صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط aghalandar نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال در مورد منابع داشتم ، اون هم اینکه برای آزمون GMAT نیازی به یادگیری لغت به شکل تخصصی نیست؟ (لغات 504- essential ) رو مسلطم. در مقابلش کتاب هایی مثل 1100 و یا vocabulary advantage هست که برای GRE پیشنهاد میشن. آیا کتابی هست که برای لغت به شکل تخصصی نیاز باشه؟؟
    در امتحان جی مت از لغات بطور مستقیم سوال پرسیده نمی شه، من کتابی ندیدیم ولی در وربال نیاز به داشتن دامنه لغات گسترده خواهید داشت. اگر سطح زبانتون خوبه، بنظرم مطالعه رو شروع کنید و سوال های OG رو که می زدید لغاتش رو هم در بیارید و یاد بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aba025681 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز پیشرو
    دوستان من نیاز مبرم به نرم افزار خوب برای آلیتس تمام مهارت ها و لغات خوبی که بدرد بخوره مثل 504 و همچنین نرم افزار خوب برای gmat دارم برای سیستم عامل ios , یه عالمه نرم افزار توی اپ استور دیدم اما همش پولیه , مشکلی ندارم که بخرمش اما نمیدونم کدوم مناسبه , اگر از دوستان خوبمون نرم افزار های خوبی که بدرد بخور باشه برای gmat ielts برای ios میشناسن و استفاده کردن معرفی کنند بسیار بسیار ممنونشون میشم , ممنون میشم برام ایمیل کنید که سریعتر باخبر بشم
    من فقط از نرم افزار Anki برای حفظ کردن لغات استفاده کردم. سیستم این نرم افزار اینطوره که هم خودتون می تونید فلش کارت درست کنید هم دک های آماده می تونید پیدا کنید براش، ولی بطور کلی برای خوندن جی مت من نرم افزار خوبی ندیدم همونطور که تو فروم نوشتن بچه ها با کتاب های منهتن شروع کنید و OG هارو بزنید و بعد هم برید سراغ کت ها!!!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من در تمام دانشگاه ها و B-School های اروپا و آمریکا و کانادا، تا جایی که حافظه ام یاری می کنه، فقط یک مورد در آمریکا دیدم که داشتن نمره gmat، شرط داشتن toefl/ielts را waive می کرد؛ البته، نه فقط داشتن نمره Gmat، بلکه به این شرط که در verbal نمره بالایی، مثلا بالای 36 یا 38 گرفته باشید.
    متاسفانه اسم دانشگاه یادم نیست.
    دانشگاه Texas A&M با داشتن نمره وربال جیمت 27(البته اگه درست یادم بیاد)تافل ویو میشه!

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دارم
    من به تازگی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی شدم . می خوام ارشد را هم ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم. به نظرتون اگر کل تابستون را وقت بگذارم می دونم نمره تا 740 بگیرم؟
    یه سول دیگه من هنوز مقصدم را مشخص نکردم( کانادا یا آمریکا) اما می دونم که همشون GMAT را می خواهند . این قضیه که میگن نمره باید ریپورت بشه، من می تونم تا آخر تابستون امتحان بدم و تا 2 سال دیگه برای هر دانشگاهی ( کانادا یا آمریکا) خواستم بفرستم؟؟؟
    اعتبارش میگن 5 ساله. اگه من الان بدم و 2 سال دیگه بفرستم که اشکال نداره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanam نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم
    من به تازگی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی شدم . می خوام ارشد را هم ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم. به نظرتون اگر کل تابستون را وقت بگذارم می دونم نمره تا 740 بگیرم؟
    یه سول دیگه من هنوز مقصدم را مشخص نکردم( کانادا یا آمریکا) اما می دونم که همشون GMAT را می خواهند . این قضیه که میگن نمره باید ریپورت بشه، من می تونم تا آخر تابستون امتحان بدم و تا 2 سال دیگه برای هر دانشگاهی ( کانادا یا آمریکا) خواستم بفرستم؟؟؟
    مرسی
    با سلام وقتی میرید برای امتحان سر جلسه باید 5 دانشگاه-رشته را انتخاب کنید که نمره براشون ارسال بشه. بعد هم تا 5 سال اجازه دارید برای هر دانشگاهی که دوست دارید نمره بفرستید ولی برای هر دانشگاه باید 28 دلار پرداخت کنید.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان یه سوال دارم
    مرسی
    تضمینی وجود نداره که کسی 3 ماه یا حتی 1 سال برای GMAT بخونه حتما نمره ای که می خواد را بگیره. به فردش بستگی داره. به خصوص نمره ای مثل 740 اونقدر بالاست که بعیده کسی بتونه با اطمینان بگه که حتما در امتحان چنین نمره ای میگیره مکر اینکه فرد خیلی قوی باشه.
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت اجرایی- دانشگله البرز

سلام دوستان
    من مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی خوندم. می خوام برای ارشد یا دکترا - هر کدوم راحت تر فاند میدن- اقدام کنم. من میخوام بازاریابی بخونم و و نه MBA !!! ولی واقعیتش نمیدونم GMAT باید امتحان بدم یا GRE؟؟؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

سلام دوستان یه سوال دارم
    مرسی
    پاسخ سوال اول) من یه جور دیگه شما رو راهنمایی میکنم ، اگه نمره تافل IBT شما الان به راحتی بالای 100 میشه ، خیلی راحت ، نخونین برین سر جلسه 105-110 میگیرین + پایه ریاضی دبیرستانتون خوب هست ، یعنی تو کنکور ریاضی با تست های ساده و متوسط ریاضی مشکلی نداشتین ، اونوقت میشه گفت با 3 ماه میشه به 700 رسید (740 دیگه خیلی به اما و اگر بستگی داره)
    برای بالای 700 فاکتور های دیگه ای در کنار سطح زبان و ریاضی دخیل میشه مثل مدیریت استرس و خستگی.
    میدونین که تو امتحان جیمت هر سوال درست که جواب میدین سوال بعدی سخت تر میشه ولی این الگوریتم همیشه صادق نیست و گاهی اوقات با اینکه دارین سوالات رو صحیح جواب میدین یهو سوال های پیش و پا افتاده میگیرین ، لذا کسی که بتونه تو اون شرایط تمرکزش رو از دست نده میتونه نمره خاص تری بدست بیاره.

حالا اگه سطح تافلتون حدود 70-75 هست به راحتی بهتون میگم که 3 ماهه نمیشه. ممکنه بگین تافل فقط ریدینگ نیست و 3 تا توانایی دیگه هم توش درگیر هست ، عرض کردم این یه نمره است تا یه کمی به من کمک کنه تا به شما حد و حدود رو بگم.

پاسخ سوال دوم) بله ، معتبره ، هزینه داره ولی میشه.
    سوال سوم) خیر ، هیچ اشکالی نداره
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tiptop نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی خوندم. می خوام برای ارشد یا دکترا - هر کدوم راحت تر فاند میدن- اقدام کنم. من میخوام بازاریابی بخونم و و نه MBA !!! ولی واقعیتش نمیدونم GMAT باید امتحان بدم یا GRE؟؟؟
    خیلی بستگی به دانشگاه هدفتون داره. غالبا تو بیزنس اسکول ها GMAT میخوان ولی وقتی دانشگاه های مورد علاقه اتون رو پیدا کردین بهشون ایمیل بزنین ، حتما راهنماییتون میکنن که کدوم امتحان قابل قبول هست و چه حدود نمره ای لازمه.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام

فرق امتحان GRE با GMAT چیه؟ GRE را به جای GMAT قبول نمیکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)