صفحه 6 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام.
    ببخشید میشه من رو راهنمایی کنید؟
    من دانشجوی ترم 6 رشته کامپیوتر دانشگاه شیخ بهایی هستم و مسلط به زبان برنامه نویسی Java
    معدلم بالا نیست(درحد14)،ولی زبانم خوبه،رزومه ی خوبی دارم..2 تا هم مقاله دارم.
    به نظر شما من شانسی واسه fund گرفتن دارم؟

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم فعالیت های جانبی مثل انجمن علمی توی فاند گرفتن تاثیری داره؟!! حداقل برای رشته هایی مثل آی تی که اندکی جنبه مدیریتی هم دارن!

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام
    سوال baharnh عزیز سوال من هم هست
    لطفا جواب بدید
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

سلام خدمت دوستان. خواهش می کنم یه نفر یه راهنمایی دقیق بکنه. من تمام موضوعات مرتبط با سوالمو تو فروم بررسی کردم اما هر جا یه جواب متفاوت و بعضی وقتها متناقض گرفتم. دانشجوی ترم 6 فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. معدل کلم تا آخر ترم 6 شده 15.5 ولی معدل دو ترم آخرم هست 16.2. مقاله ندارم ، تافل و جی آر ای هنوز ندادم اما تقریبا مطمئنم که ایشاالله تافل بالای 100 می گیرم. این تابستون کارآموزی دارم با یه استاد خیلی معروف که تنها استاد تمام گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعاته و تو آزمایشگاهش هم که خیلی معروفه چند وقتیه که دارم کار می کنم. سه ترم TA بودم و چند تقدیر نامه از طرف دانشکده برا انجمن علمی و همکاری برا برگزاری مسابقات رباتیک کشوری و ... دارم. حالا می خوام ببینم با این وضع آیا من شانسی برا پذیرش با فاند از دانشگاه های متوسط و خوب آمریکا و دانشگاه های کانادا دارم یا نه. من لیست بعضی از دانشگاه هایی رو که فعلا به صورت مقدماتی انتخاب کردم رو میزارم خواهش می کنم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن و از سردر گمی ما رو در بیارن. راستی من دارم برا Msc اقدام می کنم.
    کانادا:
    University of ottawa, University of york, University of queens, University of victoria, University of montreal, University of western ontario
    آمریکا:
    University of North Carollina at Chapel hill, George Mason University, University of Georgia, University of Central Florida, University of South Carollina, University of Texas Arlington, Boston University

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان. خواهش می کنم یه نفر یه راهنمایی دقیق بکنه. من تمام موضوعات مرتبط با سوالمو تو فروم بررسی کردم اما هر جا یه جواب متفاوت و بعضی وقتها متناقض گرفتم. دانشجوی ترم 6 فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. معدل کلم تا آخر ترم 6 شده 15.5 ولی معدل دو ترم آخرم هست 16.2. مقاله ندارم ، تافل و جی آر ای هنوز ندادم اما تقریبا مطمئنم که ایشاالله تافل بالای 100 می گیرم. این تابستون کارآموزی دارم با یه استاد خیلی معروف که تنها استاد تمام گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعاته و تو آزمایشگاهش هم که خیلی معروفه چند وقتیه که دارم کار می کنم. سه ترم TA بودم و چند تقدیر نامه از طرف دانشکده برا انجمن علمی و همکاری برا برگزاری مسابقات رباتیک کشوری و ... دارم. حالا می خوام ببینم با این وضع آیا من شانسی برا پذیرش با فاند از دانشگاه های متوسط و خوب آمریکا و دانشگاه های کانادا دارم یا نه. من لیست بعضی از دانشگاه هایی رو که فعلا به صورت مقدماتی انتخاب کردم رو میزارم خواهش می کنم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن و از سردر گمی ما رو در بیارن. راستی من دارم برا Msc اقدام می کنم.
    کانادا:
    University of ottawa, University of york, University of queens, University of victoria, University of montreal, University of western ontario
    آمریکا:
    University of North Carollina at Chapel hill, George Mason University, University of Georgia, University of Central Florida, University of South Carollina, University of Texas Arlington, Boston University
    شما سوالتونو اینجا هم مطرح کردید .... لطفا فقط در یه تاپیک ارسال کنید !
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

من مهندسی کامپیوتر رو در دانشگاه علمی کاربردی تموم کردم و دانش آموخته ممتاز هم بودم، معدلم هم 18.52 هست
    الان دارم میخونم تا آیلتس بگیرم بنطرتون میتونم فاند بگیرم؟

Junior Member mohammad.t2n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار - دانشگاه آزاد نجف آباد

سلام
    میخواستم بدونم که بدون مقاله هم میشه Fund گرفت؟
    اگه میشه چه جوریه؟

با تشکر

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

Red face پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام
    من دانشجويي کارشناسي ارشد نرم افزار دانشگاه صنعتي اصفهان هستم. 1 سال از درسم مونده و تا حالا معدلم 17.30 است. هنوز مقاله ندادم ولي سعي مي کنم حداقل دو تا تو موضوع هاي روز بدم.
    ليسانسم از دانشگاه سراسري کاشان بوده با معدل 15.30 ولي بدون هيچ مقاله اي.
    فعلا حدود 3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم (تحليل سيستم و کار با سيستم هاي MIS) دارم.
    امتحان تافل هنوز ندادم ولي سعي مي کنم بالاي 100 بشم.
    چقدر احتمال داره بتونم fund بگيرم؟ تو چه سطح از دانشگاه ها؟ مي تونم تو 100 دانشگاه اول fund بگيرم؟
    ممنون از همه

سلام به همه دوستان
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم از دانشگاه آزاد تهران جنوب.
    می خواهم برای مقطع ارشد و دکترا در رشته هوش مصنوعی ادامه تحصیل بدم و علاقه به تحصیل در کشور آلمان دارم ،
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه.
    ممنونم

سلام
    من ميخوام از يكي از دانشگاهاي كبك فاند بگيريم ليسانس هستم
    ولي نميدونم رزومه خودمو به چه شكلي بنويسم كه ممورد پذيرش قرار بگيره اگه كمكم كنيد ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)