صفحه 48 از 53 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

با سلام
    من افغانستانی هستم در ایران زندگی میکنم.
    معدل کاردانی 18.36
    معدل کارشناسی بالای 18 ، ترم آخر هستم.
    یه مقاله انگلیسی تا پایان کارشناسی پابلیش می کنم.
    و آیلتس هم می خوام تا تیر ماه بگیرم. به نظرتون برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش دارم؟
    امکانش هست به من فاند بدن؟ چطوری باید فاند گرفت؟
    من در کل نمی دونم چه گرایشی رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگر توضیحی دارید، ارایه بدید.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT-Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahbeigom نمایش پست ها
    با سلام
    من افغانستانی هستم در ایران زندگی میکنم.
    معدل کاردانی 18.36
    معدل کارشناسی بالای 18 ، ترم آخر هستم.
    یه مقاله انگلیسی تا پایان کارشناسی پابلیش می کنم.
    و آیلتس هم می خوام تا تیر ماه بگیرم. به نظرتون برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش دارم؟
    امکانش هست به من فاند بدن؟ چطوری باید فاند گرفت؟
    من در کل نمی دونم چه گرایشی رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگر توضیحی دارید، ارایه بدید.
    سپاس
    شانس خوبی دارین. اگر مد نظرتون آمریکاست علاوه بر تافل یا آیلتس باید امتحان جی آر ای هم بدین. برای کانادا و استرالیا و اروپا نیازی به جی آر ای ندارین. قبل از اپلای باید ایمیل اساتید از تو سایت دانشگاه پیدا کنین و بهشون میل بزنین و اظهار علاقه مندی کنین که میخواین به گروه تحقیقاتیشون ملحق بشین. در صورتی که اونا هم اظهار علاقه مندی کردن میتونین با رعایت جوانب برای اون دانشگاه اپلای کنید. این فروم تو هر کدوم از مراحل اپلای اطلاعات بسیار خوبی داره کمی سرچ کنین سوالات مشابه سوال خودتون میتونین پیدا کنین.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید با معدل لیسانس 3.6/4 فوق 3.81/4 از مالزی در رشته کامپوتینگ سکوریتی
    آیلتس 6.5
    3تا کنفرانس IEEE
    دوتا جرنال اسکوپوس
    و چندتا مدال و تقدیرنامه
    برای چه دانشگاهی در کانادا شانس دارم

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید.
    بنظرتون میشه بجای ارشد خوندن با یک شرکت تحقیقاتی که در زمینه رباتیک و کنترل غیر خطی کار میکنه و خودش کلاس میذاره کار کنم و مقاله بدم و از مباحث هوش که خودم علاقه دارم بخونم و مقاله بدم و با مدرک زبان بتونم ارشد رو فاند بگیرم؟
    البته معدل لیسانسم 14.38 هس و غیرانتفاعی درس خوندم.

Junior Member mida آواتار ها

سلام دوستان
    من تازه کارشناسیم داره تموم میشه با معدل حدودا 17. قصد دارم برای ارشد اپلای کنم اما شنیدم برای ارشد فاند گرفتن سخته. میخواستم راهنمایی کنین علاوه بر زبان و معدل چه کاری (مثلا کار کردن روی مقاله ؟) توی این مدت قبل اپلای انجام بدم تا رزومه م طوری بشه که شانس فاندم برای ارشد بره بالا. چون فاند برام خیلی مهمه. رشته کامپیوتر هم هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

سلام...ببخشید من لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار دارم برای ارشد میخواستم برم خارج از کشور...خواهشا یه راهنمایی کلی بکنید...ممنون میشم..

سلام دوستان
    رشته من در ارشد ریاضی هست و میخوام دکتری یا ارشد رو کامپیوتر ادامه بدم دوستان لطفا راهنمایی کنین که امکانش هست و چطور؟دوباره نیاز هست ارشد رو تو ایران کامپیوتر بخونم و بعد واسه دکتری کامپیوتر اپلای کنم یا از الان میتونم واسه ارشد یا دکتری اقدام کنم .
    اگر افرادی هستن که تغییر رشته دادن راهنماییم کنن ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه خیام

سلام به همه دوستان، مرسی بخاطر اطلاعات عاااالی
    من کارشناسی سخت افزار دانشگاه خیام مشهد خوندم ، معدل کارشناسیم زیاد بالا نیست
    در زمینه رباتیک فعالیت داشتم و الان مدیرعامل یه شرکت در زمینه شبکه هستم و دارم رو یه مقاله کار میکنم
    میخوام ارشد رو در زمینه شبکه اپلای کنم، با توجه به معدل پایینم و اینکه نمیتونم بدون فاند برم
    فمیخواستم بدونم شانس من برای آمریکا و کانادا بالاتره یا اروپا؟ و اگه آلمان اقدام کنم ایا بدون زبان المانی شانس اینو دارم تحصیل رایگان داشته باشم؟
    پیشاپیش مرسی از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaaaa1394 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من در ارشد ریاضی هست و میخوام دکتری یا ارشد رو کامپیوتر ادامه بدم دوستان لطفا راهنمایی کنین که امکانش هست و چطور؟دوباره نیاز هست ارشد رو تو ایران کامپیوتر بخونم و بعد واسه دکتری کامپیوتر اپلای کنم یا از الان میتونم واسه ارشد یا دکتری اقدام کنم .
    اگر افرادی هستن که تغییر رشته دادن راهنماییم کنن ممنون میشم
    سلام دوست عزیز به نظرم شما چون ریاضیت قوی هست برو گرایش الگوریتم ومحاسبات رو بخون،چون اینطوری بایک تیر 2نشون میزنی هم ریاضی وهم کامپیوتر میخونی اگه سوالی داشته باشی این ایمیل من هست e_sh_angel@yahoo.com

سلام. من کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک از غیرانتفاعی تهران دارم. آیا امکان گرفتن فاند تو دانشگاهی برام هست. تو زمینه کاری سئو سایت هم کار می کنم . دنبال ویزای کاری هم هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)