صفحه 52 از 53 نخستنخست ... 2424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bitaiqbal نمایش پست ها
    سلام دخترم سال چهارم رشته ریاضی درس میخونه با معدل 19.5
    آیا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاهها هست برای مقطع کارشناسی؟یا باید اول بره کالج؟چه کشورهایی بهتر پذیرش میدن؟لطفا هر اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.با سپاس
    بعضی کشورها (مثل ترکیه و لهستان) برنامه بورسیه سالیه دارند که در آن دانشجو برای مقطع کارشناسی هم بورس می کنند. با معدل خوب و چند مدرک جانبی مثل شرکت در جشنواره های علمی و ورزشی امکان بورس گرفتن هست.

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aylar_67 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    عذر میخوام دو تا سوال داشتم خیلی ذهنمو درگیر کرده، خواستم بدونم اگه کسی ارشدش تو گرایش کامپیوتر دانشگاه آزاد یا موسسه غیرانتفاعی بخونه شانس گرفتن فاند در مقطع دکترا تو خارج از کشور رو داره ؟ اگه هست چه کشورهایی قبول میکنن ؟ حالا اگه کسی نتونست دانشگاه دولتی خوب درس بخونه ولی رزومه کاری قوی داشته باشه مهارتهای بالایی داشته باشه ، امکانش هست برای کار خارج از کشور اقدام کنه و اقامت دائم اونجا رو بهش بدن ؟
    معدل و مقاله علمی تاییر زیادی در گرفتن پذیرش دارد. امکان بورس در اکثر کشورها هست.

Junior Member

سلام.
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهرانم. تا الان معدلم ۱۷.۲۵ هستش و ۲۷ واحد مونده. یعنی معدلم خیلی تغییری نمی‌کنه. با توجه به وضعیت مالیم نیاز دارم که فول‌فاند بگیرم و در غیر این صورت امکان تحصیلم وجود نداره. میخواستم ببینم چقدر شانس دارم برای مستر؟ کدوم کشورا شانس بیشتری دارم؟ سابقه‌ی کار مهندسی نرم‌افزار هم دارم که احتمال خیلی زیاد تاثیری توی روند اپلای نمیزاره. اگر بتونم همزمان کنار تحصیل کار هم بکنم، خوب میشه.
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان من ترم دو لیسانس مهندسی کامپیوتر در آزاد کرج هستم
    سوالم اینه که به نظر شما برم یه دانشگاه آزاد دیگه که خیلی آسون میگیرن مثل شهر قدس یا صفادشت تا معدلم بالا باشه و بعد در فوق لیسانس توی یه دانشگاه دولتی در تهران تحصیل کنم؟
    چون شنیدم خود دانشگاه زیاد مهم نیست و معدله که مهمه برای همین میگم که برم یک دانشگاه آزاد آسون.

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد شبکه هستم. دانشگاه سراسری درس میخونم و معدلم حدود 17.50 هستش. معدل لسیانسم هم 16.11 بوده. بنظر شما من میتونم یا گرفتن مدرک زبان و منتشر کردن مقاله ، full fund بگیرم؟ ممکنه کسی کمکم کنه. ممنون میشم. من چیکار باید بکنم؟

Junior Member

وقت بخر دوستان ن ارشد it هستم تز ارشدم درباره iot و رایانش مه هست میخوام بدونم چه دانشگاهی توآلمان بهتره که اقدام کنم برای گرفتن fund
    ممنون میشم پاسخ بدید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omid9090 نمایش پست ها
    وقت بخر دوستان ن ارشد it هستم تز ارشدم درباره iot و رایانش مه هست میخوام بدونم چه دانشگاهی توآلمان بهتره که اقدام کنم برای گرفتن fund
    ممنون میشم پاسخ بدید
    دوست عزیز. اولا که شما هیچ اطلاعاتی در مورد نمره زبان و سابقه کار پژوهشی و ... از رزومتون عنوان نکردید!
    در حالت کلی هیچ کس بطور قطع نمیتواند بگوید شما کدام دانشگاه فاند خواهید شد و یا خیر. پروسه پذیرش و گرفتن فاند به خیلی عوامل بستگی دارد که ممکن است هر ترم نیز فرق کند. ممکن است در ترمی که شما اپلای میکنید استاد هیچ دانشجویی نداشته باشد و رقبای دیگر رزومه های ضعیفتری داشته باشند و یا اینکه آن لحظه که ایمیل شما میرسد استاد در حال فکر کردن در مورد گرفتن دانشجو برای پروژه جدیدش است...
    بنابراین شما باید تمامی دانشگاهها و اساتید ایمیل بزنید ببینید کدام فاند دارند و تمایل به اضافه کردن دانشجوی جدید دارند و شانس خود را محک بزنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عرض ادب
    میخواستم ببینم با شرایط من ایا امکانش هست ک فاند بگیرم از دانشگاه های استرالیا و یا کانادا
    کاردانی دانشگاه غیرانتفاهی قزوین معدل۱۵:۴۷
    کارشناسی دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران معدل ۱۵:۹۷

هشت سال سابقه کار برنامه نویس جاوا
    اشنا به پایتون هم هستم
    لینوکس هم مسلط ام
    سال فارغ التحصیلی ام ۹۱ هست
    ایا من با این شرایط میتونم از استرالیا فاند بگیرم؟
    یا اینک فوق رو ایران بخونم برای دکترا اقدام کنم؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva98 نمایش پست ها
    سلام دوستان عرض ادب
    میخواستم ببینم با شرایط من ایا امکانش هست ک فاند بگیرم از دانشگاه های استرالیا و یا کانادا
    کاردانی دانشگاه غیرانتفاهی قزوین معدل۱۵:۴۷
    کارشناسی دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران معدل ۱۵:۹۷

هشت سال سابقه کار برنامه نویس جاوا
    اشنا به پایتون هم هستم
    لینوکس هم مسلط ام
    سال فارغ التحصیلی ام ۹۱ هست
    ایا من با این شرایط میتونم از استرالیا فاند بگیرم؟
    یا اینک فوق رو ایران بخونم برای دکترا اقدام کنم؟
    به نظر این رزومه شانس بیشتری برای مهاجرت کاری داره تا ادامه تحصیل.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.من درمورد اپلای اطلاعات زیادی ندارم, شاید سوالاتم یکم مبتدیانه باشه
    آیا امکان تحصیل توی مقطع کارشناسی برای رتبه های برتر کنکور ریاضی وجود داره در شاخه ی مهندسی نرم افزار؟ منظورم رتبه ی تک رقمی هست. من هدفم فقط کانادا یا آمریکاست. از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم ولی وضعیت مالیم خیلی خرابه و نهایتا هزار دلار دستم باشه که فقط از مشاوره تونستم در بیارم.
    مرسی برای کمک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)