صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sheytoon23 نمایش پست ها
    سلام
    من ميخوام از يكي از دانشگاهاي كبك فاند بگيريم ليسانس هستم
    ولي نميدونم رزومه خودمو به چه شكلي بنويسم كه ممورد پذيرش قرار بگيره اگه كمكم كنيد ممنون ميشم
    There is a section for teaching you how to write a resume. Please ask your question in there
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-Resume-and-CV

Junior Member

سلام

من دانشوی کارشناسی رشته کامپیوتر هستم و 2 ترم از درسم مونده ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    همچنین شرایط من معدل بالا 17 انشالله بعد از 2 ترم از دانشگاه آزاد و تافل امتحان ندادم اما ت آخر تابستون انجام میشه نمره بدون شک 90 به بالا
    3تا مقام کشوری تو مسابقات روباتیک مدرک mcts , mcdp شرکت مایکروسافت و 2 مقاله داخلی و Gre هم امیدوارم خوب شم

من چندتا سوال دارم
    1- واسه ترم بهمن سال دیگه من میخوا از الان اقدام کنم آیا لازم هستش حتما مدارک درزمان apply ارسال شه ؟
    2- آیا 1 سال کافیه ؟
    3 - حاضرم هر کاری کنم که از دانشگاه خوب کمک هزینه بگیرم و چه راهایرو پیشنهاد میکنید یا تو کدوم قسمت وقت بیشتری بزارم ؟
    4 - چندتا دانشگاه خوب با این شرایط من که کمک هزینه میدن در رشته ی Artificial intelligence ؟
    5 - من خودم دوست دارم روی پردازش تصویر کار کنم واسه ارائه با استاد آیا تز خوبی هست برای کمک هزینه ؟
    6- یک دنیا ممنون از کسی که کمک میکنه یا نمیکنه ....

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    تبریک میگم CV ای خوبی دارید.
    1. معمولا می تونین بعضی از مدارک مثل زبان رو کمی دیر تر بفرستید.
    2.بله
    3. مقاله خارجی معدل و استاد مناسب پیدا کردن طوری که نقطه قوت CV تون زمینه کاری اون باشه و شما رو بخواد تا ازتون خوب حمایت کنه! این خیلی مهمه!
    0000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    سلام
    معمولا می تونین بعضی از مدارک مثل زبان رو کمی دیر تر بفرستید.
    فقط توجه داشته باشید که اکثر دانشگاه ها بعد از این که مدارکتون کامل شد بررسی پذیرش رو انجام میدن.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط gilgil نمایش پست ها
    فقط توجه داشته باشید که اکثر دانشگاه ها بعد از این که مدارکتون کامل شد بررسی پذیرش رو انجام میدن.
    نه اینطور نیست! البته هستند Uni هایی که سخت بگیرن ولی اگه استادت پشتت باشه معمولا راه می آن. من خودمم هنوز مدارکم کامل نشده ولی هم بورس هم پذیرش گرفتم. با اینکه تو site uni گفته بود نمیشه! فقط باید حولستون باشه همیشه اینطور نیست!
    0000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    نه اینطور نیست! البته هستند Uni هایی که سخت بگیرن ولی اگه استادت پشتت باشه معمولا راه می آن. من خودمم هنوز مدارکم کامل نشده ولی هم بورس هم پذیرش گرفتم. با اینکه تو site uni گفته بود نمیشه! فقط باید حولستون باشه همیشه اینطور نیست!
    واقعا از دوستان ممنونم از این همه لطف
    تقریبا تا حدی متوجه شدم فقط الان 2تا راهنمایی دیگه میخوام
    یکی اینکه چندتا دانشگاه خوب که بتونم کمک هزینه خوب هم بگیرم (البته اینم بگم من دانشگاه cornell رو دیدم خوشم اومد اما متاسفانه ,واسه master کمک هزینه نمیده ) ممنون میشم معرفی کنید
    یکی دیگه هم از بچه های که میدونن آیا تز پردازش تصویر خوبه ؟ میشه باهاش کمک هزینه گرفت یا تز دیگه را پیشنهاد میکنید ؟
    با تشکر فراوان از تمامی دوستان

Junior Member

سلام من تازه عضو این سایت شدم
    کدوم دانشگاه اروپا(ترجیحا هلند) واسه دکترای نرم افزار بهتره؟ البته fund هم برام مهمه.
    ممنون از راهنماییتون

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanpj نمایش پست ها
    واقعا از دوستان ممنونم از این همه لطف
    تقریبا تا حدی متوجه شدم فقط الان 2تا راهنمایی دیگه میخوام
    یکی اینکه چندتا دانشگاه خوب که بتونم کمک هزینه خوب هم بگیرم (البته اینم بگم من دانشگاه cornell رو دیدم خوشم اومد اما متاسفانه ,واسه master کمک هزینه نمیده ) ممنون میشم معرفی کنید
    یکی دیگه هم از بچه های که میدونن آیا تز پردازش تصویر خوبه ؟ میشه باهاش کمک هزینه گرفت یا تز دیگه را پیشنهاد میکنید ؟
    با تشکر فراوان از تمامی دوستان
    به نظرم اول بهتره کشوری که می خوای بری رو مشخص کنی. واسه مستر کلا یکم کارات سخت تر مشه که بخوای بورس بگیری.مثلا من تو فروم استرالیا خوندم که اونجا واسه مستر خیلی سخت بورس می دن مگه اینکه رزوتم توپ باشه. اما تو امریکا و کانادا زیاد دیدم بورس بگیرن.
    0000

سلام من دانشجوی NIIT هند در ایران هستم و دوره دو ساله شبکه کامپیوتری رو به زبان انگلیسی خوندم و مدرک DNIITدارم و مدرک زبان دارم .نمره هام جزوه تاپ استیودنت هست ایا من میتونم برای چه مقطعی پذیرش بگیرم؟ دوما ایا میتوانم بورس بگیرم؟سوما برای بورس باید چی کار کنم ؟من یک مدرک فوق دیپلم معماری دارم از دانشگاه قزوین؟برای شناخت NIIT سایتش براتون میزارم ببنیدwww.NIIT.com و www.sitco-ir.com

Junior Member

آیا میشه در زمینه cryptography هم واسه گرفتن fund اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)