صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نمايشگاه ها

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : GMAT آزمايشي در ايران

زمستون من بالای جردن توی الهیه که پارک کرده بودم یکی یه اتیکت گذاشته بود زیر برف پاک کن ... کلاس و امتحان آزمایشی GMAT داشت ... همون موقع زنگ زدم اما منشی جوری صحبت می کرد انگار به گوشش هم نخورده ... و اطلاعات من راجع به GMAT ازش بیشتر بود .. آخرشم گفت که همکارم الان نیست بعدآ زنگ بزنین ..
    آدرس و تلفنش رو هم دیگه نگه نداشتم اما یادم می آد همون حوالی بود آدرسش ...

بهتره خودتون رو با GMAT Prep بسنجین .. درست می گین برای اینکه هزینه سفر رو هم دارین بهتره که یه چندتا آزمایشی بدین اما متاسفانه در ایرانی راهی ندارین ...
    سایت کاپلان رو یه سری بزنین ... یه سری تست CAT انلاین داره ... اگه خیلی مصر بودین اون رو شرکت کنین ...

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

یه سایت پیدا کردم که می تونید از اون به صورت مجانی یک آزمون کامل Gmat به صورت مجانی بگیرید. زمانش 150 دقیقه است و کامپیوتر بیسه. پاسخ هاتون رو بلافاصله تصحیح می کنه، نمرتون رو اعلام می کنه و می تونید بعد کلیه سوال ها رو با جواب تشریحی ببینید. یک امکان خوب دیگش اینه که می تونید جواب هاتونو با کسایی که قبلا این تست رو دادن بسنجید. در وقع بهتون می گه چند درصد افرادی که تست رو زدن از شما بدتر بودن اما نمی گه کلا چند نفر تستو زدن. حجم فایلش کمتر از 2 مگابایته. امیدوارم به دردتون بخوره:

http://www.infozee.com
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

Junior Member

من آزمون‌هاي Manhattan رو پيشنهاد مي‌كنم. تقريبا 30 هزار تومان پول ميدين و به 6 تا امتحان كامل، مناسب و تا حد خوبي استاندارد، با جواب تشريحي دسترسي خواهيد داشت.
    آدرسش اينه:
    http://www.manhattangmat.com/

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سایت kaptest.com که برای خود kaplan هست هم یه سری آزمون داره ... در واقع یه Quiz bank ه .. اما به نظر من گرونه ! ... 3 ماه دسترسی دارین ... نزدیکه 200 دلار !

پیش فرض آرشيو منابع قابل خريداري !!!

این تاپیک اختصاص خواهد داشت به افرادی که منابع امتحان GMAT را نیاز دارند و بنا به هر دلیلی ( عدم امکان دانلود منبع، در دسترس نبودن در ایران، قیمت بالای نسخه جدید و ...) امکان تهیه کتاب نو برایشان مقدور نیست.
    از بچه هایی که این امتحان را گذرانده اند و به کتابهایشان احتیاجی ندارند خواهش می شود مشخصات کتابهایی که دارند همراه با قیمت پیشنهادیشان را اینجا بگذارند و همچنین افرادی که یک تعداد کتاب دارند و حاضرند با بقیه دوستان معاوضه ای مطالعه کنند هم آمادگی و منابع فعلی خودشان را ذکر کنند.

دست یاریمان را از یکدیگر دریغ نکینم
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

Junior Member

مجموعه آریانپور (که شهره عام و خاص هست) یک مرکز سنجش داره که جدا از تعیین سطح برای موسسه مذکور، mock test برای تافل و ... برگزار می کنه و یکی از این آزمون ها GMAT هست. مکانش رو به روی پارک ساعیست و تافلش اگر اشتباه نکنم 25 هزار تومان هست که سوال های واقعی ets رو ارائه می کنه.
    اینجا اطلاعاتی پیدا می شه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعویض و فروش منابع

GMAT official guide edition 11-used but really like new-price: 30000 toman-tehran

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimar نمایش پست ها
    GMAT official guide edition 11-used but really like new-price: 30000 toman-tehran
    آقای alimar!
    انتشارات آوند دانش داره Ed. 12th رو به نصف قیمت شما می فروشه! یه کم انصاف هم بد چیزی نیستا! (;

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط alimar نمایش پست ها
    در ادامه صحبت های ستاره ، باید بگم که لینک دانلودش هم پیدا می شه ... دوستانی که نمی خوان بالاش پول بدن می تونن مجانی دانلود کنند ... البته من پیشنهاد می کنم که از pdf بخونین که به خوندن این تیپ سوالا پشت مونیتور هم عادت کنید ..

پ . ن : 30 هزارتا ؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!

Junior Member

اگر قیمت من بالا بوده معذرت می خوام ولی واقعا واسه خودم 40000 آب خورد.اگر اینطوره که شما میگید پس قیمتشو تعدیل میکنم
    GMAT official guide edition 11-used but really like new-price:13000 toman-tehran
    در ضمن pdf های زیر هم دارم اگر کسی خواست میتونه حضوری بیاد DVD شو بگیره به صورت رایگان-تهران شهرک غرب
    official guide version 10
    GMAT 2007 thomson
    GMAT kaplan 2004
    و حدود 20 تا فایل آموزشی دیگه مربوط به GMAT
    کسی خواست پيام خصوصي بده
    ویرایش توسط zari : October 6th, 2010 در ساعت 06:06 PM دلیل: محتوي اي ميل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)