صفحه 39 از 53 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjd نمایش پست ها
    آقای(و یا خانم) ghlobe ممنون میشم در صورت امکان نظر شما رو هم در مورد سوال خودم بدونم. سوالم رو صفحه قبل پرسیدم و دوست عزیزمون S03 هم نظر دادن.

نظر ایشون کاملا صائب است. با GRE بالا و بالاتر بردن تافل تون ممکنه شانس داشته باشید. باید بگردید استاد پیدا کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering,Buali-Sina University

سلام،من دانشجوی سال آخر کارشناسی نرم افزار دانشگاه بوعلی هستم،فعلا دارم تحقیق می کنم و کار خاصی نکردم ،می خواستم ببینم چه کارایی باید بکنم و مدارکی لازمه اگه واسه ارشد بخوام apply کنم؟ممکنه بتونم fund بگیرم؟ترجیحا تو اروپا!معدلم هم تا ترم آخر حدود 16 میشه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime312 نمایش پست ها
    سلام،من دانشجوی سال آخر کارشناسی نرم افزار دانشگاه بوعلی هستم،فعلا دارم تحقیق می کنم و کار خاصی نکردم ،می خواستم ببینم چه کارایی باید بکنم و مدارکی لازمه اگه واسه ارشد بخوام apply کنم؟ممکنه بتونم fund بگیرم؟ترجیحا تو اروپا!معدلم هم تا ترم آخر حدود 16 میشه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    در اروپا فاندهای ارشد محدود است. معدل 16 خوبه و اگه آمریکا براتون مقدور است با GRE خوب شانس فاند بالایی دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering,Buali-Sina University

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در اروپا فاندهای ارشد محدود است. معدل 16 خوبه و اگه آمریکا براتون مقدور است با GRE خوب شانس فاند بالایی دارید.
    ممنون از جوابتون.میشه بیشتر راهنماییم کنید؟فول فاند میتونم بگیرم یعنی؟یعنی فقط با GRE میتونم applyکنم؟یا مقاله ای و رزومه خوبیم لازم دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime312 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.میشه بیشتر راهنماییم کنید؟فول فاند میتونم بگیرم یعنی؟یعنی فقط با GRE میتونم applyکنم؟یا مقاله ای و رزومه خوبیم لازم دارم؟
    اگه معدل خوبی داشته باشیدو GRE خوب برای دانشگاه های خوب آمریکا (رنک 20 تا 40) به راحتی می تونید پذیرش بگیرید. نیازی به مقاله برای ارشد نیست.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من راهنمایی میخواستم
    من رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه آزاد خوندم . فوق دیپلم معدل : 16 . معدل لیسانس : 12.99. معدل ارشد : 16 . آیا میشود با داشتن مقاله و IELTS با نمره خوب برای دکتری از کشوری اروپایی یا امریکایی فول فاند گرفت . یا اصلا امکان نداره؟؟؟
    اگر کسی تجربه ای هم داره واقعا لطف میکنه به من بگه . ممنون میشم راهنمایی ام کنید .

Junior Member

سلام
    من کارشناسی (15.50) و کارشناسی ارشد(17) از دانشگاه ازاد رشته IT دارم 5 تا مقاله کنفرانس داخلی 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد. ایلتس ام 7 است.
    متاهل هستم
    با این شرایط امکان گرفتن فول فاند دارم؟
    فول فاند امریکاو کانادا بیشتره یا اروپا؟
    بنظرتون دکتری یک دانشگاه خوب ایران بخونم بهتره یا خارج از ایران در یک دانشگاه متوسط؟
    مرسی از راهنمایی هاتون

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من یه سوال داشتم که فکر نکنم زیاد دردسری واسه جواب دادن داشته باشه فقط یه راهنمایی خیلی کوچیک میخوام.

کاردانی نرم افزار از دانشگاه دولتی با معدل 15و نیم.
    کارشناسی نرم افزار از دانشگاه ازاد با معدل کل 17/20 . معدل دروس تخصصی بالای 18. ریز نمرات کارشناسیم به غیر از 3 تا درس که دوتاشون عمومی هستن بقیشون بالای 16 هستن. خیلی از درسای تخصصیم هم 20 شدم.
    دارم واسه ارشد نرم افزار امتحان میدم و هدفم اینه که معدل ارشدم بالای 17 باشه. (حتی شده دانشگاه آزاد شرکت میکنم).
    تصمیم دارم تو دوره ارشدم همزمان زبان بخونم و تافل یا آیلتس بدم. بر فرض اینکه تافل 80 بیارم و یا آیلتس 6 بیارم.
    حالا سوال من اینه که چند درصد امکان داره من تو دانشکاهای اروپا یا آمریکا فول فاند بگیرم؟ بخاطر این میگم آمریکا هم نباشه زیاد مهم نیست چون بعید میدونم gre بالا بشم یا اصلا بتونم امتحان بدم.
    چندتا نکته:
    1= مهم بودن دانشگاه خیلی واسم مهم نیست. ولی ترجیحا ریز 100 و این حدود باشه.(منظورم اینه که جز 100 یا حتی 200 دانشگاه خوب دنیا باشه ترجیحا)
    2= مهم نیست اروپا یا آمریکا باشه. هدف فقط خواندن درکترا در یه دانشگاه اروپا یا امریکایه.
    3= حتما حتما حتما فول فاند باشه چون من واقعا هیچ پشتیبانه مالی ندارم و اصلا بدون فاند کامل برام میسر نیست که برم.
    4= من هیچ سابقه مقاله ای و کتاب ندارم. شاید اگه تو ارشد بتونم یه کاری بکنم. (حالا شما فرض رو بر نداشتن مقاله مهم بزارید.)

اصلا به من با این شرایط پذیرش میدن؟ چه برسه فول فاند باشه.

عزیزان تورو خدااااااااااااااااااااااا اا هرکی میتونه کمکم کنه. امید واهی نمیخواما.

ممنونم از همگیه شما.
    ویرایش توسط sn2h : December 31st, 2014 در ساعت 03:19 PM دلیل: تصحیح نگارشی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من یه سوال داشتم که فکر نکنم زیاد دردسری واسه جواب دادن داشته باشه فقط یه راهنمایی خیلی کوچیک میخوام.

کاردانی نرم افزار از دانشگاه دولتی با معدل 15و نیم.
    کارشناسی نرم افزار از دانشگاه ازاد با معدل کل 17/20 . معدل دروس تخصصی بالای 18. ریز نمرات کارشناسیم به غیر از 3 تا درس که دوتاشون عمومی هستن بقیشون بالای 16 هستن. خیلی از درسای تخصصیم هم 20 شدم.
    دارم واسه ارشد نرم افزار امتحان میدم و هدفم اینه که معدل ارشدم بالای 17 باشه. (حتی شده دانشگاه آزاد شرکت میکنم).
    تصمیم دارم تو دوره ارشدم همزمان زبان بخونم و تافل یا آیلتس بدم. بر فرض اینکه تافل 80 بیارم و یا آیلتس 6 بیارم.
    حالا سوال من اینه که چند درصد امکان داره من تو دانشکاهای اروپا یا آمریکا فول فاند بگیرم؟ بخاطر این میگم آمریکا هم نباشه زیاد مهم نیست چون بعید میدونم gre بالا بشم یا اصلا بتونم امتحان بدم.
    چندتا نکته:
    1= مهم بودن دانشگاه خیلی واسم مهم نیست. ولی ترجیحا ریز 100 و این حدود باشه.(منظورم اینه که جز 100 یا حتی 200 دانشگاه خوب دنیا باشه ترجیحا)
    2= مهم نیست اروپا یا آمریکا باشه. هدف فقط خواندن درکترا در یه دانشگاه اروپا یا امریکایه.
    3= حتما حتما حتما فول فاند باشه چون من واقعا هیچ پشتیبانه مالی ندارم و اصلا بدون فاند کامل برام میسر نیست که برم.
    4= من هیچ سابقه مقاله ای و کتاب ندارم. شاید اگه تو ارشد بتونم یه کاری بکنم. (حالا شما فرض رو بر نداشتن مقاله مهم بزارید.)

اصلا به من با این شرایط پذیرش میدن؟ چه برسه فول فاند باشه.

عزیزان تورو خدااااااااااااااااااااااا اا هرکی میتونه کمکم کنه. امید واهی نمیخواما.

ممنونم از همگیه شما.
    شانس که دارید. برای امریکا باید GRE را امتحان بدهید وگرنه انتخابهایتان را بشدت محدود میکنید.
    با تافل 80 یا آیلتس 6 شانس زیادی برای پذیرش امریکا ندارید. برای تافل 95-100 یا آیلتس 7 کار کنید.
    در ضمن رنک جهانی زیر 100 یعنی دانشگاههای تاپ دنیا. اگر واقعا درجه اول بودن دانشگاه برایتان مهم نیست دانشگاه های خوب امریکا و کانادا تا رنک 600-700 جهانی را هم در فهرستتان داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شانس که دارید. برای امریکا باید GRE را امتحان بدهید وگرنه انتخابهایتان را بشدت محدود میکنید.
    با تافل 80 یا آیلتس 6 شانس زیادی برای پذیرش امریکا ندارید. برای تافل 95-100 یا آیلتس 7 کار کنید.
    در ضمن رنک جهانی زیر 100 یعنی دانشگاههای تاپ دنیا. اگر واقعا درجه اول بودن دانشگاه برایتان مهم نیست دانشگاه های خوب امریکا و کانادا تا رنک 600-700 جهانی را هم در فهرستتان داشته باشید.
    کاربر محترم ممنونم از پاسختون.
    کلی از جواب سوالامو گرفتم. فقط یه سوال دیگه: با فرض اینکه من دقیقا همین شرایط رو داشته باشم یعنی:

معدل کاردانی 15ونیم
    معدل کارشناسی 17
    معدل ارشد 17
    تافل 80 یا آیتلس 6
    بدون مقاله
    بدون هیچ رزومه خاصی.

1= به نظرتون چند درصد امکان داره تو دانشگاهای اروپا فول فاند بشم؟ اصلا کشورهای اروپایی فول فاند میدن؟
    2= چند درصد احتمال داره پذیرش بدون فاند یا نیم فاند بشم؟

راستی یه سوال دیگه: درکل اروپا راحت تر فول فاند میده یا امریکا؟ هزینه زندگی به نسبت تو کجا بیشتره معمولا؟
    بازم ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)