صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70

موضوع: اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نمايشگاه ها

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : منابع GMAT در دبی

خب شاید ایشون با کتاب راحتتر هستند تا کپی ! .. کپی خوندن هم برای خودش دردسرهای خودش رو داره ... بالاخره آدم بیشتر راغبه که یه هزینه بیشتری هم بده اما کتاب رو گیر بیاره تا خودش رو این دوستمون هم واسه همین اصرار داره برای کتاب گیر اووردن ... ..
    برای خرید از آمازون تنها مشکلی که هست اینکه باید یه آدرس دیگه بدین که بعد از اونجا واستون بفرستن ... که یه هزینه اضافی داره ... البته شاید با discountیی که روی کتابا هست یر به یر بشه !

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نمونه نوشته هاي GMAT AWA

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    اين نمونه نوشته هاي AWA براي امتحان GMATاه كه نمرات بالايي اوردند .. با توجه به e-rater بودن يكي از تصحيح كننده ها با خوندن چند تا از اين نوشته ها دستتون مياد كه چجوري بايد بنويسيد.
    میتونم بپرسم این awa ها از چه کتابیه؟ یا اینکه بازم bahman میگه چرا به کتاب original گیر دادی؟

من نمي دونم از چه كتابيه ... از اون چيزهاييه كه دست به دست مي چرخه .. ولي خودم ازش خيلي راضي بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahman
    T0 APEX:
    سلام.
    آقا من هنوز اصرار شمارو برای خرید Original این کتابارو نمی فهمم واسه چیه؟ ولی دفعه قبل هم بهت گفتم که میتونی برای کپی کتابا روی من حساب کنی!

To ALL:
    کسی برای AWA منبع خاصی سراغ نداره؟ بغیر از Kaplan & Barrons
    اصلاً بحث اصرار برای original خریدن نیست بحث اینه که چه جور از آمازون خرید کردن چون خرید از امازون و ارسال به ایران هزینه زیادی داره؟ قیمت گفتن من هم برای کسایی بود که میخواستن کتاب Original تهیه کنند.
    حالا بهمن جان چرا اینقدر عصبانی هستی؟
    اردیبهشت: خیلی متشکرم. خیلی مفید بنظر میاد.
    در مورد کتابها هم منظورم این بود که زیاد روی این قضیه وقت نذارید ولی بهر حال من آدرس دارم که آمازون کتابارو بفرسته اگه خواستی هرچه زود تر بهم خبر بده چون دوستم داره میاد ایران و میتونه کتابارو بیاره با خودش. راستش من Kaplan 2008 رو میخواستم بگم بیاره که بعد از صحبت با شما منصرف شدم. در ضمن من چندتا منبع برای SC گیرم اومده که از اعتبارش خبر ندارم ولی امروز فردا Up میکنم شاید بدردتون خورد.

Junior Member

to bahman:
    متشکر از پیشنهادتون - من کتاب هارو تهیه کردم. تا چند روز آینده به دستم میرسه. sc هارم بزار . حتماً بدرد میخورند.

Junior Member

پیش فرض GMAT SC

1000 تا نمومه سواله ولی نمیدونم چقدر بدرد میخوره(هنوز خودم درست حسابی ندیدمش) چون فهمیدم که خیلی از منابعی که وجود داره مخصوصا توی Verbal نتنها مفید نیست بلکه مخربه!
    اگه کسی بررسی دقیق کرد بما هم بگه نتیجه چی بود.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

مخرب هایی که شما فهمیدید کدومند؟ ???

Senior Member

بچه ها اگه خواستید کتاب سفارش بدید، به جای اینکه به آمازون سفارش بدید به Barnes & Noble سفارش بدید. قبل از اینکه اینترنت بیاد، BN بزرگترین کتابفروشی زنجیره ای جهان بوده و هنوز هم هست.
    الان BN آنلاین هم سفارش میگیره و قیمتهاش هم شبیه آمازونه. مهمتر از همه این که به ایران هم کتاب میفرسته. (البته راستی یه چک بکنید، تا عید امسال رو که مطمئنم میفرستاد)
    http://www.barnesandnoble.com

semiadam
    Guest

البته کپلان هم خوبه ولی اگر دنبال این هستید که نمره بالا بگیرید حتما حتما سری کتابهای Manhattan رو بخونید. توی آمازون سرچ کنید manhattan + gmat میاد. اون سری که جلداش قرمزه اصلیشه یه سری جلد سرمه ای هم جدید اومده که نمی دونم درست چیه قضیه اش. در ضمن دانلود هم میشه کرد بعضی هاش رو. gigapedia.com رو امتحان کنید برای سرچ.

grkhoshsima
    Guest

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض GMAT آزمايشي در ايران

با توجه به اينكه در ايران امتحان GMAT برگزار نمي‌شه، يه سوال داشتم:
    آيا در ايران مركزي هست كه GMATآزمايشي بگيره؟ مثل امتحان تافل آزمايشي كه بعضي از مراكز برگزار مي‌كنند.
    چون مقدمات و مراحل امتحان GMAT به دليل برگزاري ان در خارج از ايران سخت تر و پر دردسرتر است، فكر مي كنم قبل از امتحان اصلي، يه امتحان آزمايشي در ايران بديم بد نيست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)