صفحه 11 از 53 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام ،
    من سال آخر رشته ی مهندسی عمران هستم ، برای فوق می خوام به کامپیوتر تغییر رشته بدم.
    می خواستم ببینیم اینکه لیسانسم عمران ممکنه تو ندادن فاند تاثییر داشته باشه ؟
    اصلا میزارن بروم کامپیوتر بخونم
    در مورد رزومه هم من روزمه کاری خیلی خوبی تو زمینه کامپیوتر دارم ،
    می تونم 2تا3 مقاله ISI هم در این زمینه بنویسم .
    زبانمم خوبه .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط compy نمایش پست ها
    سلام ،
    من سال آخر رشته ی مهندسی عمران هستم ، برای فوق می خوام به کامپیوتر تغییر رشته بدم.
    زبانمم خوبه .
    مسلما تغییر رشته شانس شما رو پائین میاره. اطلاعات بیشتر باید بدید مثلا معدل، نمره زبان، GRE و غیره.
    بر چه اساسی فکر میکنید میتونید دو سه تا مقاله ISI بنویسید؟! هر وقت نوشتید و چاپ شد اون وقت اقدام کنید

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط compy نمایش پست ها
    سلام ،
    زبانمم خوبه .
    برای مستر گرفتن فاند کمی مشکل هست اما بودن دوستانی که با رزومه و کار خوب تونستن فاند بگیرن
    اما برای تغییر رشته اعضای هیئت علمی که شما می خواین از اونها پذیرش بگیرین روی چه چیزی برای شما ارزش بزارن؟
    شما که دروس تخصصی کامپیوتر رو در دوران تحصیلتون نگذروندین؟
    اگرم به صورت تجربی و یادگیری شخصی هست چه جوری می خواین به اونها قبل پذیرش ثابت کنین؟
    به نظر من شما تو رشته خودتون برای مستر اقدام کنین هم از نظر فاند و هم از نظر پذیرش موفق تر هستین
    اما این تنها نظر شخصی من بود.
    در آخر اینم باید اضافه بکنم که هیچ چیزی برای انسان ها مخصوصا ایرانی ها غیر ممکن نیست

Wanet & Manet Network alie va Dagh

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

با سلام،
    بچه ها من یک ترم دیگه از لیسانسم مونده، اول مهر می‌خوام امتحانه تافل بدم و معدلمم و 16 و اندی هستش. زمینه‌ی مورد علاقه‌ی من «یادگیری ماشین» و «رابط مغز ماشین» هستش که پروژه‌ی لیسانسم هم درباره‌ی همین موضوع هاست. مطالب اینجا رو که میخوندم به اهمیت پیدا کردن استادی که فاند داره و ارتباط با اون پی بردم (اولش بیشتر همش می‌رفتم روال فاند گرفتن دانشگاه‌ها رو تو سایتشون می‌دیدم). رفتم و یک سری آزمایشگاه‌هایی رو که استاداشون تو زمینه‌ی تحقیقاتی مورد علاقه‌ی من کار می‌کنند رو پیدا کردم و حالا می‌خوام باهشون ارتباط برقرار کنم. تو متنش از کجا شروع کنم؟ چی بگم؟ چطوری بگم؟ چطوری بهتر می‌تونم طرفو جلب کنم و به‌قولی تو first impression مخشو بزنم؟ اگه بچه‌ها نامه‌هایی که موفقیت آمیز بوده رو اینجا بزارین یا برام میل کنین خیلی ممنون میشم.
    (درج اطلاعات تماس خلاف قوانین است)
    ویرایش توسط ariaie : April 25th, 2012 در ساعت 07:39 AM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fotohireza نمایش پست ها
    Wanet & Manet Network alie va Dagh
    من باب تذکر و اگه خواستید جستجو کنید ذکر می کنم:
    Vanet ‌نه wanet که همون Vehicular ad-hoc networke!
    من یکی از بچه های دانشکده مون الان تو UCLA که یه لب VANET‌ داره مشغول به تحصیله؛ می گفت فیلد خوبیه ولی تو همه uni ها نیست.

Junior Member

سلام و من دانشجوی ترم دوم ارشد IT تو مالزی هستم . لیسانس کامپیوتر ار دانشگاه سراسری شیراز دارم, بامعدل 15.21 من میخوام واسه یکی از دانشگاه های کانادا ،امریکا یا نیوزیلند واسه دکترا یا ارشد فاند بگیرم.برام هم مهم نیس که دوباره ارشد بخونم. الان باید موضوع پایان نامم رو اینجا مشخص کنم، من هنوز فیلدی رو تعیین نکردم اما ازBioinformatics خیلی خوشم میاد. اما هیچ سابقه تحقیقاتی تو این زمینه ندارم. توی ایران حدود 3 سال سابقه برنامه نویسی و طراحی نرم افزار دارم.پروژه لیسانسم هم توسعه یه پراکسی سرور بود به طوری که بتونه نقش یه Sniffer رو بازی کنه و از یه سری موارد خاص Log گیری کنه. با سیستم عامل Linux به خوبی آشنایی دارم ، به زبان های جاوا ، .Net مسلطم، برنامه نویسی چند لایه انجام دادم(اما برنامه نویسی دیگه مورد علاقم نیس) . معدل ترم اولم هم اینجا َA شده.من میدونم که برای فاند گرفتن باید مخ یه استاد و بزنم و روی یه پروژه مورد علاقه اون کار کنم.میخوام الان روی موضوعی کار کنم که بعدا بتونم ازش برای فاند گرفتن استفاده کنم، میخوام از همین الان با یه استاد در ارتباط باشم. کسی میتونه من و راهنمایی کنه ؟ آیا به نظرتون من با این پیش زمینه قبول میکنن که توی فیلد ازBioinformatics کار کنم؟ یا به درد یه فیلد دیگه میخورم؟ اگه از الان بخوام یه پروژه از یه استاد توی یه دانشگاهی بگیرم چی کار کنم؟ اصلا میشه؟ بهترین راه برای من چیه ؟

Junior Member aghsajjy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering, Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh13 نمایش پست ها
    سلام و من دانشجوی ترم دوم ارشد IT تو مالزی هستم . لیسانس کامپیوتر ار دانشگاه سراسری شیراز دارم, بامعدل 15.21 من میخوام واسه یکی از دانشگاه های کانادا ،امریکا یا نیوزیلند واسه دکترا یا ارشد فاند بگیرم.برام هم مهم نیس که دوباره ارشد بخونم. الان باید موضوع پایان نامم رو اینجا مشخص کنم، من هنوز فیلدی رو تعیین نکردم اما ازBioinformatics خیلی خوشم میاد. اما هیچ سابقه تحقیقاتی تو این زمینه ندارم. توی ایران حدود 3 سال سابقه برنامه نویسی و طراحی نرم افزار دارم.پروژه لیسانسم هم توسعه یه پراکسی سرور بود به طوری که بتونه نقش یه Sniffer رو بازی کنه و از یه سری موارد خاص Log گیری کنه. با سیستم عامل Linux به خوبی آشنایی دارم ، به زبان های جاوا ، .Net مسلطم، برنامه نویسی چند لایه انجام دادم(اما برنامه نویسی دیگه مورد علاقم نیس) . معدل ترم اولم هم اینجا َA شده.من میدونم که برای فاند گرفتن باید مخ یه استاد و بزنم و روی یه پروژه مورد علاقه اون کار کنم.میخوام الان روی موضوعی کار کنم که بعدا بتونم ازش برای فاند گرفتن استفاده کنم، میخوام از همین الان با یه استاد در ارتباط باشم. کسی میتونه من و راهنمایی کنه ؟ آیا به نظرتون من با این پیش زمینه قبول میکنن که توی فیلد ازBioinformatics کار کنم؟ یا به درد یه فیلد دیگه میخورم؟ اگه از الان بخوام یه پروژه از یه استاد توی یه دانشگاهی بگیرم چی کار کنم؟ اصلا میشه؟ بهترین راه برای من چیه ؟
    راستش اگه یه استاد پایه پیدا کنی آره می شه، چنتا از دوستای من هستن که البته از رشته کامپیوتر رفتن Bioinformatics
    یه استاد آشنا سراغ دارم توی این زمینه، یه پیغام خصوصی فرستادم واست، اگه خواستی بخونش. موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام من دانشجوی سال آخر رشته کامپیوتر دانشگاه امیرکبیرم و معدلم 14 س,TOEFL 105 هم دارم.آیا امیدی هس که پذبرش با فاند بگیرم؟

بچه های دانشگاه آزادی هم امیدی برای گرفتن فاند دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)