صفحه 15 از 53 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

مساله دوم اینکه من خیلی گیج شدم ، مسائل خیلی زیادی هست که باید بدونم و سوالات زیادی دارم که نتونستم بصورت کامل جوابشون رو بگیرم ، مثلا چطور بین این همه دانشگاه (بیش از 4000) تو آمریکا بتونم یکسری از اونها رو انتخاب کنم ؟ یعنی از چه سایتی بتونم یک نمودار یا یک مقایسه همه جانبه از دانشگاه ها داشته باشم (هزینه تحصیل ، فاند میدن یا نه ، هزینه زندگی ایالتی، و ...).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Siyavash نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علوم و فنون مازندران با معدل تقریبی 17 هستم.
    یک مقاله ISI دارم در رابطه با شبیه سازی و مدلسازی ، می تونم از 5 استاد دانشگاه ریکام بگیرم. هنوز GRE و تافل هم ندادم ، می خواستم بدونم برای آمریکا این شرایط فعلی من خوب هسته یا نه ؟
    بدون GRE نمیشه شانس شما رو تعیین کرد. بهترین راه برای شروع اینه که ببینید افراد با شرایط شبیه شما و در رشته شما کجاها پذیرش گرفته اند. از بخش نتایج پذیرش همین سایت شروع کنید.

ApplyAbroad Guru

وضع هوش مصنوعی خیلی هم مثل سابق نیست و تا حدی قدیمی شده. وب سایت دانشکده های علوم کامپیوتر رو چک کنید ببینید زمینه های تحقیقاتی رایج استادها چیه.

Junior Member

کسی می تواند راجع به رشته مالتی مدیا برای مقطع دکترا و اوضاع فاند توی آمریکا یا کانادا توضیحاتی بدهد

Junior Member

پیش فرض گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام
    از دوستاني كه تونستن در رشته كامپيوتر phd از دانشگاه هاي كانادا یا اروپا Fund بگيرن مي خواستم بدونم موضوع تحقيقات استادان بيشتر در چه مواردي بوده ؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    خواهشا اگر اطلاعی دارین جواب بدید. برای من جواب این سوال حیاطی ):
    از دوستاني كه تونستن در رشته كامپيوتر phd از دانشگاه هاي كانادا یا اروپا Fund بگيرن مي خواستم بدونم موضوع تحقيقات استادان بيشتر در چه مواردي بوده ؟؟

سلام دوستان
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    من لیسانس ناپیوسته نرم افزارم با شرایط زیر:
    لیسانس : 15:61
    کاردانی: 14:77
    IELTS: 6.5
    سابقه کار مرتبط
    یک سری مدارک مایکروسافت
    و دو سه تا recom کاری و درسی
    ممنون میشم کسی دانشگاههایی با مخارج کمتر برای computer science رو معرفی کنه. fund که خیلی بعیده، حداقل یه University با مخارج کم ممنون میشم بهم معرفی کنید

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام
    من لیسانسم رو با معدل ۱۳.۲ از دانشگاه اصفهان گرفتم، مهندسی نرم‌افزار
    یه مقاله در زمینه‌ی سمانتیک‌وب دارم و یکی هم در زمینه‌ی امنیت شبکه، که یکی از مقالاتم توی ژورنال خارجی چاپ شده و یکی هم برای کنفرانس داخلی بوده. یه کتاب در زمینه‌ی پایگاه داده‌ها هم با یکی از اساتیدم در دست تالیف داریم که قراره جایگزین کتاب قبلی همین استاد بشه که تو بعضی از دانشگاه‌ها تدریس می‌شد.
    می خواستم ببینم چه قدر شانس پذیرش و گرفتن فاند رو دارم. می‌دونم که گرفتن فاند به‌طور مستقیم از دانشگاه با این معدلم تقریبا غیرممکنه، اما می‌خوام ببینم از طریق استادا ممکنه بتونم فاند بگیرم؟ چه‌قدر شانس دارم، توی چه کشوری و از نظرتون توی کدوم یک از زمینه‌ها، سمانتیک‌وب و یا امنیت شبکه؟ و این‌که آیا نمره ی GRE خوب و حتی GRE Subject خوب می‌تونه جبرانی برای معدلم باشه؟
    درضمن من توی چند درس تخصصی نرم‌افزار از جمله پایگاه‌داده و تجارت الکترونیک و همین‌طور مبانی کامپیوتر، شیوه ارائه مطالب علمی، ساختمان داده‌ها و ... حل‌تمرین بودم و در آزمایشگاه مبانی کامپیوتر هم خودم به عنوان مدرس بودم، و نمی‌دونم این‌ها چه قدر می‌تونه به دردم بخوره. همچنین عضو انجمن علمی و مدیرمسئول نشریه‌ی تخصصی مهندسی کامپیوتر هم بودم و سابقه‌ی کار به عنوان DBA رو هم دارم توی یه شرکت نسبتا بزرگ.

ممنونم از این که راهنمایی می کنید.
    ویرایش توسط Soyuz : February 10th, 2012 در ساعت 02:47 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Soyuz نمایش پست ها
    می خواستم ببینم چه قدر شانس پذیرش و گرفتن فاند رو دارم. می‌دونم که گرفتن فاند به‌طور مستقیم از دانشگاه با این معدلم تقریبا غیرممکنه، اما می‌خوام ببینم از طریق استادا ممکنه بتونم فاند بگیرم؟ چه‌قدر شانس دارم، توی چه کشوری و از نظرتون توی کدوم یک از زمینه‌ها، سمانتیک‌وب و یا امنیت شبکه؟ و این‌که آیا نمره ی GRE خوب و حتی GRE Subject خوب می‌تونه جبرانی برای معدلم باشه؟
    موضوع شانس نیست. برای فاند باید بتونید نظر استادی رو جلب کنید. برای استادها معمولا سابقه پژوهشی و اسکیل ست مهمتره. البته اینکه اصولا با این معدل دانشگاه به شما پذیرش بده صحبت دیگریه که شاید GRE اونجا کمک کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Soyuz نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم رو با معدل ۱۳.۲ از دانشگاه اصفهان گرفتم، مهندسی نرم‌افزار
    یه مقاله در زمینه‌ی سمانتیک‌وب دارم و یکی هم در زمینه‌ی امنیت شبکه، که یکی از مقالاتم توی ژورنال خارجی چاپ شده و یکی هم برای کنفرانس داخلی بوده. یه کتاب در زمینه‌ی پایگاه داده‌ها هم با یکی از اساتیدم در دست تالیف داریم که قراره جایگزین کتاب قبلی همین استاد بشه که تو بعضی از دانشگاه‌ها تدریس می‌شد.
    درضمن من توی چند درس تخصصی نرم‌افزار از جمله پایگاه‌داده و تجارت الکترونیک و همین‌طور مبانی کامپیوتر، شیوه ارائه مطالب علمی، ساختمان داده‌ها و ... حل‌تمرین بودم و در آزمایشگاه مبانی کامپیوتر هم خودم به عنوان مدرس بودم، و نمی‌دونم این‌ها چه قدر می‌تونه به دردم بخوره. همچنین عضو انجمن علمی و مدیرمسئول نشریه‌ی تخصصی مهندسی کامپیوتر هم بودم و سابقه‌ی کار به عنوان DBA رو هم دارم توی یه شرکت نسبتا بزرگ.

ممنونم از این که راهنمایی می کنید.
    بهترین راه برای شما GRE Subject عالی است که معدل پایین رو جبران می کنه. همزمان سابقه چند پروژه و اگه بتونید مقاله هم جور کنید که بهتر خواهد بود ولی تمرکزتون روی همین GRE Subject باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)