صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام،
    ببخشید افراد با تجربه لطفا راهنمایی کنید که بتونیم راه رو از همین اول درست بریم!
    می خواستم بدونم گرفتن مدراک هایی مثل :ccna و mcsd.net که اعتبار بین المللی دارن در پذبرش با فاند تاثیر دارن یا نه؟
    چقدر تاثیر دارن؟
    لطفا اون ور آبی ها که با اجنوی جماعت بر و بیا دارن ما رو روشن کنن، ممنون میشیم!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_256giga نمایش پست ها
    سلام،
    ببخشید افراد با تجربه لطفا راهنمایی کنید که بتونیم راه رو از همین اول درست بریم!
    می خواستم بدونم گرفتن مدراک هایی مثل :ccna و mcsd.net که اعتبار بین المللی دارن در پذبرش با فاند تاثیر دارن یا نه؟
    چقدر تاثیر دارن؟
    لطفا اون ور آبی ها که با اجنوی جماعت بر و بیا دارن ما رو روشن کنن، ممنون میشیم!
    در صورتی که با گرایشی که میخوایید پذیرش بگیرید ارتباط داشته باشه، میتونه یه نکته مثبت باشه، مقدار مثبت بودنش هم با مقدار نزدیک بودن به زمینه پذیرشتون ارتباط مستقیم داره و گرنه مدارک بین المللی جمع کردن که ارتباطی با کار و تحصیل شما نداشته باشه، سودمند نیست.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام دوستان
    ببخشيد نمي دونم سئوالم رو اينجا درست مي نويسم يا نه
    ولي من تازه مي خوام از ليسانس كامپيوتر توي كانادا شروع كنم
    يه ليسانس علوم اجتماعي دارم - 30 سالمه و كارمند رسمي هستم ولي به كامپيوتر و مباحثش خيلي علاقمندم و تصميم به شروع تحصيل توي اين زمينه دارم الان مدتيه كه فقط براي گرفتن آيلس دارم زبان مي خونم و هيچ تحقيقي تا حالا نداشتم ولي شروع كردم به خوندن اينجا

لطفاً من رو بيشتر راهنمايي بفرماييد. يك دنيا متشكرم

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MerCeDeh5 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشيد نمي دونم سئوالم رو اينجا درست مي نويسم يا نه
    ولي من تازه مي خوام از ليسانس كامپيوتر توي كانادا شروع كنم
    يه ليسانس علوم اجتماعي دارم - 30 سالمه و كارمند رسمي هستم ولي به كامپيوتر و مباحثش خيلي علاقمندم و تصميم به شروع تحصيل توي اين زمينه دارم الان مدتيه كه فقط براي گرفتن آيلس دارم زبان مي خونم و هيچ تحقيقي تا حالا نداشتم ولي شروع كردم به خوندن اينجا

لطفاً من رو بيشتر راهنمايي بفرماييد. يك دنيا متشكرم
    متاسفانه جای درستی سوال نپرسیدید ... این تاپیک در مورد گرفتن فاند در رشته کامپیوتره .

بهتره به بخش کانادا و هم چنین گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها مراجعه کنید و در اون بخشها که مرتبط تر هست سوالتون رو بپرسید .

فقط بصورت کلی بگم که هزینه تحصیل و زندگی و امکان ویزا دادن سفارت رو حتما در سوالتون در اون بخشها مطرح کنید ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام.من در يه دانشگاه دولتي كامپيوتر خوندم.معدل 14.7،مقاله ندارم.نمره تافلم103.در رشته ديگري هم كارداني دارم.شنيدم كه پذيرش براي ورزشكاران در خيلي دانشگاهها راحاتتره.من حكم مربيگري+چندتا حكم قهرماني كشور در رشته كاراته دارم.با اين شرايط به نظرتون شانس گرفتن fund دارم؟هر دانشگاهي،هر كشوري!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kawa نمایش پست ها
    سلام.من در يه دانشگاه دولتي كامپيوتر خوندم.معدل 14.7،مقاله ندارم.نمره تافلم103.در رشته ديگري هم كارداني دارم.شنيدم كه پذيرش براي ورزشكاران در خيلي دانشگاهها راحاتتره.من حكم مربيگري+چندتا حكم قهرماني كشور در رشته كاراته دارم.با اين شرايط به نظرتون شانس گرفتن fund دارم؟هر دانشگاهي،هر كشوري!
    سلام دوست من، از کی و کجا شنیدین؟! به نظر من که هیچ ربطی نداره!
    نمره زبانتون که خیلی خوبه، سابقه کار مرتبط ندارین؟
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نه،درزمينه رشته قبليم(مكانيك)كه مدرك كارداني دارم دو سال كار كردم.اما كامپيوتر خير.به نظرتون شانسي واسه گرفتن fund دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نه،درزمينه رشته قبليم(مكانيك)كه مدرك كارداني دارم دو سال كار كردم.اما كامپيوتر خير.به نظرتون شانسي واسه گرفتن fund دارم؟
    متاسفانه احتمالش خیلی کمه
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

حالا تحت این شرایط به نظر شما برای کارشناسی ارشد بهترین گزنه از نظر شانس بیشتر برای پذیرش گرفتن+ پایین بودن شهریه و مخارج زندگی+اعتبار دانشگاه،طوری که امیدم برای پذیرش دکترا از یه دانشگاه معتبر آمریکا کدوم دانشگاه هاست؟به نظرتون سعیم رو بذارم رو جاهایی مثل مالزی یا اروپای غربی هم شانس دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

حالا تحت این شرایط به نظر شما برای کارشناسی ارشد بهترین گزنه از نظر شانس بیشتر برای پذیرش گرفتن+ پایین بودن شهریه و مخارج زندگی+اعتبار دانشگاه،طوری که امیدم برای پذیرش دکترا از یه دانشگاه معتبر آمریکا کدوم دانشگاه هاست؟به نظرتون سعیم رو بذارم رو جاهایی مثل مالزی یا اروپای غربی هم شانس دارم؟
    دوست عزیز اینجا بخش گرفتن فاند در رشته کامپیوتره که پاسخ مقتضی در این مورد داده شد . بهتره در مورد شانس پذیرش به بخش نظرخواهی در مورد شانس گرفتن پذیرش و انتخاب دانشگاه مراجعه کنید ...
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)