صفحه 40 از 53 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    کاربر محترم ممنونم از پاسختون.
    کلی از جواب سوالامو گرفتم. فقط یه سوال دیگه: با فرض اینکه من دقیقا همین شرایط رو داشته باشم یعنی:

معدل کاردانی 15ونیم
    معدل کارشناسی 17
    معدل ارشد 17
    تافل 80 یا آیتلس 6
    بدون مقاله
    بدون هیچ رزومه خاصی.

1= به نظرتون چند درصد امکان داره تو دانشگاهای اروپا فول فاند بشم؟ اصلا کشورهای اروپایی فول فاند میدن؟
    2= چند درصد احتمال داره پذیرش بدون فاند یا نیم فاند بشم؟

راستی یه سوال دیگه: درکل اروپا راحت تر فول فاند میده یا امریکا؟ هزینه زندگی به نسبت تو کجا بیشتره معمولا؟
    بازم ممنونم.
    شانستون خوب است گرچه اگه مقاله داشتید شرایط بهتر می شد. در اروپا معمولا باید پوزیشن مناسب پیدا کنید که در اون صورت شانس برای فول فاند خواهید داشت. درباره هزینه زندگی هم که واضحه قاره رو با قاره نمیشه مقایسه کرد. بعضی نقاط و کشورها در اروپا هزینه زندگی فوق العاده بالایی دارند (پاریس، لندن، زوریخ و ...) و بعضی جاها نسبتا خیلی پایین. آمریکا هم همینطور.

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط varyan نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی (15.50) و کارشناسی ارشد(17) از دانشگاه ازاد رشته IT دارم 5 تا مقاله کنفرانس داخلی 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد. ایلتس ام 7 است.
    متاهل هستم
    با این شرایط امکان گرفتن فول فاند دارم؟
    فول فاند امریکاو کانادا بیشتره یا اروپا؟
    بنظرتون دکتری یک دانشگاه خوب ایران بخونم بهتره یا خارج از ایران در یک دانشگاه متوسط؟
    مرسی از راهنمایی هاتون
    بله امکانش زیاده حتما اپلای کنید

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید من الان 19 سالمه امسال میرم دانشگاه به زبان های برنامه نویسی سی شارپ، آندروید مسلطم و رزومه کاری هم در سایت های آموزشی مثل دانشجویار و برنامه نویس آندروید در بازار هستم و سابقه 4 ساله برنامه نویسیرو دارم ینی خوره برنامه نویسی ام و میخاستم بدونم میتونم در دانشگاه های انگلیس یا آمریکا فاند بدن به من. مدارک لازم چیه مثلای تافل حتکا میخان نمره باید چند باشه؟ کدوم دانشگاه باید فامد بدم اصلا این چیزایی که من بلدم اونا برا فاند بهش توجهی هم میکنن؟؟

دوستا یه سوالی دارم
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم معدل 17
    حالا میخواستم دو سه ساله اینجا هم تافل بگیرم هم فوق بخونم (دانشگاه ازاد)و بعدش برای دکترا برم یه کشور اروپایی
    خیلیها بهم گفتن کارم اشتباهه.چون بعدا وقتی میری برای دکترا کلی از واحدهاتو قبول نمیکنن و اینا
    حالا 4تا سوال دارم
    1- ایا اگر از لیسانس برم همه واحد هام قبوله ؟ و یا فوق ازاد بخونم هم مشکلی نیست برای دکترا؟
    2-توی فوق بهتر میتونم فاند بگیرم یا دکترا؟
    3-پذیرش از لیسانس به دکترا هم هست؟
    4-اگر نیست .آیا وقتی فوق رو اروپا بخونی برای دکترا راحت میتونی ادامه بدی یا باز دردسر پذیرش داره؟

ممنون میشم.سوالهامم زیاده تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal89522 نمایش پست ها
    دوستا یه سوالی دارم
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم معدل 17
    حالا میخواستم دو سه ساله اینجا هم تافل بگیرم هم فوق بخونم (دانشگاه ازاد)و بعدش برای دکترا برم یه کشور اروپایی
    خیلیها بهم گفتن کارم اشتباهه.چون بعدا وقتی میری برای دکترا کلی از واحدهاتو قبول نمیکنن و اینا
    حالا 4تا سوال دارم
    1- ایا اگر از لیسانس برم همه واحد هام قبوله ؟ و یا فوق ازاد بخونم هم مشکلی نیست برای دکترا؟
    2-توی فوق بهتر میتونم فاند بگیرم یا دکترا؟
    3-پذیرش از لیسانس به دکترا هم هست؟
    4-اگر نیست .آیا وقتی فوق رو اروپا بخونی برای دکترا راحت میتونی ادامه بدی یا باز دردسر پذیرش داره؟

ممنون میشم.سوالهامم زیاده تشکر
    مقاطع جدا از هم هستند و انتقال واحدی صورت نمی گیره. دانشگاه آزاد هم مشکلی نداره. فاند برای دکترا بهتر میدن. پذیرش از لیسانس ممکنه ولی با فوق جای بهتر میشه رفت و فاند بهتر هم میشه گرفت. فوق رو هر جا بخونید شانستون در ادامه دادن در همونجا بهتر است و کلا اروپا باشید شانستون در بقیه اروپا بهتر از اینه که ایران باشید. افرادی که به شما راهنمایی کردند آگاهی درستی نداشتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    مقاطع جدا از هم هستند و انتقال واحدی صورت نمی گیره. دانشگاه آزاد هم مشکلی نداره. فاند برای دکترا بهتر میدن. پذیرش از لیسانس ممکنه ولی با فوق جای بهتر میشه رفت و فاند بهتر هم میشه گرفت. فوق رو هر جا بخونید شانستون در ادامه دادن در همونجا بهتر است و کلا اروپا باشید شانستون در بقیه اروپا بهتر از اینه که ایران باشید. افرادی که به شما راهنمایی کردند آگاهی درستی نداشتند.
    خیلی ممنونم ازتون که جواب دادید
    یعنی شما هم فکر میکنید بهتر باشه که توی ایران فوق رو بگیرم و بعد برم؟ فقط نگران این بودم که واحدامو قبول نکنن اونجا و بگن مثلا 10تا واحد اضافه پاس کن چون تو ایران خوندم فوق رو..که گویا شما میگید اینطوری نیست اصلا
    بله؟

Junior Member

سلام
    فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد تهران با معدل 17.70 هستم ، مقاله ندارم اما توانایی مقاله نویسی رو دارم ،
    زبان انگلیسیم خوب هست متاسفانه مدرکی ندارم و میتونم سریع بگیرم و نیاز به کلاس رفتن ندارم ،
    برنامه نویسی html و css و js بلدم ، مدرک mcitp از آموزشگاه دارم و مدرک lpic 1 و lpic 2 از موسسه lpi کانادا .
    لطفا برای گرفتن فاند از دانشگاههای کانادا راهنمایی کنید ، آشنایی ندارم ، اگه کشور دیگه هم خوب هست در این رابطه بگید که زبانش انگلیسی باشه.
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان

قصد تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه دوک در ایالات متحده آمریکا را دارم و می دانم که باید لیسانس را از ابتدا شروع کنم.

آخرین مدرک اینجانب کاردانی - کامپیوتر (نرم افزار) با معدل 14 از دانشکده فنی تهران می باشد، البته این معدل دست گل اینجانب به دلیل اهمیت ندادن به دانشگاه و کل کل های علمی با بعضی اساتید محترم , ... می باشد.

در آزمون تافل iBT امتیاز 117 را کسب کردم.

۱ کتاب به زبان شیرین فارسی در سن ۱۴ سالگی در زمینه علوم کامپیوتر به چاپ رساندم.

3 مقاله تخصصی(نه دانشگاهی) به زبان انگلیسی به صورت اینترنتی منتشر کردم و 1 کتاب و 3 مقاله دیگر نیز در حال آماده سازی دارم.

3 پروژه بسیار سنگین نرم افزاری را به اتمام رسانده که یکی از آن ها متعلق به یکی از شرکت های خودرو سازی می باشد.

در حال کار بر روی 4 پروژه تحقیقاتی(تخصصی و آکادمیک) می باشم.

و ....

از نظر رزومه هیچ مشکلی ندارم، فقط سوال این است که آیا امکان دریافت بورسیه کامل در مقطع لیسانس برای اینجانب وجود دارد یا خیر؟

Junior Member

سلام
    کارشناسی رو تو دانشگاه علم و فرهنگ تهران با معدل 16
    54 .
    ارشد ازاد تهران غرب با معدل بالای 17 تموم میکنم
    ایلس نمره 6.5 دارم
    ی دونه مقاله داخلی دارم3 سالم سابقه کار دارم
    ب نظرتون میتون فاند بگیرم واسه دکتری؟؟؟؟

سلام
    من فارغ التحصیل غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی با معدل 14.3 هستم
    زبان انگلیسی خیلی خوب هستم . چند وقت دیگه میخام امتحان بدم و برا همین معلم خصوصی گرفتم. یعنی با یه معلم زبان تصمیم به مبادله دانش گرفتیم.
    مدتی مشغول به کار ترجمه بودم.
    در کارهای تحقیقاتی خیلی خوب هستم.
    در زمینه آنتن های مخابراتی یه ایده اختراع دارم که تائید شده است یعنی با یه دکترای مخابرات که مطرح کردم خیلی شگفت زده شدند و ایده منو قابل اجرا و جالب دونستند. در زمینه روبوکاپ و رباتیک هم مطالعه داشتم.

با این شرایط آیا احتمال داره بتونم برا کارشناسی ارشد از آمریکا بورس بشم(فاند گرفتن منظورم است)؟؟؟
    بنا به دلایلی نتونستم ارشد امتحان بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)