صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کلیه سوالات در مورد شرایط و قوانین امتحان GMAT

یک چیزی را فقط اضافه کنم که شاید کمتر از 5% دانشگاه ها نمره GMAT را کمتر از 3 سال می خواهند یعنی در بین حدود 100-150 تا دانشگاه من 4-5 دانشگاه دیدم که گفتند نمره GMAT باید مربوط به کمتر از 3 سال باشه، که می بینید تعداد اینها خیلی کمه
    inactive account

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : کلیه سوالات در مورد شرایط و قوانین امتحان GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم نمایش پست ها
    البته خوب این مسئله اغلب درباره GMAT پیش نمیاد.چ.ن فکر می کنم کسی از الان واسه 5 سال دیگه امتحان نمی ده!شاید یکی دو سال قبل اما نه پنج دیگه:دی
    حقیقتش من بیشتر منظورم تافل بود
    خیلی ممنونم
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخصوص ضرورت شركت درامتحانGMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    عرض کنم که دانشگاه های کانادا و امریکا جیمت حتما میخوان. توو اروپا دانشگاها 2 دسته اند. دسته اول که سیستم آموزشیشون اصطلاحا آمریکاییه، جیمت میخوان و البته جی آر ای رو هم میپذیرن. LONDON BUSINESS SCHOOL توو انگلستان، و UNIVERSITY OF MANNHEIM توو آلمان جزو این دسته اند. البته این دانشگاهها توو اروپا در اقلیت اند و اکثر دانشگاها توو دسته دوم قرار میگیرند. دسته دوم دانشگاههایی رو شامل میشه که سیستمشون اروپاییه که این دسته معمولا جیمت یا جی آر ای رو الزامی نمیدونن و حداکثر به عنوان یه PLUS بهش نگاه میکنن. این رو هم بگم که اگه میخواین واسه یه دانشگاهی که جیمت میخواد اپلای کنید، فکر جی آر ای دادن رو از ذهنتون دور کنید. ممکنه اون دانشگاه جی آر ای رو هم بپذیره، اما سیستم تبدیل نمره جی آر ای به جیمت انقدر غیرمنصفانس که عملا شانس شما به سمت صفر میل خواهد کرد.
    ببخشید منظورتون از سیستم تبدیل جی آر ای به جیمت همون جدولی هست که خود ets تو سایتش گذاشته http://www.ets.org/gre/institutions/...omparison_tool یا این که جدول دیگه ای مد نظرتون هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    عرض کنم که دانشگاه های کانادا و امریکا جیمت حتما میخوان. توو اروپا دانشگاها 2 دسته اند. دسته اول که سیستم آموزشیشون اصطلاحا آمریکاییه، جیمت میخوان و البته جی آر ای رو هم میپذیرن. LONDON BUSINESS SCHOOL توو انگلستان، و UNIVERSITY OF MANNHEIM توو آلمان جزو این دسته اند. البته این دانشگاهها توو اروپا در اقلیت اند و اکثر دانشگاها توو دسته دوم قرار میگیرند. دسته دوم دانشگاههایی رو شامل میشه که سیستمشون اروپاییه که این دسته معمولا جیمت یا جی آر ای رو الزامی نمیدونن و حداکثر به عنوان یه PLUS بهش نگاه میکنن. این رو هم بگم که اگه میخواین واسه یه دانشگاهی که جیمت میخواد اپلای کنید، فکر جی آر ای دادن رو از ذهنتون دور کنید. ممکنه اون دانشگاه جی آر ای رو هم بپذیره، اما سیستم تبدیل نمره جی آر ای به جیمت انقدر غیرمنصفانس که عملا شانس شما به سمت صفر میل خواهد کرد.
    ببخشید منظورتون از سیستم تبدیل جی آر ای به جیمت همون جدولی هست که خود ets تو سایتش گذاشته http://www.ets.org/gre/institutions/...omparison_tool یا این که جدول دیگه ای مد نظرتون هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat61 نمایش پست ها
    همونه

من از یکی از دوستام تازگیها یه چیزی شنیدم که نمیدونم تا چه حد درسته.همونطور که گفتم من دارم ارشد مدیریت اجرایی میخونم و دنبال این بودم که واسه جی مت خودمو اماده کنم.کشور انتخابیم المانه.این دوستی که گفتم هم شرایط منو داره،البته ایشون دانشگاه تهران میخونه و من ازاد تهران مرکز. ایشون گفت که چون اشتغال به تحصیل دارن یعنی مادامیکه دارن مدیریت اجرایی رو در دانشگاه میخونن اگه اپلای کنن لازم نیست امتحان جی مت بین الملل بدن و نمره جی متی که در کنکور ارشد اوردن به عنوان نتیجه جی مت داخلی منظور میشه!
    ایا این گفته درسته؟راجع به دانشگاه ازاد هم صدق میکنه؟مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    من از یکی از دوستام تازگیها یه چیزی شنیدم که نمیدونم تا چه حد درسته.همونطور که گفتم من دارم ارشد مدیریت اجرایی میخونم و دنبال این بودم که واسه جی مت خودمو اماده
    کنم.کشور انتخابیم المانه.این دوستی که گفتم هم شرایط منو داره،البته ایشون دانشگاه تهران میخونه و من ازاد تهران مرکز. ایشون گفت که چون اشتغال به تحصیل دارن یعنی مادامیکه دارن مدیریت اجرایی رو در دانشگاه میخونن اگه اپلای کنن لازم نیست امتحان جی مت بین الملل بدن و نمره جی متی که در کنکور ارشد اوردن به عنوان نتیجه جی مت داخلی منظور میشه!
    اگه چیزی دستگیرتون شد به من هم بگید ممنون میشم من هم شرایط شما را دارم.

واقعا اين خنده دارترين ادعاي ممكنه. اخه اصلا با عقل جور درمياد؟ اونم جيمت ارشد؟؟؟ اصلا به اين حرفا توجه نكنيد و رو جيمت متمركز شيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    من از یکی از دوستام تازگیها یه چیزی شنیدم که نمیدونم تا چه حد درسته.همونطور که گفتم من دارم ارشد مدیریت اجرایی میخونم و دنبال این بودم که واسه جی مت خودمو اماده کنم.کشور انتخابیم المانه.این دوستی که گفتم هم شرایط منو داره،البته ایشون دانشگاه تهران میخونه و من ازاد تهران مرکز. ایشون گفت که چون اشتغال به تحصیل دارن یعنی مادامیکه دارن مدیریت اجرایی رو در دانشگاه میخونن اگه اپلای کنن لازم نیست امتحان جی مت بین الملل بدن و نمره جی متی که در کنکور ارشد اوردن به عنوان نتیجه جی مت داخلی منظور میشه!

Junior Member

سلام
    عمدتا اگر در امريكا و كانادا ديديد business school بدون نمره Gmat در مقطع master , phd به شما پذيرش داد بدونيد دانشگاه خيلي سطح پاييني است ... اگر هم دانشگاه خوبي باشد و پذيرش conditional بدهد سفارت ويزا نميدهد ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem نمایش پست ها
    یعنی میشه محاسبات عددی رو انجام داد؟ تو quantitive؟ با ماژیک؟
    آره. چرا که نه. در این زمینه اصلاً خودتونو نگران نکنین. واقن مشکلی ایجاد نمی کنه. یه دفترچه ی مخصوصه که ماژیک روش راحت حرکت می کنه و کلی صفحه داره+دو تا ماژیک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)