صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: اطلاعيه ها و قوانين ETS‌ در خصوص آزمون iBT TOEFL !!( لطفا فقط اطلاع رساني)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه ها و قوانين ETS‌ در خصوص آزمون iBT TOEFL !!( لطفا فقط اطلاع رساني)

کسی میدونه چرا امکان انتحاب ژانویه برای تافل تو هیچکدوم از مراکز ایران وجود نداره با اینکه نشون میده زمان این ماه باز شده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه ها و قوانين ETS‌ در خصوص آزمون iBT TOEFL !!( لطفا فقط اطلاع رساني)

سلام دوستان
    کسی میدونه تا چند بار میشه امتحان تافل داد؟ آخه من اخیرا شنیدم تا ۵ بار میشه امتحان داد و اگه باز خواستید امتحان بدید باید دو سال صبر کنید و بعد از دو سال میشه باز ۵ بار دیگه هم امتحان داد! آیا این درسته؟ از نظر خودم که منطقی نیست! آخه چرا ؟ چه دلیلی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه تا چند بار میشه امتحان تافل داد؟ آخه من اخیرا شنیدم تا ۵ بار میشه امتحان داد و اگه باز خواستید امتحان بدید باید دو سال صبر کنید و بعد از دو سال میشه باز ۵ بار دیگه هم امتحان داد! آیا این درسته؟ از نظر خودم که منطقی نیست! آخه چرا ؟ چه دلیلی داره؟
    سلام
    تا اونجا که من میدونم هر 1 سالی میشه 5 بار امتحان داد، و نه هر 2 سال! و یه فاصله 1 ماهه فکر کنم باید بین هر امتحان باشه. تو خود ETS برین اگه می خواین مطمئن شین.

Junior Member

اگر جدیداً سری به سایت ETS زده باشید متوجه اعلان رسمی تغییرات در آزمون تافل از تاریخ اول آگوست 2019 با فرمت جدید خواهید شد. در این فرمت سیستم نمره دهی (0-30 *4 =120) هیچ تغییری نخواهد کرد اما در کارنامه شما دو بخش وجود دارد که در اولی عملکرد روز آزمون شما مشخص است و در بخش دوم بهترین نمره کسب شده در هر بخش از مهارتهای چهارگانه با ذکر روز آزمون در زیر آن و جمع کلی آن بر اساس بهترین نمره های کسب شده در آزمونهای داده شده است.
    1- در بخش رایتینگ هیچ تفاوتی را شاهد نخواهیم بود (نه زمان و نه نوع)
    2- در بخش ریدینگ تنها تعداد سوالات هر ریدینگ از 12-14 به ده سوال کاهش یافته که سبب کوتاه شدن 8 دقیقه ای از زمان این بخش خواهد شد.
    3- بخش لیسنیگ کاهش یک یا دو بخش از لکچر (بسته به حالت لانگ) و بدون نغییر در بخش مکالمه و تعداد سوالات آنها
    4- در بخش اسپیکینگ کاهش تسکها از 6 به 4 با یک کاهش در بخش ایدنیپندنت و یک کاهش در ایتگریتد و کاهش زمان از 20 به 17 دقیقه

** در مجموع از زمان آزمون 30 دقیقه کاسته شده و به سه ساعت رسیده است. سیستم ثبت نام آزمون نیز دستخوش تغییرات ظاهری شده است.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)