صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخصوص ضرورت شركت درامتحانGMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    واقعا اين خنده دارترين ادعاي ممكنه. اخه اصلا با عقل جور درمياد؟ اونم جيمت ارشد؟؟؟ اصلا به اين حرفا توجه نكنيد و رو جيمت متمركز شيد
    من اصلاً همچین چیزی نشنیدم! ضمن این که جی متی که تو ایران برا کنکور گرفته می شه، ربطش به جیمت بین المللی خیلی خیلی خیلی کمه!
    خلاصه این که بسیار بعیده

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

سلام، یه سوال داشتم. در صورت امکان کسایی که اطلاعی دارن نظر بدن.

معمولا کسایی که در quant آماده هستن، نمره 49_51 دارن. اکثرا هم 49 میارن. حالا سوال اینه که تقریبا( نه دقیقا) با چندتا غلط میشه به 49 رسید.

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

سلام. من برای PHD مدیریت، میخوام اپلای کنم (آمریکا یا کانادا) باید GRE امتحان بدم یا GMAT؟ فرقی می کنه آیا؟
    این درسته که هیچ مرکزی تو ایران آزمون GMAT رو برگزار نمی کنه؟ من شنیده بودم سازمان سنجش اورده ولی تو سایتش که چیزی نبود!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. من برای PHD مدیریت، میخوام اپلای کنم (آمریکا یا کانادا) باید GRE امتحان بدم یا GMAT؟ فرقی می کنه آیا؟
    این درسته که هیچ مرکزی تو ایران آزمون GMAT رو برگزار نمی کنه؟ من شنیده بودم سازمان سنجش اورده ولی تو سایتش که چیزی نبود!
    سلام باید ببینید دانشگاه های مورد نظرتون چی براشون اولویت داره معمولا رشته های بازاریابی و استراتژیک جی مت می خوان رشته های مدیریت تولید و زنجیره تامین جی ار ای. البته اکثرا توی سایتهاشون نوشتن که ترجیحشون کدومه ولی حاضرن جی ار ای رو به جی مت تبدیل کنن و بالعکس. امتحان هم ایران برگزار نمیشه و شما باید ترکیه یا دوبی یا آذربایجان یا کشورهای دیگه ثبت نام کنید

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo7986 نمایش پست ها
    ولی حاضرن جی ار ای رو به جی مت تبدیل کنن و بالعکس.
    خیلی از دانشگاه ها حاضر به تبدیل نیستن. مهمه که با دانشگاه از قبل چک کنید

Junior Member

سلام سر امتحان جی مت ماشین حساب نمیتونیم ببریم؟

سلام سر امتحان جی مت ماشین حساب نمیتونیم ببریم؟
    نه دوست عزیز
    حتی فکر کنم ساعت هم نمیشه برد

Junior Member

سلام نمره غیررسمی جی مت چه مدت بعد امتحان میاد توی پروفایل؟ منظورم اینه که چند روز بعد از امتحان میشه با اون نمره برای دانشگاههایی که نمره رسمی جیمت نمیخوان اپلای کرد؟

سلام نمره غیررسمی جی مت چه مدت بعد امتحان میاد توی پروفایل؟ منظورم اینه که چند روز بعد از امتحان میشه با اون نمره برای دانشگاههایی که نمره رسمی جیمت نمیخوان اپلای کرد؟
    حدود 8-10 روز طول میکشه

Senior Member Gclub آواتار ها

شما بعد از اتمام امتحان نمره غیر رسمی رو دریافت می کنید( بصورت پرینت) و بدون نمره رایتینگ طبیعتا
    همونو اسکن کنید برای دانشگاه ها بفرستید حتی برای دانشگاه هایی که نمره رسمی رو لازم دارن هم می تونید بفرستید و اعلام کنید نمره رسمی 2 هفته بعد به دستشون میرسه! ددلاین رو به این روش از سر رد می کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)