صفحه 35 از 53 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

دوستان سلام
    من لیسانس کامپیوتر-نرم افزار دارم معدل 14.67.روزانه شهرستان.نفر سوم مسابقات ACM درون دانشگاهی.میتونم فاندی پیدا کنم تو آلمان برای ارشد انگلیسی زبان؟آخه درسته که اکثرا رایگانه اما خرج زندگی انگار زیاد میشه یه جورایی اگه فاند میشه با چه نمره تافل و جی آر ای؟

دوستان من لیسانس ای تی دارم ، دنبال 1 دانشگاهم که apply ارشد کامپیوتر و ای تی بصورت از راه دور و اینترنت بگیرم
    همچین چیزی هست؟ اگه هست لطف کنید شرایط و نام دانشگاه رو بفرمائید ممنون میشم

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

سلام خدمت دوستان لطفا دوستان عزیز امید کاذب به بنده ندهید فقط ارزیابی کنید شرایطم را سپاس فراوان
    دانشجوی ترم اخر کارشناسی مهندسی IT از دانشگاه سراسری سطح ۲ داخل کشور که از قدیمی های این رشته در کشور است.
    ۱) معدل دروس تخصص=۱۷ دقیقا///معدل ۶۰ واحد اخر کارشناسی=۱۶حدودا//معدل کل=۱۴.۲۰حدودا
    ۲) پروژه کارشناسی =۲۰ همراه
    مقاله ۱۰۰ درصد با ایندکس IEEE شایدم ان شا الله ژورنال
    ۳) ریکام از معاون پژوهشی دانشگاه و نیز استاد تمامم که با ایشان مقاله و پروژه کارشناسی دارم
    ۴) سابقه TA
    5) در حال اماده سازی یک کتاب فارسی مرتبط با رشته و نویسنده دوم ایشالا
    ۶) عضو کمیته دانشجویی کنفرانس داخل در سال ۹۲ و درج در کاراموزی من
    ۷) زبان TOFEL , GRE در حال اماده سازی به فرض نمرات خوب کسب شود
    دانشجوی ترم اخر کارشناسیم و هدفم اپلای برای دکتراست و ارشد دانشگاه تاپ داخل .ایا درست است تصمیم من؟؟؟
    دوستان عزیز برنامم برای اپلای دکترا ست و قصد ارشدخواندن در دانشکاه تاپ داخل دارم چرا که به نظرم ضعیف است رزومم. ایا تصمیم من اشتباه است؟؟ شرایط من چه طور است تا الان؟
    نقاط ضعفم: عدم کار مرتبط با رشته+معدل کل پایین+ نمرات زبان نامعلوم اما سطح زبان واقعا متوسط ونزدیک به خوب است و…

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان لطفا دوستان عزیز امید کاذب به بنده ندهید فقط ارزیابی کنید شرایطم را سپاس فراوان
    دانشجوی ترم اخر کارشناسی مهندسی IT از دانشگاه سراسری سطح ۲ داخل کشور که از قدیمی های این رشته در کشور است.
    ۱) معدل دروس تخصص=۱۷ دقیقا///معدل ۶۰ واحد اخر کارشناسی=۱۶حدودا//معدل کل=۱۴.۲۰حدودا
    ۲) پروژه کارشناسی =۲۰ همراه
    مقاله ۱۰۰ درصد با ایندکس IEEE شایدم ان شا الله ژورنال
    ۳) ریکام از معاون پژوهشی دانشگاه و نیز استاد تمامم که با ایشان مقاله و پروژه کارشناسی دارم
    ۴) سابقه TA
    5) در حال اماده سازی یک کتاب فارسی مرتبط با رشته و نویسنده دوم ایشالا
    ۶) عضو کمیته دانشجویی کنفرانس داخل در سال ۹۲ و درج در کاراموزی من
    ۷) زبان TOFEL , GRE در حال اماده سازی به فرض نمرات خوب کسب شود
    دانشجوی ترم اخر کارشناسیم و هدفم اپلای برای دکتراست و ارشد دانشگاه تاپ داخل .ایا درست است تصمیم من؟؟؟
    دوستان عزیز برنامم برای اپلای دکترا ست و قصد ارشدخواندن در دانشکاه تاپ داخل دارم چرا که به نظرم ضعیف است رزومم. ایا تصمیم من اشتباه است؟؟ شرایط من چه طور است تا الان؟
    نقاط ضعفم: عدم کار مرتبط با رشته+معدل کل پایین+ نمرات زبان نامعلوم اما سطح زبان واقعا متوسط ونزدیک به خوب است و…
    رزومه شما قوی نیست ولی ضعیف هم نیست ولی خب چون IT خوندید شانستون برای ادامه در کامپیوتر ضعیف تر میشه و ارشد کامپیوتر در داخل می تونه کمک کنه. روی کتاب و کمیته ها و ... خیلی وقت نگذارید سعی کنید GRE عالی بگیرید.

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

با سپاس -فیلد کاریم را کامل کامپیوتری و هوشی کردم-یادگیری ماشین و… پس نظر شما روی ارشد در داخل است با این رزومه؟؟؟

سلام

بنده لیسانس کامپیوتر دارم و الانم سرباز امریه هستم

پیام نور خوندم و معدلم هم ۱۳.۵ هه

ولی سابقه کار تخصصی خوبی دارم ( ۶ سال ) همین الانم تخصصی دارم کار می کنم

اینم رزومه بنده

https://dl.dropboxusercontent.com/u/19529704/CV.pdf

دارم زبان خودمو واسه آیلتس و GRE آماده می کنم.

به نظرتون میتونم فاند بگیرم از آمریکا یا حتی کشور های اروپایی واسه دوره کارشناسی ارشد ؟

Junior Member

بچه ها کسی هست اکسل اساتید و زمینه کاریشون تو رشته کامپیوتر رو داشته باشه بهمون بده؟؟

پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط pouya_shahi : July 28th, 2014 در ساعت 09:59 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته های مهندسی : دانشگاه کنونی من ( که دکترا میگیرم ) یعنی State University of New York , Binghamton در شمال نیویورک به دانشجویان مهندسی چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . من اطلاعات بیشتری ندارم فقط گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید. (مهندسی صنایع و سیستم - مهندسی برق و الکترونیک- مهندسی مکانیک - مهندسی مواد - مهندسی پزشکی - مهندسی کامپیوتر و علم کامپیوتر ) . بسیاری از دوستان میپرسند اول اپلای کنیم و یا اول با استاد تماس بگیریم من توصیه میکنم اول اپلای کنید چرا که بدون اپلای کردن مکاتبات را جدی نمیگیرند . پس اگر نمره تافل و GRE تون در این اشل هست معطل نکنید . گفتم به هموطن بگم قبل از اینکه این چینی ها و هندی ها و عربها و ترکها پوزیشن های ترمهای آینده رو بگیرند.

Junior Member

با سلام

مقاله یکی دارم در مورد امنیت شبکه
    البته قصد دارم یکی دیگه هم بنویسم

رزومه بسیار خوبی دارم
    امنیت و این چیزا بلدم
    TA

تافل رو هم دارم میخونم اگه تقریبا 100 بیارم

می تونم اپلای کنم ؟؟؟
    کجا می تونم اپلای کنم ؟؟؟
    چند تا دانشگاه به من معرفی می کنید ؟؟؟
    چطوری با استادا ارتباط برقرار کنم که اعتماد کنن ؟؟
    ویرایش توسط rasadeyan : August 7th, 2014 در ساعت 10:31 PM دلیل: افزایش

Junior Member

سلام
    شرمنده اگه سوالم تکراریه ولی بیشتر از نیمی از این موضوع رو خوندم و جوابم رو نگرفتم.

کارشناسی نرم افزار پیام نور رو تازه تموم کردم و با معدل 15.2
    در زمینه برنامه نوسی وب php و اندروید هم کار کردم
    چند جایی هم php تدریس کردم ولی جای خاصی نبوده که مدرکی داشته باشم یا خصوصی بوده و یا اموزشگاه ازاد
    امسال میخوام برا ارشد اقدام کنم و امید دارم که دانشگاه خوب تهران قبول میشم
    زبانم در حد متوسط رو به بالاست ولی هنوز مدرکی ندارم

مقاله هیچ چیزی ندارم ولی میخوام بعد از کنکور شروع کنم که قبل از پذیرش ارشد لااقل ی مقاله داشته باشم ( اینم بگم که کارای تحقیقاتی رو خیلی دوست دارم زمینه های مورد علاقه ام هم هوش مصنوعی و مباحث الگوریتمیک هست )

میخواستم بدونم برای اینکه phd فول فاند بگیرم تو چه زمینه هایی بیشتر باید فعالیت کنم ؟
    و ایا دانشگاه دوره ی لیسانسم مهمه ؟ اینکه پیام نور درس خوندم مشکلی برا فاند گرفتن پیش نمیاره ؟
    معدلم چطور ؟ خودم فکر میکنم معدلم پایینه ( البته توی سایت دیدم کسایی که با معدل کمتر هم فاند گرفتن ولی اونایی ک من دیدم اکثرا دانشگاهای معتبر بودن ولی من پیام نور )

در کل دارم برنامه ریزی میکنم که بعد از تموم کردن ارشد بلافاصله بتونم فاند بگیرم ممنون میشم از دوستان اونایی که تجربه دارند راهنماییم کنن
    کشور هم ترجیح میدم امریکا باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)