صفحه 50 از 53 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

با سلام خدمت دوستان: قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو داشتم در مهندسی برق - الکترونیک / کامپیوتر
    کشور مقصد ترجیها آمریکا (روی جا های دیگه هم فکر میکنم ) از یه دانشگاه رنک متوسط هم باشه خوبه با فاند

ترم 1 هستم تازه شروع کردم به تحصیل ... ( سراسری - دولتی)
    سن 19

یه خلاصه ای از کار ها رو که تا الان انجام دادم میگم امید وارم دوستان کمک کنن مرسی

حدود معدل : احتمالا بالای 17
    مدرک زبان و GRE : در حال انجام احتمالا تا 1 سال دیگه ... با نمره (6.5 به بالا ) فکر میکنم بشه
    یه توصیه نامه قوی از استاد سپید نام
    یه مقاله در خصوص لامپ های بدون گاز ( هنوز واسه ثبت ISI اقدامی نکردم )
    المپیاد کامپیوتر- مرحله استان - رتبه 1
    زبان های برنامه نویسی vb , c , asm
    شبکه : CCNA و کانفیگ روتر ها و ... / امنیت شبکه
    طراحی منابع سوئیچینگ تا توان 900w در هر بلوک
    علاقه مندی ها : الکترونیک دیجیتال - سیستم های مبتنی بر پردازنده - emended systems ( سیستم های امندد : بومی سازی قطب نما دیجیتال - ارتفاع سنج و شاغول دیجیتال )
    میکرو کنرلر : AVR , arm
    طراحی سیستم عامل با asm بر پایه سیستم عامل mike - طراحی نرم افزار حسابداری
    سابقه کار : 4 سال - ماشین های چاپ - تعمیرات سخت افزار
    نرم افزار های مهندسی : protel, proteous , ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام. من ارشد امنیت اطلاعات هستم و موضوع پایان نامم راجع به الگوریتم های رمزنگاری و حریم خصوصی در رایانش ابری است. با توجه به اینکه رشته ما جزء رشته های خاص و حساس است آیا امکان گرفتن فاند از دانشگاهای آمریکا یا کانادا در مقطع دکتری وجود دارد؟ چون خودم چند تا از دانشگاه های آمریکا را که بررسی کردم هیچ دانشجوی ایرانی رو ندیدم که در این فیلد اپلای کرده باشه

سلام ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15/5 هستم.هدفم دکترا در خارج کشور و اقامته.( آمریکا و کانادا یا کشورای اسکاندیناوی). شنیدم که خیلی از کشورا مدرک دانشگاه ازادو قبول ندارن. خیلی دوست دارم ارشدو از دانشگاههای دولتی تهران بگیرم ولی به خاطر سهمیه پایین دولتی و حجم بسیار بالای داوطلبان خیلی خیلی سخته. حالا دوتا سوال از خدمتتون دارم
    1- به نظر شما اگه ارشدمو از دانشگاه ازاد بگیرم، کشورایی که در بالا ذکر کردم مدرک ارشد آزاد و لیسانس آزاد منو قبول میکنن؟ و اگه قبول میکنن میتونم با توجه به معدلم از یه دانشگاه خوب فاند بگیرم؟
    2- اگه به جای کارشناسی ارشد تو ایران، برای مستر اقدام کنمو ارشدمو اونجا بگیرم چی؟با توجه به معدل پایینم شانسی دارم؟
    سپاس از راهنماییتون

سلام دوستان
    من كارشناسي مهندسي فناوري اطلاعات با معدل ١٣/٥٤ و كارشناسي ارشد مهندسي نرم افزار با معدل ١٦/٨١ دارم، مدرك آيلتس با نمره ٧ دارم، در حال نوشتن مقاله هم هستم، با اين شرايط ميتونم براي دكتري پذيرش بگيرم؟؟ لطفا راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15/5 هستم.هدفم دکترا در خارج کشور و اقامته.( آمریکا و کانادا یا کشورای اسکاندیناوی). شنیدم که خیلی از کشورا مدرک دانشگاه ازادو قبول ندارن. خیلی دوست دارم ارشدو از دانشگاههای دولتی تهران بگیرم ولی به خاطر سهمیه پایین دولتی و حجم بسیار بالای داوطلبان خیلی خیلی سخته. حالا دوتا سوال از خدمتتون دارم
    1- به نظر شما اگه ارشدمو از دانشگاه ازاد بگیرم، کشورایی که در بالا ذکر کردم مدرک ارشد آزاد و لیسانس آزاد منو قبول میکنن؟ و اگه قبول میکنن میتونم با توجه به معدلم از یه دانشگاه خوب فاند بگیرم؟
    2- اگه به جای کارشناسی ارشد تو ایران، برای مستر اقدام کنمو ارشدمو اونجا بگیرم چی؟با توجه به معدل پایینم شانسی دارم؟
    سپاس از راهنماییتون
    دوست عزیز درباره کشورهای اروپایی زیاد اطلاعاتی ندارم (هممون میگفتیم کنکور ایران تاثیر نداره تو اپلای چندوقت پیش فهمیدم تو یک کشور اروپایی رتبه رو خواستن!!!)
    منتها برای کانادا و امریکا میتونم بهتون بگم اصلا به دانشگاهتون کاری ندارند اونها برای سنجیدن توانایی و سطح علم شما ازمون های مثل جی ار ای و... دارن که نمره ای که در این ازمون ها میگیرید مهمه، معدلتون مهمه، نمره زبان (آیلتس یا تافل) مهمه و مقاله و یکسری موضوعات دیگه.
    فاند به همچین رزومه هایی تعلق میگیره هرچند گاهی برخی دوستان با توقعات بیجا مثلا بی مقاله با نمرات زبان و ازمون نامناسب یا حتی معدل زیر 17-18 برای ام ای تی !!! دیده شده دارن اپلای میکنن و انتظار هم دارن! شما میتونید بعد از قوی کردن خودتون در همین فروم در تاپیک های مربوطه رزومتونو بگید تا دوستان عزیز براتون تحلیل کنند چه رنکی اپلای کنید که بهتون فاند هم برسه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

سلام دوستان.

بنده مهندسی نرم افزار دانشگاه شیراز خوندم، معدلم ۱۸.۷۰ بوده و رتبه ۲ ورودی هستم.
    در حال حاضر دارم ارشد مهندسی شبکه دانشگاه صنعتی شریف می خونم و معدلم هم ۱۸.۹۰ هست و بازم رتبه ۲ ورودی هستم.
    زبان هنوز امتحانی ندادم ولی یه ۳ ماه وقت بزارم احتمالا حدود ۱۰۰ بشم تافل.
    هدفم آمریکا نیست خیلی جز اینکه جای خیلی تاپ بتونم برم، بیشتر هدفم کشور های اسکاندیناوی، کانادا و استرالیا هست.
    هیچ وقت هم قصد نداشتم برای دکترا اقدام کنم و می خواستم اگر سربازی اوکی بشه دوباره ارشد بخونم.
    رزومه کاری قوی دارم و تا وقتی بخوام اپلای کنم حدود ۳، ۴ سال سابقه کار تو جاهای خیلی خوب و مرتبط با علاقم دارم.
    ریکام هم می تونم احتمالا به تعداد کافی بگیرم.

الآن برام یه مشکلی پیش اومده و می خوام نوع ارشدم رو از آموزشی - پژوهشی به آموزشی تغییر بدم، یعنی دیگه پایان نامه و استاد راهنما ندارم و یه چند واحد درس بیشتر پاس می کنم به جای پایان نامه.
    به نظرتون با توجه به اینکه می خوام دوباره برای ارشد اقدام کنم مشکلی برام پیش میاد که پایان نامه نداشته باشم؟
    یا فاصله ۲، ۳ ساله بین کارشناسی و ارشدم رو بگم داشتم ارشد می خوندم ولی course based بوده و مشغول به کار هم بودم مشکلی ایجاد می کنه؟
    خیلی خوبه که جایی بتونم برم که فاند داشته باشه ولی اگر که بزارند کنار درس کار هم بکنم اوکی هست.

ممنون .
    موفق باشید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    24 سالمه و کاردانی نرم افزارو با مدل 12.97 و کارشناسی نرم افزارو با معدل 16.30 از دانشکده های ملی روزانه گرفتم
    زبانمو هنوز نگرفتم ولی 6.5 میتونم بگیرم
    برای مستر هوش مصنوعی یا نرم افزار میخوام اقدام کنم
    چند تا سوال داشتم
    با این شرایط من آیا میتونم کشور های اسکاندیناوی یا ارزان قیمت اروپایی یا کانادا فاند بگیرم؟؟
    و نحوه فاند گرفتن چطوره؟
    قبل از ارسال مدارکم برای اپلای باید پیدا کنم یا بعدشم میشه؟
    در کل چطور باید درخواست فاند بدم
    ممنون میشم منو از سردرگمی درارید
    با سپاس

Junior Member

سلام
    کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در رشته نرم افزار کامپیوتر خوندم. کارشناسی ارشدم را از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. فقط کار می کردم و بس...
    الان پس از یک تحقیقی، فیلد کاریمو عوض کردم و میخوام در جایی کارآموز بشم و برای شرکت هایی که زمینه کاریشون مرتبط با علاقم بود درخواستم رو ارسال می کردم اما موفق نشدم موافقت بگیرم (رد میکنند و یا بیشتری هاشون بیجواب نمیدن)...
    1-قصد دارم از ایران برم چون فکر می کنم خارج از ایران امکان تجربه کاری بسیار زیادی فراهم خواهد شد. آیا این تفکر درسته؟
    2-برنامه ام اینه که کار کنم و تجربه و دانش خودم رو بالا ببرم. آیا خارج از ایران میتونم به هدفم برسم؟ منظورم اینه که چون یک خارجی به حساب میام آیا اجازه رشد و پیشرفت میدهند و ایرانی بودنم محدودیت نمیشه؟
    3-آیا برای کار می شود مستقیم اقدام کرد و به عنوان کارآموز رفت؟ و بعدش کارهای بزرگ تر و جدی تر... (مشکل سربازی ندارم)

گزینه دیگرم تحصیلی است. آیا درس خواندن در دانشگاه های اروپا کمک به هدفم که کسب دانش در حوزه کاری مورد نظرم است می کند؟! (تو ایران که برایم اینطور نبود) حقیقت اینه که من به هر دلیل (کار کردن و ابزار بودن تحصیل جهت فرار از سربازی و کیفیت علمی پایین خیلی از دانشگاه هامون) الان که ارشد کامپیوتر دارم چیز بیشتری نسبت به لیسانس احساس نمی کنم و همچنین هرچی در لیسانس آموزش میدن، بهترش رو در کار یاد گرفتم و خیلی هاشو هم اصلا به کارم نیومد!!!
    4-آیا تحصیل در دانشگاه های اروپا، میتونه ارزش وقت و هزینه کردن داشته باشه؟ آیا می تواند قطعا پلی برای کار در شرکت های بزرگ بشه؟

5-آیا با توجه به شرایط تحصیلی گذشته ایی که دارم شانسی برای پذیرش در دانشگاه های خوب با فاند دارم؟
    {متولد 62، معدل مقطع کارشناسی ارشدم، 14.69 و یک ترم مشروطی در کارنامه ترم دومم دارم بخاطر اینکه در اوایل ازدواجم بودم و اصلا درس نمیخوندم!
    تقریبا 10سال تجربه کاری دارم (با بیمه)
    مقاله: ندارم
    کتاب: ندارم
    احتراع: در حد ایده داشتم و در جشنواره شرکت کردم اما پیگیری جدی نکردم و به لوح تقدیر ختم شد.
    افتخاری جز خرکاری ندارم!
    مدرک زبان هم فعلا ندارم. اما حتما خواهم گرفت و مشکلی از این بابت نخواهد بود.
    نقدینگی ندارم پس برام مهمه که هزینه دانشگاه ندم و حداقل نصف هزینه زندگی رو بدن.}

-----------------------------

همسرم کارشناسی مهندسی صنایع خوندن و با نمره الف (نزدیک به 18) از آزاد تهران جنوب فارغ التحصیل شدن و هم اکنون در مقطع ارشد رشته مهندسی مالی یکی از دانشگاهی های غیر انتفایی تهران مشغول به تحصیل هستند. البته ایشون بسیار به بحث کنترل پروژه علاقه دارند.
    هنوز زبان امتحان ندادند و مقاله هم ندارند. اما طی یکی دوسال آینده زبان را ردیف خواهیم کرد.
    البته ایشون TA بودند و سابقه کاری 5ساله را دارند. سر مجموع شرایط خانمم خییییلی بهتر از خودمه.
    6-آیا برای خانمم با توجه به بحث علاقه شون و جنسیت و ایرانی بودن امکان کار در دانشگاه یا صنعت وجود دارد؟

-----------------------------

7-آیا می تونم طی یکسال و یا نهایت 2سال آینده پذیرش کاری بگیرم؟ شدنی هست؟
    8-اگر قرار باشد که راه تحصیلی برویم، راهنمایی کنید که کدام دانشگاه ها با این شرایط بهمون پذیرش فول و در بدترین حالت نصف هرینه های زندگی رو میدن؟
    لطفا راهنمایی کنید. خیلی نیاز به راهنمایی افراد با تجربه را دارم.
    خیلی طولانی شد، میبخشید. با تشکر از وقتی که می گذارید.
    ویرایش توسط aahmadi83 : June 3rd, 2018 در ساعت 10:04 AM

Junior Member

سلام . من کارشناسی و ارشدم را ریاضیات خوندم الان می خوام برای دکترا علوم کامپیوتر بخونم. ولی نمی دونم چه گرایشی و اینکه می تونم برای علوم کامپیوتر فاند بگیرم.ممنون

Junior Member Swagger آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته کامپیوتر نرم افزار - دانشگاه یادگار امام شهر ری

سلام دوستان وقتتون بخیر
    لطف میکنید اگه منو راهنمایی کنید
    رشته : کامپیوتر نرم افزار
    مدل کاردانی : 16.43
    الان ۲۲ سالمه و ترم اول کارشناسی هستم ، برنامه دارم برای ارشد برم آمریکا درس بخونم.
    من میتونم کارشناسی رو با مدل بالای 17 قبول بشم و تاقل رو بالای 100 بگیرم.
    ۱.میتونم فاند کامل یا فاند خوبی رو بگیرم با این شرایطی که دارم ؟ اگه نه ، چه چیز های دیگه ای نیازه ؟ (رنک دانشگاه متوسط باشه )
    ۲.اگه تافل داشته باشم ایلتس هم نیازه در آمریکا یا نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)