صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام
    خسته نباشید

تا حالا کسی برای ارشد از دانشگاه های کانادا در گرایش امنیت شبکه های کامبیوتری فاند گرفته؟؟
    با چه معدل و چه شرایطی؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    من از تمام مباحثی که این روزها داغه خبر ندارم،‌ اما در رشته‌ی کامپیوتر یک تعدادی رو که می‌بینم ظاهرا فاند نسبتا زیادی براشون هست عبارتند از: Bioinformatics، Software Security وNetwork Security.
    رشته‌هایی مثل Computer Architecture و Operating Systems در گذشته خوب بودند ولی این روزها سخت می‌شه براشون فاند گرفت.
    من 6 سالی در ضمینه software security فعالیت داشتم و بیش از 40 آسیب پذیری در سایت های مختلف به ثبت رساندم
    آیا این ها کمک میکند به پذیرش من؟
    برای ارسال مقاله در این ضمینه چه سایت هایی "معتبر" محسوب میشوند؟
    تقریبا 4 سالی زمان دارم, پیشنهاد شما درباره کار هایی که تا زمان apply میتوانم انجام دهم چیه؟
    میتونم به ده دانشگاه برتر در ضمینه کامپیوتر فکر کنم؟
    در صورت گرفتن فاند در این ضمینه ها به نظر شما استاد چه چیزی از من میخواهد؟(برای سنجش این که آیا توان پاسخگویی نیاز های استاد را دارم)
    راه در جهان يكيست و آن راستی است. پيروی از راستی و درستی بهترين راه زندگانی است.

ApplyAbroad Champion

داشتن تجربه قطعا می‌تونه به پذیرش شما کمک بکنه، اما خیلی مهمتر از اون معدل شما، نمره GRE، دانشگاهی که درش درس می‌خونید و مقالات‌تون خواهد بود. مهمترین کاری که می‌تونید انجام بدهید بالا نگه داشتن معدل، داشتن نمره خوب GRE و داشتن مقاله است و گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های معتبر هم به این‌ها بستگی داره.
    این لیست کنفرانس‌ها و ژورنال‌های معتبر computer science هست: http://citeseerx.ist.psu.edu/stats/venues?y=2007
    در این بین کنفرانس‌هایی مثل OSDI، CCS، S&P، EuroSys، RAID و ... در زمینه امنیت نرم‌افزار کار می‌کنند و بسیار معتبر هستند و اگر بتونید در یکی از این کنفرانس‌ها مقاله داشته باشید، شانس خودتون رو بسیار افزایش خواهید داد. البته ناگفته نماند که حتی دانشجویان دکترای دانشگاه‌های آمریکا هم در این کنفرانس‌ها نمی‌تونند راحت مقاله چاپ کنند و واقعا باید سطح کار و مقاله خیلی بالا و نو باشه تا در چنین کنفرانس‌هایی قبول بشه. به همین دلیل شاید بهتر باشه که در درجه اول زمان‌تون رو روی معدل و نمره‌های TOEFL و GRE بگذارید و سعی کنید در کنفرانس‌های راحت‌تر مقاله داشته باشید تا نشون بدهید که مایل به انجام کارهای تحقیقاتی هستید.
    بعد از گرفتن پذیرش و فاند، شما معمولا مدتی وقت دارید تا کارهای استاد رو یاد بگیرید و از روز اول انتظار این نیست که شما خبره کار باشید. به همین دلیل از الآن زیاد نگران این موضوع نباشید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من یک دانشجوی دوره کارشناسی رشته کامپیوتر عستم که در باره پذیرش گرفت سوال دارم . اول باید عذرحواهی کنم که شاید سوالم به اینجا مربوط نباشه اما هرچی گشتم جای مرتبطی پیدا نکردم , موضوع جدید هم نتونستم ایجاد کنم. ....
    می خواستم بدونم شرایط گرفتن پذیرش توی دانشگاه ها (خصوصا آمریکا و کانادا) برای افراد معلول چطوریه ؟ آخه من کم بینا هستم..
    ضمنا شما چه دانشگاهی رو برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد , ترجیحا برنامه نویسی پیشنهاد می کنید. من فقط سایت UCLA رو می شناختم و اگر می شه بگید کدومشون بهتر در این رشته پذیرش می دهند و آیا برای کسی با شرایط من امکان گرفتن کمک هزینه وجود داره؟
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azrat66 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یک دانشجوی دوره کارشناسی رشته کامپیوتر عستم که در باره پذیرش گرفت سوال دارم . اول باید عذرحواهی کنم که شاید سوالم به اینجا مربوط نباشه اما هرچی گشتم جای مرتبطی پیدا نکردم , موضوع جدید هم نتونستم ایجاد کنم. ....
    می خواستم بدونم شرایط گرفتن پذیرش توی دانشگاه ها (خصوصا آمریکا و کانادا) برای افراد معلول چطوریه ؟ آخه من کم بینا هستم..
    ضمنا شما چه دانشگاهی رو برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد , ترجیحا برنامه نویسی پیشنهاد می کنید. من فقط سایت UCLA رو می شناختم و اگر می شه بگید کدومشون بهتر در این رشته پذیرش می دهند و آیا برای کسی با شرایط من امکان گرفتن کمک هزینه وجود داره؟
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید؟؟؟
    دوست عزيز ...

سوال در مورد شانس پذيرش رو در اين قسمت مطرح كنيد ...

بهتره مورد شرايط خاص رو از چند دانشگاه بصورت Random با ايميل بپرسيد ... معمولا زود جواب ميدن .

در مورد دانشگاهاي خوب آمريكا در رشته كامپيوتر به رنكينگ US NEWS مراجعه كنيد ....

باز هم تكرار ميكنم بهتره به بخش آمريكا و كانادا مراجعه كنيد .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید
    خواستم بدونم با داشتن معدل 18وtoffel=96وgre:1200
    مقاله هم ندارم
    دانشگاه های امریکا یا کانادا فاند میدن(برای network security)؟کجا مثلا
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    خواستم بدونم با داشتن معدل 18وtoffel=96وgre:1200
    مقاله هم ندارم
    دانشگاه های امریکا یا کانادا فاند میدن(برای network security)؟کجا مثلا
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزيز ...

سوال در مورد شانس پذيرش رو در اين قسمت مطرح كنيد ...

با توجه به اینکه قبلا هم سوال مشابهی رو پرسیده بودید لطفا قوانین فروم رو مجددا مطالعه کنید تا با منع کاربری مواجه نشید .....

ممنون
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام

در حدود 12 سال پیش در رشته کامپیوتر نرم افزار با معدل 16/60 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده ام . دارای 10 سال سابقه کار رسمی در زمینه کامپیوتر و IT ، و پنج ترجمه و دو تالیف کتاب در زمینه های تخصصی، و سه مقاله داخلی و یک مقاله ISI هستم. زبان هم آیلتس 6.5 دارم. با وجود همسر و فرزند باید جایی درس بخوانم که حتما هزینه زندگی را تامین کنم. برای FAll 2011 دو راه بنظرم رسید:

1- در یک دانشگاه خوب انگلستان با رنکینگ بالا در رشته کامپیوتر یک ساله مستر بگیرم (با هزینه معادل 45000 دلار) که از آنجا بتوانم فاند خوبی برای PHD کانادا بگیرم.
    2- مستقیماً برای کانادا یا آمریکا برای دوره مستری اقدام کنم و فاندی بگیرم که هزینه کامل را پوشش دهد؟

به نظر شما کدام روش بهتر است یا شاید روش دیگری که من از آن خبر ندارم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid2010 نمایش پست ها
    سلام

در حدود 12 سال پیش در رشته کامپیوتر نرم افزار با معدل 16/60 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده ام . دارای 10 سال سابقه کار رسمی در زمینه کامپیوتر و IT ، و پنج ترجمه و دو تالیف کتاب در زمینه های تخصصی، و سه مقاله داخلی و یک مقاله ISI هستم. زبان هم آیلتس 6.5 دارم. با وجود همسر و فرزند باید جایی درس بخوانم که حتما هزینه زندگی را تامین کنم. برای FAll 2011 دو راه بنظرم رسید:

1- در یک دانشگاه خوب انگلستان با رنکینگ بالا در رشته کامپیوتر یک ساله مستر بگیرم (با هزینه معادل 45000 دلار) که از آنجا بتوانم فاند خوبی برای PHD کانادا بگیرم.
    2- مستقیماً برای کانادا یا آمریکا برای دوره مستری اقدام کنم و فاندی بگیرم که هزینه کامل را پوشش دهد؟

به نظر شما کدام روش بهتر است یا شاید روش دیگری که من از آن خبر ندارم؟ لطفا راهنمایی ام کنید
    دوست عزيز ...

سوال در مورد شانس پذيرش رو در این قسمت پیدا كنيد ...

در بخش برق و کامپیوتر فقط سوالهای فنی مورد نظرتون رو بررسی کنید (مثلا پست شماره یک همین تاپیک) .

لطفا یه بار دیگه قوانین فروم رو مطالعه کنید ...
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

دوستان عزیز ...

لطفا دقت کنید در بخش برق و کامپیوتر فقط سوالهای فنی مورد نظرتون رو بررسی کنید (مثلا پست شماره یک همین تاپیک در مورد روشهای گرفتن Fund در رشته کامپیوتره نه اینکه به چه دانشگاهایی اپلای کنم) .

در مورد شانس گرفتن پذیرش از دانشگاهای مختلف به این قسمت مراجعه کنید !!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)