صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

سلام دوستان. من میخوام بدونم تو بخش وربال حدودا چند تا reading comprehension میاد...و اینکه در این 75 دقیقه ای که برای بخش وربال داریم آیا زمان لازم برای خوندن متون جدا هستش؟ در واقع آیا این 75 دقیقه فقط برای خوندن سوالات و جواب اون ها هست؟ مثلا در آزمون تافل وقتی شما دارید سوالات بخش لیستنینگ رو میخونید ثانیه شمار کنار صفحه متوقف میشه و وقتی میخواهید سوال رو جواب بدین دوباره شروع به حرکت می کنه. آیا آزمون جی مت هم در بخش وربال همین طوری هست؟
    خواهش میکنم جواب من رو بدین.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaya888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام بدونم تو بخش وربال حدودا چند تا reading comprehension میاد...و اینکه در این 75 دقیقه ای که برای بخش وربال داریم آیا زمان لازم برای خوندن متون جدا هستش؟ در واقع آیا این 75 دقیقه فقط برای خوندن سوالات و جواب اون ها هست؟ مثلا در آزمون تافل وقتی شما دارید سوالات بخش لیستنینگ رو میخونید ثانیه شمار کنار صفحه متوقف میشه و وقتی میخواهید سوال رو جواب بدین دوباره شروع به حرکت می کنه. آیا آزمون جی مت هم در بخش وربال همین طوری هست؟
    خواهش میکنم جواب من رو بدین.
    ممنون
    حدودا 14 سوال، یعنی 4 تا متن. اگر کتاب official guide for gmat را ببینید، متوجه میشد که متنها یک اندازه نیستند و در ازمون هم اینطور نمیشه که هر 4 متن شما از نوع طولانی باشند.
    ساعت هیچ موقع متوقف نمیشود. (اگر میشد که همه نمره کامل میگیرفتن!)
    از نرم افزار خود سازنده ازمون استفاده کنید چون مثل ازمون اصلی هست.
    http://www.mba.com/us/store/download...-software.aspx

Junior Member

ممنون از پاسختون. یک سوال دیگه! برای بخش IR از چه کتابی استفاده کنم؟ یعنی کتابی که کلی تست برای این قسمت داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaya888 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. یک سوال دیگه! برای بخش IR از چه کتابی استفاده کنم؟ یعنی کتابی که کلی تست برای این قسمت داشته باشه.
    ir را خیلی نمیشه با کتاب تمرین کرد. باید کامپیوتر باشه. من فقط میدونم gmat offical guide اخرش یک کد هست که توی سایت وارد میکنی و بهت اجازه میده سوالات ir را تمرین کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت هتلداری دانشگاه شیراز

سلام
    مدیریت هتلداری دانشگاه شیراز میخونم.برای گرفتن فاند و پذیرش حتما نیاز به GMATهست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

من علوم سياسيم چيو بايد امتحان بدم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farfar2016 نمایش پست ها
    من علوم سياسيم چيو بايد امتحان بدم؟!
    سلام
    ببین دانشگاه مقصدت چی میخاد. معمولا جیمت واسه مدیریته

اینو از کلمبیا یونیورسیتی واست پیدا کردم میگه جی ار ای میخاد
    باید هر دانشگاهی جدا چک شه

Application requirements:

• Bachelor's degree or equivalent (a master's degree is not required for eligibility)
    • Online application
    • Application fee: $105
    • Resume or curriculum vitae
    • Writing Sample no longer than twenty pages
    • Statement of Purpose
    • Three letters of recommendation, submitted online: Reapplicants may, through SLATE, elect to reuse letters of recommendation from the previous year’s application. (Note: This option is only available to reapplicants who applied in the immediately preceding year; reapplicants who applied in an earlier year will have to submit new letters.)
    • Transcripts of all post-secondary (after high school) education, submitted online
    • GRE exam (required of all applicants including those with graduate degrees)
    • TOEFL exam (required of international applicants, see GSAS policy here for more information)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melit75 نمایش پست ها
    سلام
    مدیریت هتلداری دانشگاه شیراز میخونم.برای گرفتن فاند و پذیرش حتما نیاز به GMATهست؟

سلام نه ضرورتا

از دانشگاه به دانشگاه و کشور به کشور فرق میکنه
    بعضی جاهاgreمیخان بعضی جاها هم نه جیمت میخاد نه جی ار ای معمولا اروپاییا اینطورن (نه همشون)

Junior Member

سلام
    دوستان کسی تجربه مقایسه نمره های نرم افزار gmatprep و آزمون اصلی رو داره؟
    نسبت به نمره هایی که از درصدای خام و جدولای magoosh درمیارم، نمره ای که نرم افزار بم میده خیلی ناامید کننده ست. متوجه این هستم که وزن سوالات فرق داره، اما الان من 70 نمره اختلاف هست بین نمره ای که از جدول درمیارم و نمره ای که نرم افزار میده! علتش چیه؟
    و سوال مهم تر اینکه: درسته که آزمونای آمادگی سخت تر از ازمون اصلین؟یا شایعه ست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط naqmee نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی تجربه مقایسه نمره های نرم افزار gmatprep و آزمون اصلی رو داره؟
    نسبت به نمره هایی که از درصدای خام و جدولای magoosh درمیارم، نمره ای که نرم افزار بم میده خیلی ناامید کننده ست. متوجه این هستم که وزن سوالات فرق داره، اما الان من 70 نمره اختلاف هست بین نمره ای که از جدول درمیارم و نمره ای که نرم افزار میده! علتش چیه؟
    و سوال مهم تر اینکه: درسته که آزمونای آمادگی سخت تر از ازمون اصلین؟یا شایعه ست؟؟
    تجربه شخصی‌ من این بود که امتحان‌های Manhattan و GMAC یا همون GMATPrep از بقیه نزدیکتره به امتحان واقعی‌ (مخصوصاً GMAC که سوالش از بانک سوال‌های قدیمی‌ GMAT انتخاب شده). در رده بعدی هم Princeton و Kaplan هستن ولی‌ اگر بالای ۷۰۰ هدفته این دوتا زیاد به درد نمی‌خورن. Veritas هم تست داره ولی‌ من شخصاً امتحان نکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)