صفحه 17 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی دوستان

ببخشید یه سوال دیگه

من رشته ام مهندسی سخت افزاره و قصد داشتم هوش مصنوعی یا مهندسی رباتیک بخونم ... توی آمریکا یا کانادا هم این رشته ها به همین نام هستن؟ یا فرق میکنن؟

کلا من تو چه رشته های مرتبطی با لیسانسم میتونم ادامه تحصیل بدم؟

ممنون
    سلام. معمولا به اين اسم نيست اما دپارتمان هاي كامپيوتر (هم Engineering و هم Science) بعضي هاشون دارن. مثلا University of Southern California رو ببينيد كه اساتيد خيلي خوبي در اين زمينه دارن. به هر حال بايد دپارتماني رو كه ارائه ميده رو پيدا كنيد و اين نيست كه هر جايي كه كامپيوتر ساينس داره اينو داشته باشه. نزديكتري ها هم همين كامپيوتر ساينس و كامپيوتر اينجينيرنك هست كه البته اينجينيرينگ بيشتر به سخت افزار و رباتيك نزديكه.

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

اولا لطفا یکی به من بگه فاند چیه ( فکر کنم یه جور کمک هزینه یا معافی از هزینه باشه اما اگر دقیق بگید ممنونتون میشم )

بعدشم من لیسانس سخت افزار از مجازی شیراز هستم ...

یک دوستی دارم که ازم دعوت به همکاری توی تیم شبیه سازی 2 بعدی واسه مسابقات رباتیک رو کرده و اون چند ساله با تیم های دیگه شرکت میکنه و مقام میاره ... خواسته تیم 2 نفره بدیم با هم

از طرف دیگه یه پروژه نیمه کاره (یه اختراع) در زمینه پردازش تصویر هم دارم

حالا به نظرتون رو کدوم بیشتر وقت بذارم و پیگیریش کنم که برای گرفتن پذیرش و همین فاند موثر باشه؟

فرق GRE و GRE subject رو هم اگر بفرمایید دیگه شرمنده کردین واقعا

راستی من لیسانسمو بهمن امسال میگیرم ... به شهریور سال بعد میرسم ایشالا ؟
    درود

دوست عزیز عرض کنم خدمتتون در ویکی اپلای پاسخ سوال های خودتون رو مطمئنن دریافت خواهید کرد امادر رابطه با Fund !!! بله کمک هزینه تحصیلی یا پژوهشی هست که به دو صورت RA / TA هم میشه دریافت کرد که به دو صورت Parital و Full هست فاندها می تونه شامل مواردی هم باشه اعم از Tuition Waiver و ... !!! بورسهای دیگه ای هم هست به نام های مختلف اعم از Scholarship / Award و ... !!!

تفاوت Gre ( General / Academic ) and Gre Subject هم در موضوع امتحان هست که GRE General برای ارزیابی سطح زبان شما در 3 بخش هست اما GRE Subject برای رشته های ریاضی و کامپیوتر و فیزیک و ... هست برای ارزیابی سطح دانشته های تخصصی رشته شما !!! بیشتر دانشگاه ها Gre General مدنظرشونه اما در عین حال برای اون رشته ها هم امکان داره که Gre Subject هم مد نظر داشته باشن .

در رابطه با انتخاب یکی از فرصت هاب پژوهشی تون به نظر من اگر مسابقات سطح International دارن و امکان مقام آوردن براورد شده طبیعتا این ... اما اگر چنین نیست طبیعتا اون یکی نقد تره و نتیجه بخش تر دوست من ، اما این برمیگرده به خودتون !!!

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

من کارشناسی نرم افزار خوندم از غیر انتفاعی صدرای تهران، معدل 17،80
    مقاله ندارم ولی می تونم تافل 90 به بالا بگیرم
    با توجه به اینکه دانشگاهم جالب نبوده و با این شرایط شانسی برای فاند دارم؟
    ممنون می شم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط home_ نمایش پست ها
    من کارشناسی نرم افزار خوندم از غیر انتفاعی صدرای تهران، معدل 17،80
    مقاله ندارم ولی می تونم تافل 90 به بالا بگیرم
    با توجه به اینکه دانشگاهم جالب نبوده و با این شرایط شانسی برای فاند دارم؟
    ممنون می شم کمک کنید
    باید مخ استاد رو بزنی!بهش بگی چی بلدی...دانشگاهت واسه استاده مهم نیس زیاد!فقط واسش مهمه که تو زمینه کاریش یه چیزی بلد باشی.منم غیر انتفاعی خوندم و البته از 2 تا از اساتید جواب اولیه گرفتم...

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

ممنون از راهنمایی دوستان

ببخشید یه سوال دیگه

من رشته ام مهندسی سخت افزاره و قصد داشتم هوش مصنوعی یا مهندسی رباتیک بخونم ... توی آمریکا یا کانادا هم این رشته ها به همین نام هستن؟ یا فرق میکنن؟

کلا من تو چه رشته های مرتبطی با لیسانسم میتونم ادامه تحصیل بدم؟

ممنون
    شما emaro erasmus را گوگل کنید فکر کنم برایتان جالب باشد.

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

سلام

اولا لطفا یکی به من بگه فاند چیه ( فکر کنم یه جور کمک هزینه یا معافی از هزینه باشه اما اگر دقیق بگید ممنونتون میشم )

بعدشم من لیسانس سخت افزار از مجازی شیراز هستم ...

یک دوستی دارم که ازم دعوت به همکاری توی تیم شبیه سازی 2 بعدی واسه مسابقات رباتیک رو کرده و اون چند ساله با تیم های دیگه شرکت میکنه و مقام میاره ... خواسته تیم 2 نفره بدیم با هم

از طرف دیگه یه پروژه نیمه کاره (یه اختراع) در زمینه پردازش تصویر هم دارم

حالا به نظرتون رو کدوم بیشتر وقت بذارم و پیگیریش کنم که برای گرفتن پذیرش و همین فاند موثر باشه؟

فرق GRE و GRE subject رو هم اگر بفرمایید دیگه شرمنده کردین واقعا

راستی من لیسانسمو بهمن امسال میگیرم ... به شهریور سال بعد میرسم ایشالا ؟
    اگر می خواهید شانس خود را برای بورس و پذیرش بالا ببرید رباتیک را بیخیال شوید! مگر اینکه طوری رباتیک کار کنید که از آن مقاله در بیاید. مثلا اگر روی شبیه ساز فوتبال سه بعدی کار میکنید و مثلا در biped walking ایده ای به ذهنتان رسید، بعد آن را پیاده کردید و جواب داد میتوانید آن را در قالب مقاله ارایه دهید.
    درکل کار کردن روی پردازش تصویر و مقاله دادن بهتر از کار کردن روی رباتیک و مسابقات آن است. (من هر دو را تجربه کردم)
    البته خود پردازش تصویر محض هم مسایل پایه ایش دیگر خیلی معروف شده و شاید دیگر نتوانید در فرصت باقی مانده ابداعی داشته باشید که ارزش مقاله شدن داشته باشد. پیشنهاد می کنم روی شناسایی الگوی تصاویر دیجیتال کار کنید که ترکیب پردازش تصویر و یادگیری ماشین است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ciel نمایش پست ها
    اگر می خواهید شانس خود را برای بورس و پذیرش بالا ببرید رباتیک را بیخیال شوید! مگر اینکه طوری رباتیک کار کنید که از آن مقاله در بیاید. مثلا اگر روی شبیه ساز فوتبال سه بعدی کار میکنید و مثلا در biped walking ایده ای به ذهنتان رسید، بعد آن را پیاده کردید و جواب داد میتوانید آن را در قالب مقاله ارایه دهید.
    درکل کار کردن روی پردازش تصویر و مقاله دادن بهتر از کار کردن روی رباتیک و مسابقات آن است. (من هر دو را تجربه کردم)
    البته خود پردازش تصویر محض هم مسایل پایه ایش دیگر خیلی معروف شده و شاید دیگر نتوانید در فرصت باقی مانده ابداعی داشته باشید که ارزش مقاله شدن داشته باشد. پیشنهاد می کنم روی شناسایی الگوی تصاویر دیجیتال کار کنید که ترکیب پردازش تصویر و یادگیری ماشین است.
    من مقام رباتیک و خوارزمی زیاد دارم
    به نظرتون میتونم بورسیه خوب بگیرم از کشورهای اروپایی؟ مثل آلمان و هلند و سوئد و ایتالیا و ...

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    من مقام رباتیک و خوارزمی زیاد دارم
    به نظرتون میتونم بورسیه خوب بگیرم از کشورهای اروپایی؟ مثل آلمان و هلند و سوئد و ایتالیا و ...
    مطمئنا این مقام ها بی تاثیر نیستند. ولی داشتن کار تحقیقاتی که حاصل آن مقاله باشد بهتر است. من بیشتر از کانادا و هلند خبر دارم. هلند بورسهای محشری می دهد ولی خیلی رقابتی است. اگر معدل و نمره ی زبانتان خوب است می توانید روی کانادا هم کار کنید.

مطمئنا این مقام ها بی تاثیر نیستند. ولی داشتن کار تحقیقاتی که حاصل آن مقاله باشد بهتر است. من بیشتر از کانادا و هلند خبر دارم. هلند بورسهای محشری می دهد ولی خیلی رقابتی است. اگر معدل و نمره ی زبانتان خوب است می توانید روی کانادا هم کار کنید.
    بله حق با شماست
    من خودمم نظرم روی هلنده
    معدلمم 14.52 هست دانشگاه آزاد!

به نظر شما داشتن مقاله چقدر توی گرفتن فاند از هلند تاثیر داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)