صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : کلیه سوالات در مورد شرایط امتحان GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoseink نمایش پست ها
    GMAT چند بار در سال برگزار می شود و کِی باید ثبت نام کرد؟
    امتحان GMAT به دفعات در test center های مختلف برگزار می شود و در بعضی centerها این آزمون بیش از 300 بار در سال برگزار می شود. با این حال شما تنها مجاز به شرکت در 5 آزمون در طول یک سال هستید. در مورد ثبت نام، بسته به test center انتخابی (که معمولاً یکی از تست سنترهای موجود در کشورهای اطراف ایران یعنی ترکیه، امارات، آذربایجان، ارمنستان هستن) و شرایط تست سنتر باید از دو ماه تا یک روز قبل از امتحان ثبت نام کنید... به عنوان مثال اگر بخواهید برای باکو اقدام کنید، میتونید روز قبل از سفرتون در امتحان ثبت نام کنید ولی مثلاً برای مرکز pearson در دبی معمولاً لازمه که حدود دو ماه پیش ثبت نام کنید. در مورد روشهای ثبت نام هم در موضوعات مربوطه بحث شده به وفور
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member mhoseink آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business and Technology- TUT

پیش فرض پاسخ : کلیه سوالات در مورد شرایط امتحان GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    امتحان GMAT به دفعات در test center های مختلف برگزار می شود و در بعضی centerها این آزمون بیش از 300 بار در سال برگزار می شود. با این حال شما تنها مجاز به شرکت در 5 آزمون در طول یک سال هستید. در مورد ثبت نام، بسته به test center انتخابی (که معمولاً یکی از تست سنترهای موجود در کشورهای اطراف ایران یعنی ترکیه، امارات، آذربایجان، ارمنستان هستن) و شرایط تست سنتر باید از دو ماه تا یک روز قبل از امتحان ثبت نام کنید... به عنوان مثال اگر بخواهید برای باکو اقدام کنید، میتونید روز قبل از سفرتون در امتحان ثبت نام کنید ولی مثلاً برای مرکز pearson در دبی معمولاً لازمه که حدود دو ماه پیش ثبت نام کنید. در مورد روشهای ثبت نام هم در موضوعات مربوطه بحث شده به وفور
    با توجه به اطلاعاتی که مدیر دادند من هم یک تحقیق کردم، تقریبا می شود گفت در هر هفته دوبار آزمون GMAT در مجموعه کشورهای همسایه برگزار می شود
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمی سازد

پیش فرض پاسخ : کلیه سوالات در مورد شرایط و قوانین امتحان GMAT

شیوه ی نمره دهی بر چه اساسی هست تو جی مت؟

Junior Member

من یه سوال داشتم و اینکه سر امتحان چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

پیش فرض پاسخ : بعد از فارغ التحصیلی می شه gmat داد؟!!

محمد جان هر چند دیگه حتما کارت انجام شده اما برای بقیه دوستانی که این سوال را دارن. نه فقط چی مت بلکه به هر دلیلی اعم از سفر تفریحی، زیارتی، علمی بعد از فارغ التحصیلی میتونید عازم بشید. اما تو فرجه فقط و فقط یکبار حق سفر دارید که با مراجعه به اداره کل نظام وظیفه در تهران و سپردن وثیقه یا سند و تعیین تاریخ سفر می تونید اجازه خروج بگیرید و نیاز به کارت سبز به هیچ عنوان نیست. حتی بعد از فزجه شش ماهه هم میتونید برید این بار به شرط داشتن کارت سبز. که نشون میده شما برای سربازی اقدام کردید. این اطلاعات کاملا موثقه چرا که خودم هم این مشکل را داشتم و با اداره نظام وظیفه صحبت کردم و مستند دارم میگم.
    اگر وسواس دارید و شک دارید میتونید یه سری برید میدون سپاه بپرسید و یا با مركزمشاوره و پاسخگويي سازمان وظيفه عمومي ناجا باشماره تلفن هاي 73941739 و 73941735 تماس بگیرید و یه بار دیگه مطمئن شید اگر باور ندارید.

ساعات پاسخگويي: همه روزه در ايام غير تعطيل صبح ها از ساعت 7 تا 13:30 و بعد از ظهرها از ساعت 14:30 تا 18 ضمناً ساعات پاسخگويي در روزهاي پنج شنبه از ساعت 9 تا 11:30 خواهد بود.

موفق باشید
    ویرایش توسط فراز : October 13th, 2010 در ساعت 11:35 PM

رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

بله منم سوال نینا را دارم. همه جا اصولا پاسپورت میخوان اما ظاهرا از ایرانی ها یه مدرک دیگه هم میخوان. اون چیه؟ من که متوجه نشدم.

■If you are a citizen of Cuba, Iran, North Korea, or Sudan — you must present a passport together with another form of government-issued documentation (matching the name on your passport) proving your primary residence is in a country not subject to U.S. government sanctions.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_moohebat نمایش پست ها
    بله منم سوال نینا را دارم. همه جا اصولا پاسپورت میخوان اما ظاهرا از ایرانی ها یه مدرک دیگه هم میخوان. اون چیه؟ من که متوجه نشدم.

■If you are a citizen of Cuba, Iran, North Korea, or Sudan — you must present a passport together with another form of government-issued documentation (matching the name on your passport) proving your primary residence is in a country not subject to U.S. government sanctions.
    بله... البته من تا به حال با این مسئله مواجه نشدم (نه خودم و نه اطرافیانم) و همون پاسپورت کافی بوده همیشه... ولی تا جایی که خاطرم هست یکی از دوستان توی همین فروم با این مشکل مواجه شده بود... برای اطمینان کارت ملی یا گواهینامه رو هم همراه خودتون ببرید
    Winners are simply willing to do what losers won't

بهتره برای اطمینان
    از گواهی نامه بین الملل استفاده کنین
    که فک کنم یه 10 تومن می گیرن ازتون و بین المللی اشو صادر می کنن براتون

رشته و دانشگاه

حالا خوبه دبی عربن خط ما را می تونن بخونن. دیدم یه بچه ها با کارت ملی و گذرنامه رفته بود و گیر نداده بودن.

سلام دوستان یه سوال داشتم مخصوصا عزیزانی که توی استانبول امتحان دادن .
    می خواستم بدونم که آیا یه اتاق مخصوص فرد امتحان دهنده است یا همزمان دارن چند نفر همونجا امتحان می دن ؟!
    چون یه نفر از دوستام که تو دبی امتحان داده بود می گفت وقتی که داشتم امتحان می دادم نفر کناریم داشت تایپ می کرد ، 1 ساعت بعد نفر بعد شروع کرد به تایپ و تا آخر همینطور صدای تایپ کردن نفر بغلی روی مغز آدم بود ..

حالا می خوام بدونم قسمت استانبول هم همینطوری بود ؟! اگه اینطوری باشه که خیلی دردناک می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)