صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام

خب حالا که من میخوام برنامه نویسی رو توی یکی از دانشگاههای معتبر آمریکا ادامه بدم نمیتونم بورسیه بگیرم یعنی اینقدر برنامه نویسی ارزشش کم شده

سلام بر دوستان گرامی

من اطلاعات کاملی در مورد فاند ندارم ولی این طور که مشخص است نوشتن یک مقاله تک وحرفه ای است

من ترم پنج نرم افزار هستم دوستان گرامی من در قسمت شبکه قادر به نوشتن مقالات تاپ حرفه ای هستم

آیا برای گرفتن ارشد در آلمان نیاز دارم ؟

این مقااله باید دارای چه شرایطی باشد؟

MATIN.love.for.you@gmail.com
    سعادت و خوشبختی از آن کسی است که برای سعادت و خوشبختی دیگران می کوشد.
    بگزار یک دیوانه نگاهت کند ولی نگزار یک نگاه دیوانه ات کند.

only I wanted to mention that computer students can get fund very easily everywhere.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

دوستان کامپیوتری من هم می خوام برای phd هوش مصنوعی اقدام کنم. کمی تحقیق کردم دیدم ظاهرا مسائلی مطرحه که اصلا ربطی به مباحثی که اینجا کار می کردیم نداره. مثلا Human Computer Interaction یا Brain Interface یا Cognitive Science که اصلا به فلسفه می زد یه جورایی. در حالیکه اینجا ما course هامون NN و EA و Pattern Rec و اینجور مسائل بوده. من هم تصمیم گرفتم موضوع تز ارشدمو عوض کنم با راهنمایی های این فروم. ولی می ترسم پا بذارم تو یه حوزه کلی هم زحمت بکشم اما در نهایت جواب خوبی نگیرم. خیلی گیج شدم. کسی می تونه کمکی کنه؟ ???

Junior Member

Human-Computer Interaction ترکیبیه از نرم افزار، هوش، طراحی User-Interface و ... که از علومی مثل روان شناسی هم کمک میگیره و کلا هدفش بهبود روش های موجود، ارائه روشهای مناسب و طراحی زمینه های جدید ارتباط انسان و کامپیوتره. این روزها خیلی روش کار میشه و کلا تو هر زمینه ای از طراحی سیستم های صوتی و اتوماسیون بیمارستانی گرفته تا طراحی Game و محیط سیستم عامل و ... کاریرد داره و کلا خیلی متنوع و جالبه! اگه علاقه داشته باشید انتخاب مناسبیه و جای کار زیاد داره...

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

ایول کلی حال کردم
    این ترم HCI گرفتم .موضوع درس ارائه مطلبم هم HCI هستش ایشالا اگه بشه میخوام یه مقاله ازش در بیارم 8)

دوستان موضوع DATA MINING چه طوره ؟

آيا داشتن سابقه کار در زمينه شبکه از جمله راه‌اندازي شبکه‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل‌هاي Windows و Linux redhat enterprise و سابقه کار مفيد در زمينه امنيت شبکه و مباحث مربوطه تاثير زيادي در گرفتن پذيرش در رشته کامپيوتر دارد يا خير؟
    يا اصلا اين نوع سابقه کار ارزشي علمي در مقاطع ارشد ندارد؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa2003auk
    آيا داشتن سابقه کار در زمينه شبکه از جمله راه‌اندازي شبکه‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل‌هاي Windows و Linux redhat enterprise و سابقه کار مفيد در زمينه امنيت شبکه و مباحث مربوطه تاثير زيادي در گرفتن پذيرش در رشته کامپيوتر دارد يا خير؟
    يا اصلا اين نوع سابقه کار ارزشي علمي در مقاطع ارشد ندارد؟
    بستگی داره که سابقه کار در چه سطحی باشه. اگر منظور از امنیت شبکه این باشه که کسی بلده فایروال نصب کنه، باید بگم که تاثیر زیادی در گرفتن پذیرش نداره، اما دونستن انواع روش‌های حمله و راه‌های جلوگیری از اون‌ها و مشکلاتی که در برنامه‌ها باعث می‌شه این نوع حفره‌های امنیتی ایجاد بشه، می‌تونه در گرفتن پذیرش تاثیر مثبت داشته باشه.
    قانون کلی اینه که سابقه‌ی کاری اون قدرها در گرفتن پذیرش مؤثر نیست که معدل و داشتن مقاله و نمره‌ی خوب TOEFL و GRE مؤثر هستند.

سلام مجدد.
    منظورم کاربري نرم‌افزار نبود.
    آشنايي با تئوري امنيت شبکه‌ها و انجام تعدادي پروژه ISMS با استانداردهاي BS-ISO که در کل دنيا هم مطرح هست.
    کلي تر بگم اصلا مباحث مربوط به امنيت شبکه جاي کار داره و ميشه براي پذيرش در امريکا يا کانادا حساب کرد يا اينکه بهتره در يک ضمينه ديگه کار کنم...؟

ApplyAbroad Champion

امنیت شبکه و امنیت نرم‌افزار جای کار فراوونی در آمریکا داره و در بین زیرشاخه‌های رشته کامپیوتر تقریبا می‌شه گفت بیشتر از هر زیرشاخه‌ی دیگه‌ای درش پول هست و می‌شه فاند گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)