صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 41424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام دخترم سال چهارم رشته ریاضی درس میخونه با معدل 19.5
    آیا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاهها هست برای مقطع کارشناسی؟یا باید اول بره کالج؟چه کشورهایی بهتر پذیرش میدن؟لطفا هر اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.با سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

من برای پسرخالم برای فاند گرفتن دارم کمک میکنم و یک استاد ایرانی پیدا کردم. آیا قابل اعتماد هستند؟

Junior Member

تحصیل در دانشکاه پلی تکنیک (امیرکبیر) در رشته مهندسی کامپیوترچقدر شانس fund رو بالا میبره؟
    اگه ارشد رو از شریف بگیرم امکان داره دکترا فاند از آمریکا بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس معماری دارم ولی به خاطر علاقم خودم درسای کامپیوتر و مخصوصا هوش رو خوندم (خودم خوندم مدیر گروهم اجازه نمیداد واحد های کامپیوتر رو بردارم). الانم دارم با یک استاد روی یه مقاله isi کار میکنم و یک اپلیکیشن ios توی appstore منتشر کردم.میخواستم بدونم شانسم برای پذیرش ارشد هوش چقدره؟؟دپارتمان های کامپیوتر چه طور با کیس هایی که لیسانس کاملا غیر مرتبط دارن برخورد میکنن؟ امکان داره استادا لیسانسم رو ببینن اصلا ایمیلم رو نگاه نکنن؟؟
    و آخر اینکه عقلانیه به جای computer science-convertionبرای هوش اپلای کنم(علاقم هوشه)چون توی سایت دانشگاه ها اکثرا برای هوش لیسانس computer science میخواستن؟؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_k32 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس معماری دارم ولی به خاطر علاقم خودم درسای کامپیوتر و مخصوصا هوش رو خوندم (خودم خوندم مدیر گروهم اجازه نمیداد واحد های کامپیوتر رو بردارم). الانم دارم با یک استاد روی یه مقاله isi کار میکنم و یک اپلیکیشن ios توی appstore منتشر کردم.میخواستم بدونم شانسم برای پذیرش ارشد هوش چقدره؟؟دپارتمان های کامپیوتر چه طور با کیس هایی که لیسانس کاملا غیر مرتبط دارن برخورد میکنن؟ امکان داره استادا لیسانسم رو ببینن اصلا ایمیلم رو نگاه نکنن؟؟
    و آخر اینکه عقلانیه به جای computer science-convertionبرای هوش اپلای کنم(علاقم هوشه)چون توی سایت دانشگاه ها اکثرا برای هوش لیسانس computer science میخواستن؟؟

با تشکر
    برای مسترهای Data Science اقدام کنید شانستون بیشتر هست. مسترهای تخصصی AI/ML معمولا انتظار دارند در لیسانس رشته مرتبطی (ریاضی، آمار، فیزیک، کامپیوتر یا مهندسی برق) باشید.

Junior Member

ممنون از پاسختون

راستش من دنبال اینم که ببینم اگه شانسم برای کامپیوتر خیلی کمه(مثلا زیر ۱۰ درصد) الکی اپلای نکنم حداقل ارشد تو رشته خودم اپلای کنم حالا اونور یا تغییر رشته بدم یا بعد از اینکه اقامتی گرفتم برم یه ارشد دیگه بخونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_k32 نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    عزیز منم شرایطم مثل شماست چند تا توصیه و چند تا سوال داشتم ازت اگر ایمیلت رو بدی ممنونت میشم

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر. من ارشد ریاضی گرایش آنالیز دارم از دانشگاه شیراز، میخوام برای دکترا اقدام کنم منتها رشته هوش مصنوعی گرایش bioinformaticبه نظرتون میشه فاوند گرفت از دانشگاه های امریکا؟؟ممنونم جواب بدین

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    عذر میخوام دو تا سوال داشتم خیلی ذهنمو درگیر کرده، خواستم بدونم اگه کسی ارشدش تو گرایش کامپیوتر دانشگاه آزاد یا موسسه غیرانتفاعی بخونه شانس گرفتن فاند در مقطع دکترا تو خارج از کشور رو داره ؟ اگه هست چه کشورهایی قبول میکنن ؟ حالا اگه کسی نتونست دانشگاه دولتی خوب درس بخونه ولی رزومه کاری قوی داشته باشه مهارتهای بالایی داشته باشه ، امکانش هست برای کار خارج از کشور اقدام کنه و اقامت دائم اونجا رو بهش بدن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Aylar_67 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    عذر میخوام دو تا سوال داشتم خیلی ذهنمو درگیر کرده، خواستم بدونم اگه کسی ارشدش تو گرایش کامپیوتر دانشگاه آزاد یا موسسه غیرانتفاعی بخونه شانس گرفتن فاند در مقطع دکترا تو خارج از کشور رو داره ؟ اگه هست چه کشورهایی قبول میکنن ؟ حالا اگه کسی نتونست دانشگاه دولتی خوب درس بخونه ولی رزومه کاری قوی داشته باشه مهارتهای بالایی داشته باشه ، امکانش هست برای کار خارج از کشور اقدام کنه و اقامت دائم اونجا رو بهش بدن ؟
    بنظر بنده بیشتر بستگی به بار علمی و رزومه ای که می سازین داره تا اسم دانشگاه (البته از ایران فقط چند تا از دانشگاههای تهران شناخته شده هستن ). بعنوان مثال اگر معدل بالایی داشته باشید (اغلب وزن معدل لیسانس بیشتر از معدل ارشد هست) و بتونید مقاله خوبی بدید تا حدی میشه گفت شانس تون رو بالا بردید.البته پیدا کردن و جلب نظر استاد هم تاثیر داره.
    اینو هم در نظر بگیرید که برای امریکا نمرات جی آر ای و تافل خیلی در پذیرش تاثیر دارند.

در مورد کار بنده اطلاعات کافی ندارم.

موفق باشید
    The greater the challenge, The greater the gain

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)