صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    امنیت شبکه و امنیت نرم‌افزار جای کار فراوونی در آمریکا داره و در بین زیرشاخه‌های رشته کامپیوتر تقریبا می‌شه گفت بیشتر از هر زیرشاخه‌ی دیگه‌ای درش پول هست و می‌شه فاند گرفت.
    یه ایرانی ها در زمینه ی امنیت شبکه، آمریکا ویزا می ده؟ در کل موضوع حساسی نیست؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    یه ایرانی ها در زمینه ی امنیت شبکه، آمریکا ویزا می ده؟ در کل موضوع حساسی نیست؟
    من بار دومی که ویزا گرفتم کارم امنیت نرم‌افزار بود و مشکلی هم نداشت، خیلی رو راست هم به افسر گفتم که کارم امنیت نرم‌افزاره. امنیت شبکه هم به امنیت نرم‌افزار نزدیکه و فکر نمی‌کنم مشکل خیلی جدی‌ای داشته باشه. در نهایت، خودتون می‌دونید که گرفتن ویزا خیلی غیرقابل پیش‌بینی ‌تر از این حرف‌هاست که آدم بتونه بگه که آیا مشکل داره یا نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    امنیت شبکه و امنیت نرم‌افزار جای کار فراوونی در آمریکا داره و در بین زیرشاخه‌های رشته کامپیوتر تقریبا می‌شه گفت بیشتر از هر زیرشاخه‌ی دیگه‌ای درش پول هست و می‌شه فاند گرفت.
    من مهندسی برق مخابرات دارم و دانشجوی فوق لیسانس آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت هستم.برای دکترا می خواستم در رشته ی آی تی اپلای کنم.زمینه ی کاری استادم هم در مورد امنیت شبکه و رمزنگاری است.خواهش می کنم به من کمک کنید که آیا با این زمینه ی کاری استاد اصلا میشه در آی تی آپلای کرد یا نه.موضوع پروزه ام هنوز معلوم نیست.شما پیشنهاد می کنید با توجه به زمینه کاری استاد راهنمام در چه موردی کار کنم.

ا سلام . من م. کامپیوتر نرم افزار خوندم . فارع التحصیل سال 84 هستم . حدود یکسالی هست که تو یکی از بانکهای خصوصی کار میکنم . معدل 15 و دانشگاه علم و صنعت . یه مقاله دارم که تو یکی از کنفرانسهای مهندسی برق داخل در سال 85 پذیرش شد . هنوز امتحان زبان ندادم . یعنی مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست . ایا می تونم برای مستر اقدام کنم ؟ شرایطم چطوره ؟ برای اپلای از کجا شروع کنم ؟ برای په ترمی و چه سالی می تونم (!!!!!) پذیرش بگیرم ؟

Junior Member

میشه لطفا اسم این 2 تا دانشگاه رو بگید
    ممنونم

Junior Member

ايا كسي هست كه از وضعيت پذيرش در زمينه ERP خبر داشته باشه؟

سلام .
    دوست عزیز e133218228 :
    بله شما می تونید با همین گرایش اقدام کنید. از قضا خیلی هم زمینه ی خوبیه و خیلیا روش کار می کنن و فاند های خوبی هم روش می دن. ولی خوب الان تقریبا خیلی دیر هستش و خیلی از دانشگاه های ددلاین هاشون گذشته مگه چند تا دانشگاه خاص که تا فوریه و مارچ وقت می دن. البته واسه اروپا بحث فرق می کنه و می تونید واسه جاهای مختلفی اقدام کنید. خیلی از دانشگاه های اروپا تا اردیبهشت ددلاین دارن. استرالیا هم که تو تابستونه ددلاینشون.

دوست عزیز : nazy shayan
    خوب شما قبل از هر چیز باید مدرک زبانتون رو بگیرید. اگه زبانتون خوبه پیشنهاد می کنم که برید جهاد دانشگاهی سر گاندی تو ونک و ثبت نام کنید. الان تازه کلاساش شروع شده. واسه اپلای کردن هم وضعیتتون خوبه و لی خود دانشگاه های با رنک متوسط. چون زبان مدرک ندارید الان نمیشه اپلای کرد. بزارید تا مدرکتون بیاد. بعضی دانشگاه ها 3 بار در سال دانشجو می گیرن. مثل wayne تو آمریکا و calgary تو کانادا. به این دانشگاه های سر بزنید.

راستی منم علم و صنعتیم!!!

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون میشم دوستان به این سوال من جواب بدن؟
    من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم در دوره روزانه و خواستم بدونم:
    ایا کسی که از دنشگاه های معتبر ایران مثل شریف و امیرکبیر و تهران برای بذیرش اقدام میکنه شانس بالاتری برای فاند داره؟یا این که اصلا فرق نمکنه؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار ) هستم با معدل 16.60 از دانشگاه آزاد و دو سال آخر 17.15.. خیلی به زمینه ی شبکه علاقه دارم و یک مقاله ی IEEE دانشجویی هم درین زمینه دارم . بنظرتون میتونم فاند بگیرم؟

دوست عزیز SAl :
    بی تاثیر نیست. ببینید درسته از نظر رنکینگ هیچکدوم از دانشگاه های ایران تو سطح خوبی نیستند و تازه امسال دانشگاه تهران اومده جزو 500 تا؛ ولی یه نکته هست که چون از این دانشگاه ها بیشتر دانشجو رفته و انصافا هم خوب کار کردن اونجا واسه همین بهتر می شناسن اینا رو. ولی در کل اول به رزومه نگاه می کنن ، معدل و کار تحقیقاتی . در ضمن، کسایی که براتون توصیه نامه می نویسند هم خیلی مهمن. دقت کنید که واسه شریف و تهران و .... استادایی که توصیه نامه می دن کلی مقاله دارن و کار درستن ولی خوب تو دانشگاه های ضعیف تر استاداش هم ضعیف ترن. ولی اینا همش 20 درصد قضیه است. 80 درصد به رزومه و فیلد کاریتون بستگی داره.

دوست عزیز Mojedy:
    بله امکان گرفتن هست. البته واسه ارشد به خورده سخت تر از دکترا هستش. پیشنهاد می کنم واسه کانادا و امریکا اقدام کنید. اگه زبانتون رو نمره خوب بیارید خیلی کمکتون می کنه. یه سری به دانشگاه های oklahama , wyane , concordia , new brunswick , calgary و چند تا دیگه بزنید. مخصوصا calgary که دانشگاه پولداریه و اگه بتونید نظر استاد رو جلب کنید بقیه چیز ها حله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)