیر نداره
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

ApplyAbroad Guru

میبخشید دوست عزیز که یکم سوالای ابتدایی پرسیدم چون هیچ اطلاعی تو این زمینه نداشتم( در مورد مقاله نوشتن ) و چون مقاله هایی تو این زمینه نتونستم پیدا کنم به همین خاطر نتونستم بخونم و با google هم که سرچ کردم فقط به abstract مقاله رسیدم نه کل مقاله!( این مقاله ها مگه پولین؟ )
    برای چک کردن اینکه چه کسایی یا دانشگاههایی در این زمینه کار میکنند معمولا همون abstract کافیه. برای خوندن بسیاری از مقاله ها از کتابخانه دانشگاه هم میتونید استفاده کنید و حتما احتیاجی نیست آنلاین باشه. از طریق گوگل سرچ اسم چندتا مجله و کنفرانس مربوط رو در بیارید و چک کنید ببینید کتابخانه دانشگاهتون یا دانشگاه تبریز یا سهند این مجلات رو دارند یا نه.

گاهی وقتها هم نویسنده های مقاله ها یک کپی از مقاله شون رو روی وب سایت خودشون میگذارند. اسم نویسنده رو سرچ کنید و وبسایتش رو پیدا کنید.

ممنون دوستان از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم وساه گرفتن Fund از دانشگاه های خارجی باید حتما مقاله نوشت یا راه های دیگری هم وجود داره مثل برنامه نویسی و...
    ویرایش توسط tah_206207 : May 26th, 2011 در ساعت 09:00 PM

ApplyAbroad Guru

ممنون دوستان از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم وساه گرفتن Fund از دانشگاه های خارجی باید حتما مقاله نوشت یا راه های دیگری هم وجود داره مثل برنامه نویسی و...
    به تاپیک مربوط به فاند در بخش پذیرش مراجعه کنید اطلاعات کافی پیدا میکنید. مقاله فقط یک فاکتور است و مجموعه ای از عوامل و صلاحیتهای آکادمیک و پژوهشی رو باید داشته باشید که بتونید استاد و دانشکده رو راضی کنید به شما فاند بدهند. برنامه نویسی به خودی خود بی تاثیره چون شما برای ادامه تحصیل میخواهید اقدام کنید نه برای پیداکردن شغل.

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم رشته ای برای طراحی حرفه وب سایت در کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا یا اروپا وجود داره؟ من میخام توی این رشته ادامه تحصیل بدم الانم کدنویسی php رو انجام میدم
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط petonia نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم رشته ای برای طراحی حرفه وب سایت در کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا یا اروپا وجود داره؟ من میخام توی این رشته ادامه تحصیل بدم الانم کدنویسی php رو انجام میدم
    ممنون
    این رشته در کانادا در حد کالج است (فوق دیپلم). در مقطع فوق لیسانس باید برید برای زمینه های پیشرفته distributed computing.

Junior Member pooya_ww آواتار ها

سلام
    فارغ الاتحصیل رشته سخت افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15 هستم و علاقه مند به FPGA،Soc,Embeded SystemوDigital DesignوطراحیASIC
    یک کتاب از انتشارات Mcgraw hillدر موردPspiceترجمه کردم وکتابی هم در زمینه ی Embeded Design on FPGAدر حال تالیف هستم البته به همراه یکی از اساتید.
    از نظر زیان معادل مدرک (CAE(cambridge Advance Englishرا دارم که البته به دلیل تحریم در آزمون اصلی شرکت نکردم.بر روی پروژه ای در مورد افزایش کارایی الگوریتم ها در سیستم های تعبیه شده کار می کنم تا به یک مقاله درست و حسابی تبدیل بشه. البته 70% کار انجام شده.
    سابقه ی کار های پروژه ای هم در فیلد های ذکر شده دارم. با این توصیفات کدام به چه صورت می تونم در همین زمینه ی Embededفاند بگیرم؟آیا فاند تحقیقات با تحصیلی متفاوته؟چون تو ایران این رشته وجود نداره اطلاعات کمی هم میشه به دست آورد، در مورد موضوعاتی که بالا گفتم در کدوم زمینه به غیر از embededدر دانشگاه های معتبر میشه فاند گرفت؟البته فکر کنم این مباحث بیشتر به برق الکترونیک مربوط میشه ولی به هر حال از مباحث طراحی سیستم های کامپیوتری هست.
    ویرایش توسط pooya_ww : July 15th, 2011 در ساعت 08:02 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)