صفحه 9 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 530

موضوع: گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

Junior Member babakAA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S in Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah_jase نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس نرم افزار از یک دانشگاه غیرانتفاعی دارم و معدلم 14.29 بوده. یک ماه دیگه سه سال سابقه کاریم در سمت کارشناس آی تی پر می شه. کارم برنامه نویسی و شبکه ست. می خوام برای مستر اقدام کنم و نمره زبان هم فعلا فقط آیلتس دارم. موضوع تحقیقی که می خوام برای ارشد کار کنم در زمینه هوش مصنوعی و در مورد یادگیری ماشینها از طریق تعامل بین انسان و ماشینه. با این معدل و سابقه کاری و این موضوع شانس گرفتن فاند هست؟ زبانم خوبه و برای گرفتن مدرک زبان مشکل ندارم
    همونطور که سایر دوستان هم گفتند گرفتن فاند برای مستر از کانادا کمی دشوار هستش. اما نمیشه گفت هیچ شانسی نیست. البته این رو هم در نظر داشته باشید که داشتن یک نمره خوب gre خیلی می تونه موثر باشه برای پوشش معدل های کم.
    و این رو هم در نظر داشته باشید که در اکثر دانشگاه های کانادا حداقل معدل 3/4 هستش که ***** سختیه.
    با کمی جستجو بیشتر می تونی اطلاعات خیلی خوب دیگه هم بدست بیاری.
    موفق باشی.
    اعتماد به نفس راز موفقیت در هر زمان و مکان

Junior Member

منظور از معدل ،معدل کل دروس،یا دروس تخصصی.من اگه معدل کلم پایین 15 باشه ولی درس مربوط به اون رشته ای که می خوام فاند بگیرم و نمره زبانم بالا باشه و همینطور یک مقاله تو رزومم داشته باشم،امیدی هست؟ با هزینه شخصی می شه راحت پذیرش گرفت؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    سوال من این هست که من خیلی تمایل دارم در یکی از دانشگاه های انگلستان یا کانادا یا یک دانشگاه اروپایی در رشته امنیت شبکه کامپیوتری تحصیل کنم
    ایا داشتن تالیف تخصصی / مقام جشنواره های مثل خارزمی / معرفی شما به عنوان کاربر برتر (مثلا محقق برتر ) توسط سایت های بزرگ مثال مایکروسافت می تونه به من کمک کنه برای گرفتن فاند ..؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabm نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    سوال من این هست که من خیلی تمایل دارم در یکی از دانشگاه های انگلستان یا کانادا یا یک دانشگاه اروپایی در رشته امنیت شبکه کامپیوتری تحصیل کنم
    ایا داشتن تالیف تخصصی / مقام جشنواره های مثل خارزمی / معرفی شما به عنوان کاربر برتر (مثلا محقق برتر ) توسط سایت های بزرگ مثال مایکروسافت می تونه به من کمک کنه برای گرفتن فاند ..؟
    بهرحال هر نکته مثبتی که به رزومه تان اضافه کنید بی تاثیر نیست. اگر معدل و زبانتان خوب باشد میتوانید با استادهای دانشگاههای موردنظرتان تماس بگیرید.

Question پاسخ : گرفتن Fund در رشته كامپيوتر

سلام دوستان
    من واقعیت هایی رو راجع به شرایط خودم مینویسم از شما هم میخوام لطف کنید کمکم کنید چون خیلی گیج شدم نمیدونم چیکار کنم!
    من دانشجوی ترم ۶ رشته نرم افزار کامپیوتر تو دانشگاه آزاد تبریز هستم و معدل کلم تا حالا بالای ۱۶ هست ۱۶.۷۰.
    علاقه مند به تحصیل در رشته نرم افزار تو دانشگا ه های خارج از کشور هستم.
    و الان دو راهو روبروم میبینم. ۱ ) شروع به خوندن واسه کنکور ارشد تو دانشگاه های داخلی بکنم و اینکه فقط بخوام از دانشگاه های سراسری قبول شم ۲ ) به تحصیل در دانشگا ه های خارج از کشور فکر کنم ( البته با تلاش )
    من شرایط زیرو واسه تحصیل تو دانشگا ه های خارج از کشور دارم.
    ۱) هیچ مقاله ای ندارم! ( ولی میتونم با علاقه تو زمینه cloud computing و امنیت آن و کلاود در موبا یل ها تلاش کنم تا بتونم مقاله ارائه بدم الان کدوم زمینه ها تو بورسند؟ به نظرتون این پروسه چقدر طول بکشه؟ )
    ۲) تافل ندارم ( ولی میتونم از الان برم کلاسای آزاد تا بتونم نمره خوب تو تافل کسب کنم به نظرتون چقدر طول میکشه؟ )
    از کجا میتونم زمینه هایی که دانشگاه ها در حال حاضر رو اونا کار میکننو بدست بیارم. به کدونم بخش سایت دانشگاه مراجعه کنم.
    استاد من از دانشگاه concordia کانادا apply شدن ولی بدون fund با توجه به اینکه این استاد دوره ی کارشناسیشو تو همین دانشگاه آزاد تبریز و ارشد رو تو دانشگاه آزاد قزوین تحصیل کردن.
    به نظرتون منم میتونم از دانشگا ه های خارجی بورسیه بگیرم.
    کدوم انتخاب واسه من بهتره تلاش واسه کنکور ایران ( با توجه به اینکه یه بار تو کنکور کارشناسی شکست خوردم! و البته دانشگا ه های ایران کیفیت خوبی ندارن! ) یا تلاش واسه دانشگا ه های خارجی؟
    لطفا منو راهنمایی کنید این سوالا بدجور ذهنمو مشغول کردن!.
    با تشکر

اول از همه به نظر من سعی کنید معدلتون رو همینجور بالا نگه دارید که خیلی مهمه. انتخاب راه بستگی به خودتون و هدفتون داره. اگه بخویاد واسه خارج از کشور تلاش کنید:
    1) مقاله توی زمینه ای کار کنید که دوس دارید. رشته کامپیوتر رشته ای هست که خیلی تنوع موضوع داره. cloud computing هم گرایش خوب و آینده داری هست
    2) تافل هم بستگی به سطح زبانتون داره. تلاش کنید حتما نمره خیلی خوبی خواهید گرفت
    واسه انتخاب دانشگاه هم اول کشورتون رو انتخاب کنید. چون انتخاب ها خیلی گسترده و متفاوت خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaa نمایش پست ها
    اول از همه به نظر من سعی کنید معدلتون رو همینجور بالا نگه دارید که خیلی مهمه. انتخاب راه بستگی به خودتون و هدفتون داره. اگه بخویاد واسه خارج از کشور تلاش کنید:
    1) مقاله توی زمینه ای کار کنید که دوس دارید. رشته کامپیوتر رشته ای هست که خیلی تنوع موضوع داره. cloud computing هم گرایش خوب و آینده داری هست
    2) تافل هم بستگی به سطح زبانتون داره. تلاش کنید حتما نمره خیلی خوبی خواهید گرفت
    واسه انتخاب دانشگاه هم اول کشورتون رو انتخاب کنید. چون انتخاب ها خیلی گسترده و متفاوت خواهد بود
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
    راستش اگه انتخاب با خودم باشه دانشگا ه های خارج از کشورو انتخاب میکنم چون سطحشون از دانشگاه های ایران خیلی بهتره و منو به هدفم نزدیکتر میکنه ولی از طرفی پول کافیم واسه ادامه تحصیل تو اون دانشگاهها ندارم و فقط چشم امیدم به گرفتن Fund هست که بتونم مخارجم رو اداره کنم. از طرفیم پدر و مادرم نگران آیندم هستن! و میخوان حتما از دانشگاه قبول شم و اونم کنکور سراسری و منم بهشون نگفتم میخوام واسه ادامه تحصیل برم خراج میترسم من واسه دانشگاه های خارج از کشور تلاش کنم آخرشم نتون Fund بگیرم به نظرتون میتونم Fund بگیرم کلا یه جورایی ناامیدم ولی این بگم شما با گفته هاتون امیدوارم کردین.
    الان از کدوم زمینه ها میشه واسه خارج ز کشور Fund گرفت چون من دقیقا نمیدونم دانشگاه ها تو چه زمینه هایی کار میکنن!
    راستی من تا حالا هیچ مقاله ای ننوشتم واسه نوشتن مقاله چه مراحلی رو باید طی کنم. اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم تا بتونم یه مقاله خوب بنویسم که بتونه Fund گرفتنمو تضمین کنه.
    ممنون میشم از دوستان اگه بیشتر راهنماییم کنن

یه سوال دیگه هم داشتم چطوری میتونم دانشگا ههایی که تو زمینه Cloud computing دارن کار میکننو پیدا کنم؟ و همچنین تحقیقات استادای این دانشگاهها تو این زمینه؟ و جدیدترین یافته های علمی در این زمینه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tah_206207 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم چطوری میتونم دانشگا ههایی که تو زمینه Cloud computing دارن کار میکننو پیدا کنم؟ و همچنین تحقیقات استادای این دانشگاهها تو این زمینه؟ و جدیدترین یافته های علمی در این زمینه؟
    زمینه خیلی جدیدیه و هنوز پژوهش توی این زمینه نوپاست ولی بسرعت داره گسترش پیدا میکنه. بهترین راه اینه که آخرین کنفرانسها و workshop های مربوط به این زمینه رو پیدا کنید و از روی موضوع و اسم نویسنده های مقاله ها کسانی رو که در این زمینه کار میکنند پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    زمینه خیلی جدیدیه و هنوز پژوهش توی این زمینه نوپاست ولی بسرعت داره گسترش پیدا میکنه. بهترین راه اینه که آخرین کنفرانسها و workshop های مربوط به این زمینه رو پیدا کنید و از روی موضوع و اسم نویسنده های مقاله ها کسانی رو که در این زمینه کار میکنند پیدا کنید.
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون ولی از کجا میتونم این کنفرانسها و workshop ها رو پیدا کنم؟ راستی برای ارائه مقاله در این زمینه باید یه نظریهی جدید در این زمینه بدم یا نه چون من نمیدونم واسه ارائه مقاله تو یه زمینه چیکار باید کرد اصلا تجربه ای در این مورد ندارم! در حالیکه اگه برنامه نویسی بود میتونستم انجامش بدم.
    به نظرتون من تو این زمینه کار کنم بهتره یا زمینه های دیگه؟
    میشه بگین کدوم دانشگاه ها تو این زمینه کار میکنن و میتونن Fund بدن؟
    راستش من نمیدونم تو مقاله ها نویسنده ها چیکار میکنن!!! یه نظریه جدید ارائه میدن یا اینکه نظریه های قبلیو بهبود میدن یا در مورد نحوه استفاده از امکانات فناوری صحبت میکنن؟
    میشه بگین کدوم ژورنال ها مل isi هست؟ آیا اونایی که مال ieee spectrum هست isi هستن یانه؟ من فقط مقاله های ieee spectrum رو تو مجله شبکه خوندم!
    آیا میشه از سایت scholar.google.com/ مقاله های isi رو تو این زمینه پیدا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)