صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 127

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

دوستان اگر امکانش هست یک نفر که قصد داره آزمون gmatprep را انجام بده بعد از تمام شدنش یک عکس از صفحه نتایجش بگیره و بگذاره اینجا( یا به من بگه تا ادرس ایمیلم را بهش بدم ایمیل کنه). صفحه نتایج منظورم همنجاست که نمره quant و verbalو total را نشون میده. مرسی.
    . خواهشا از ورژنهای قدیمی نرم افزار استفاده نشه. خیلی ممنونم.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره اگر کسی قصد داشته باشه برای DBA کشور آمریکا اقدام کنه حتما باید GMAT امتحان بده نمیشه به جاش GRE داد؟ با توجه به اینکه آزمون GMAT به نسبت سخت تر و هزینه بر تر از GRE می باشد. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sassss نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره اگر کسی قصد داشته باشه برای DBA کشور آمریکا اقدام کنه حتما باید GMAT امتحان بده نمیشه به جاش GRE داد؟ با توجه به اینکه آزمون GMAT به نسبت سخت تر و هزینه بر تر از GRE می باشد. مرسی
    توی وبسایت هر دانشگاهی توضیح داده که چیو قبول میکنه اما فکر میکنم همه جی آر ای رو هم قبول میکنن...نگران نباشین

سلام
    بچه ها جواب جی مت همون روز امتحان داده میشه به صورت افیشیال بهمون؟
    چون من برای اینکه به ددلاین یکی از دانشگاه ها برسم برای 2 3 روز بعدش میخوام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sassss نمایش پست ها
    سلام
    هزینه جیمت بیشتره نیست به GRE ولی اینکه جیمت به نسبت سخت تره رو قبول ندارم. من مدت 2 ماه خوندم و بعد از تمرین و اینا 740 شدم که 97percentile بود. اگه یکی بخواد تو GRE همچین percentile رو بیاره باید 2 سال حداقل لغت بخونه بعد از تموم کردن 1100 و اینا. به نظرم خیلی راحت میشه 700 جیمت رو که میشه 90percentile اورد ولی آوردن همین percentile برای GRE خیلی سخت تره ! و نکته ای که همه این حرفا رو به هم مربوط میکنه اینه که وقتی دانشگاه ها میخوان بین GRE و جیمت دو نفر مقایسه کنن چون هیچ معیاری ندارن percentile رو به نظر من مقایسه خواهند کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_51445 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها جواب جی مت همون روز امتحان داده میشه به صورت افیشیال بهمون؟
    چون من برای اینکه به ددلاین یکی از دانشگاه ها برسم برای 2 3 روز بعدش میخوام.
    نه. بعد امتحان به کاغذ بهت میدن توش نمره هاته. رسمی نیست. خودش گفته 14 روز حداکثر ولی برای من 4 روزه اومد. نکته دیگه اینکه خیلی از دانشگاه ها نمره self-reportرو قبول میکنن تا موقعی که اصلیش برسه بهشون. بنابراین تو میتونی نمره کلی که بعد از آزمون بهت میدن رو اعلام کنی بهشون تا اینکه اصلش براشون برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط EbiBar نمایش پست ها
    هزینه جیمت بیشتره نیست به GRE ولی اینکه جیمت به نسبت سخت تره رو قبول ندارم. من مدت 2 ماه خوندم و بعد از تمرین و اینا 740 شدم که 97percentile بود. اگه یکی بخواد تو GRE همچین percentile رو بیاره باید 2 سال حداقل لغت بخونه بعد از تموم کردن 1100 و اینا. به نظرم خیلی راحت میشه 700 جیمت رو که میشه 90percentile اورد ولی آوردن همین percentile برای GRE خیلی سخت تره ! و نکته ای که همه این حرفا رو به هم مربوط میکنه اینه که وقتی دانشگاه ها میخوان بین GRE و جیمت دو نفر مقایسه کنن چون هیچ معیاری ندارن percentile رو به نظر من مقایسه خواهند کرد.
    این که شما 2 ماه خوندی و خوب شدی که معیاری برای سختی ازمون نیست. توی یک سایت خارجی یک بابایی از امریکا چندین ماه خونده بود و 3 بار امتحان داده بود تا 700 گرفته بود و چقدر هم خوشحال بود که 700 شده و از شر امتحان راحت. یکی دیگه بود که 2 هفته مرخصی گرفته بود و 800 شده بود. 250000 نفری که هر سال امتحان میدن 50 تا نمره 800 میگیرن که اختمالا تعدادیشون معلمها هستن.
    در کل میانگین نمرات ایرانیها سال قبل 521 بوده که جزو کشورهای ضعیف هم هست.

نمونش من خودم شدم 560
    متأسفانه پایه زبانم ضعیف بود و توی مدت 4 ماه فقط تونستم تافل رو به 102 برسونم. از لحاظ تئوری، جی مت رو خیلی خوب بلد بودم. یعنی قوانین رو حفظ بودم. ولی متأسفانه فرصت نشد تست بزنم خوب. شاید کلاً 100 تا از آفیشیال زدم. شبیه ساز (ماک) هم وقت نشد. دو ماه دیگه وقت نیاز داشتم تا فقط تست کار کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management at Illinois Institute of Technology

سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای قسمت های وربال و کوانت، از زیر مجموعه هاشون به چند تا سوال میاد؟
    مثلا از 37 سوال کوانت، چند تاشون حل مساله و چند تاشون کفایت داده است؟ از قبل معلومه یا رندومه؟
    برای وربال هم همینطور. از 41 سوال چند تاشون ریدینگه، چندتا تصحیح جملات و چند تاشون استدلال؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    تو تاپیکای دیگه هم 4-5 روز میشه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداده

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_hn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای قسمت های وربال و کوانت، از زیر مجموعه هاشون به چند تا سوال میاد؟
    مثلا از 37 سوال کوانت، چند تاشون حل مساله و چند تاشون کفایت داده است؟ از قبل معلومه یا رندومه؟
    برای وربال هم همینطور. از 41 سوال چند تاشون ریدینگه، چندتا تصحیح جملات و چند تاشون استدلال؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    تو تاپیکای دیگه هم 4-5 روز میشه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداده
    37 : quantitiative
    ps ~22
    ds ~15

verbal: 41
    sc 14-15
    cr 13-14
    rc 12-14

منبع کتاب mnahattan gmat roadmap که معتبره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)