صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نمايشگاه ها

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض آرشيو منابع قابل خريداري !!!

دوباره برای من دعوت نامه اومد. (اینقده ذوق میکنم از این دعوتنامه ها میاد. احساس میکنم آدم مهمیم)

During the live event, you can—

Connect with admissions staff from more than 70 MBA programmes around the world

Discover what you need to do to get into your program of choice

Attend GMAT workshops and learn how to prepare for this important admissions exam

Network with schools, students and alumni

بچه ها این رو اگه میتونید شرکت کنید. من پارسال شرکت کردم. البته اون موقع یکم گیج میردم و سوال زیادی نداشتم چون چیز زیادی نمیدونستم در نتیجه از این موقعیت به خوبی استفاده نکردم.

اینم لینکش برای ثبت نام:
    http://www.mba.com/landingpages/gmatch/home.aspx

تو ایران دسترسی به چیزهایی مثل school fair و اینجور چیزها نیست. این virtual بهترین جایگزینش هست.

پارسال که اطلاعات خوبی دادن. به جز توضیحات در مورد امتحان جیمت و پذیرش و .... ، یه نماینده از هر دانشگاهی رو میتونیستید پیدا کنید و باهاش حرف بزنید و هر سوالی داشتید بپرسید قشنگ راهنمایی میکردن .

اینجا لیست دانشگاههایی هست که تو این برنامه شرکت میکنن:
    http://www.mba.com/landingpages/gmat...g-schools.aspx

برنامش تو 2 روز 10 و 11 اکتبر برگزار میشه. منتها نمیدونم که چقدر ظرفیت داره. از همین حالا برید قبت نام کنید. مجانی. فوقش بعدا شرکت نمیکنید.

** برای شرکت توی برنامش باید یه پروفایل بسازید. این پروفایل رو نماینده دانشگاهها میبینن و به دست دانشگاهها میرسه. اگه نمیدونید چی بنویسید یا میخواید بعدا رزومتون رو یه چیزایی توش اضافه یا کم کنید یا نمرتون کمه میخواید دوباره امحتان بدید یا ..... ، موقع پرکردن فرم این برنامه، تا جای ممکن اطلاعات کمتری رو توش بنویسید.

من خبرش رو دادم دیگه بقیش با خودتون.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : مشاوره مجانی به ارزش 80 دلار

نام موسسه: منهتن MGMAT
    نام محصول: Online Question Bank: Integrated Reasoning and Essay - 1 Year Access (با کلیک روی نام محصول، به صفحه آن منتقل شوید)
    قیمت اصلی: 5$
    قیمت با کد : 1.99$

تاریخ اعتبار تا:
    August 27 - 2012

توضیحات :

این مجموعه شامل 35 سوال برای بخش IR است که توسط متخصصان موسسه منهتن طراحی شده اند. مجموعه دارای 4 دسته است که هر 4 نوع سوال این بخش آزمون را پوشش میدهد.
    امکان حل این سوالات به صورت زمانبندی شده یا بدون تایمر
    امکان استفاده از این بانک سوالات به مدت 1 سال از زمان خرید این محصول میباشد.

بانک سوالات در هر لحظه قابل ریست شدن است. لیکن به دلیل ثابت بودن سوالات، در بار دوم به بعد، سوالها تکراری خواهند بود

با توجه به ویژگی قابل ریست بودن، میتوان این مجموعه سوالات را به صورت اشتراکی تهیه و استفاده کرد. به این صورت که 1 نفر هزینه را پرداخته و بار اول استفاده کند. سپس امکان و رمز ورودی خود را به دیگری داده و نفر دوم با ریست کردن مجموعه، دوباره از همین 35 تست استفاده کند.
    یا اینکه میتونید هزینش رو تقسیم کنید و با هم استفاده کنید

کد تخفیف:
    MGMATIR199

بخرید این رو ضرر نمیکنیدها.
    ویرایش توسط mehrabounr : August 22nd, 2012 در ساعت 10:09 AM
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض Manhattan Integrated Reasoning Bank for just 1.99$

از اونجایی که میدونم آدمای خوابالو! زیاد پیدا میشه ونمیرن پست اصلی رو بخونن و این فرصت رو از دست میدن این رو اینجا میذارم ببینید.

نام موسسه:
    منهتن MGMAT
    نام محصول: Online Question Bank: Integrated Reasoning and Essay - 1 Year Access (با کلیک روی نام محصول، به صفحه آن منتقل شوید)
    قیمت اصلی: 5$
    قیمت با کد : 1.99$

تاریخ اعتبار تا:
    August 27 - 2012

توضیحات :

این مجموعه شامل 35 سوال برای بخش IR است که توسط متخصصان موسسه منهتن طراحی شده اند. مجموعه دارای 4 دسته است که هر 4 نوع سوال این بخش آزمون را پوشش میدهد.
    امکان حل این سوالات به صورت زمانبندی شده یا بدون تایمر
    امکان استفاده از این بانک سوالات به مدت 1 سال از زمان خرید این محصول میباشد.

بانک سوالات در هر لحظه قابل ریست شدن است. لیکن به دلیل ثابت بودن سوالات، در بار دوم به بعد، سوالها تکراری خواهند بود

با توجه به ویژگی قابل ریست بودن، میتوان این مجموعه سوالات را به صورت اشتراکی تهیه و استفاده کرد. به این صورت که 1 نفر هزینه را پرداخته و بار اول استفاده کند. سپس امکان و رمز ورودی خود را به دیگری داده و نفر دوم با ریست کردن مجموعه، دوباره از همین 35 تست استفاده کند.
    یا اینکه میتونید هزینش رو تقسیم کنید و با هم استفاده کنید

کد تخفیف:
    MGMATIR199

بچه هایی که به کردیت کارد دسترسی دارن به بقیه کمک کنن مخصوصا که مبلغش سنگین هم نیست.
    شما 2 دلار هزینه این رو بدید و به جاش 5000 تومن از طرف اینجا بگیرید. نه برای اونی که کردیت کارد داره سنگین میشه نه برای کسی که ریال رو میده .

این بانک سوالات رو از دست ندید. مخصوصا که قیمتش خوبه و نمونه سوالهای این بخش هم کم هست و گیرتون نمیاد

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض طرح دوستانه استفاده از CAT جیمت با هزینه کم

خواهش میکنم هیچکس توی این تاپیک چیزی ننویسه، پستی نده، نظر هم ننویسه تا مدیران اول اجازه این کار رو بدن بعدش اگه اجازه دادن، با رعایت قوانین این تاپیک، پست بدید. ممنون.

اگه پیشنهادی دارید که این طرحها بهتر بشن، یا دوست دارید که عملی بشن، توی پروفایل من پیغام بذارید یا فقط توی قسمت نظرسنجی بالای صفحه گزینه مورد نظرتون رو علامت بزنید. (ترجیحا دومی که مدیرها هم ببینن طرفدار داره و اجازش رو بدن)

در صورتی که این تاپیک موافقت مدیران را جلب نکنه بسته خواهد شد.

منابع جیمت همه میدونید که زیاد هست. منابع درس و تست و CAT و .... که خب خیلیهاش اضافه است و خیلیهاش هم واقعا کمک زیادی تو گرفتن نتیجه داره.
    منابع درسی رو خب به سلامتی دوستان چینی و ..... راحت میشه تو اینترنت پیدا کرد. یعنی فایلهای PDF با کیفیت خوب پیدا میشه و تقریبا از این لحاظ کمبودی حس نمیشه. اکثرشون هم به همت دوستان و مدیران توی کتابخانه فروم قرار گرفته و راحت میتونید دریافت کنید و استفاده کنید.

مشکل روی منابع تست هست و به خصوص CAT. یکی از مهمترین چیزها برای جیمت همین تست زدن و به خصوص تست زمانبندی شده هست. بهترین حالت هم که CAT هست.تست و نمونه سوال بالاخره توی اینترنت پیدا میشه. بعضی نمونه هایش رو هم که تو کتابخانه فروم میتونید پیدا کنید. از سایتهای مختلف مثل GMATCLUB و ... هم که میشه استفاده کرد.

تنها چیزی که باقی میمونه CAT هست . میدونید که تعداد CATهای مجانی کمه و امکانات زیادی برای تمرین و تسلط بهمون نمیده. اونهایی که علاقه دارن نمرشون خیلی خوب بشه یا میخوان با اطمینان برن سر جلسه؛ اکثرا مجبور میشن هزینه کنن و با پرداخت هزینه از CAT های موسسه ها استفاده کنن. از جمله این موسسه ها Kaplan , Manhattan , Knewton , GMATPrep هست. موسسه های دیگه هم هستن ولی اینجا منهتن خیلی اسم در کرده.

هزینه خرید این اکانت یا بسته امتحانی، مخصوصا با نرخ دلار الان، شاید برای همه ممکن نباشه.

برای کم شدن این هزینه 3 تا راه حل میشه داد:

1- خرید اشتراکی
    چند نفر با هم هماهنگ کنن و هزینه خرید رو از همون اول با هم بدن و بعد هم برای استفادش با هم هماهنگ کنن.
    خب فکر خوبیه. عملی هم میتونه بشه و قبلا هم انجام شده.
    منتها مشکلش اینجاست که حتما باید صبر کنید تا 2-3 تا شریک رو پیدا کنید. سر تقسیم هزینه و زمان استفاده با هم کنار بیاید. بعد اون وقت اگه 2 نفر بخوان همزمان استفاده کنن یا امتحانشون نزدیک باشه و ... مشکل پیش میاد

2- فروش بعد از مصرف
    این هم الان داره انجام میشه. دوستانی که برای خودشون اکانت رو خریدن و استفاده کردن و حالا که امتحانشون رو دادن، همون اکانت رو میخوان کامل واگذار کنن. اینم راه خوبیه.

منتها مشکلش اینجاست که باید بگردید تا بتونید کسی رو پیدا کنید که اکانت رو به شما بفروشه یا ازتون بخره.
    بعد هم باز قیمتی که اکثرا پیشنهاد میدن برای مدت باقی مانده، کم نیست. یعنی باز هم هزینش میتونه برای خیلیها سنگین باشه.

3- اجاره (پشنهاد من این روش هست)

اینطوری که:
    شخص X که به کردیت کارد دسترسی داره، پکیجی رو که مد نظرش هست و میخواد استفاده کنه میخره. مثلا میشه 80$. 2ماه تمرینش رو میکنه و امتحانش رو میده. خب الان 10 ماه از اعتبار این بسته مونده. 10 ماه آینده رو به چند نفر دیگه اجاره میده.
    هرکسی با پرداخت یه مقدار هزینه ریالی مشخص و ثابت از X یوزر و پسورد رو به مدت 1 ماه میخره.
    اون 1 ماه رو هم بسته به تاریخی که میخواد امتحان بده انتخاب میکنه که هم نزدیک امتحانش باشه و هم آمادگی CAT زدن رو پیدا کرده باشه.
    مدت 1ماه که تموم شد دیگه دسترسی اون فرد بسته میشه. (یا اعتماد یا اینکه X رمزش رو توی سایت عوض میکند)

این 1 نفر تو اون 1 ماه تستهاش رو میزنه و کارش تموم میشه یه هزینه کمی هم کرده.
    قرد X هم، نه تنها خودش از منبع استفاده کرده و امتحانش رو داده، بلکه هم به همنوعش کمک کرده و هم بخشی از هزینه ای که کرده بوده بهش برگردونده شده.

این روش ، اگه عملی بتونه بشه، باعث میشه هیچکس هزینه خیلی زیادی نکنه ودر عین حال هم بتونن از منابع استفاده کنن.

البته نیاز به اعتماد و همکاری داره. یعنی واقعا دوستانه این کار رو بکنید نه برای کسب درآمد یا زرنگی که هیچکس هزینه خیلی بالایی نپردازه

اینجوری این محیط دانشجویی و دوستانه هم حفظ میشه و هیچکس نه سود میکنه نه ضرر. همه هم از اون منابع استفاده میکنن و خب شاید نتیجه امتحان و پذیرششون بهتر بشه.

تنها مشکل این روش "اعتماد" هست که هیچکدوم از 2 طرف زیر قولشون نزنن. طرف دوم بعد از 1ماه دیگه وارد اکانت نشه و طرف اول هم تو اون 1 ماه کاری نداشته باشه.

این اعتماد رو هم فکر میکنم توی این فروم و مجموعه کوچک افرادی که تو بخش جیمت فعالیت میکنن، راحت بشه کسب کرد. یه عده که همدیگر رو خارح از این محیط میشناسن بقیه هم با توجه به اینکه تو این راه همه بهم محتاج میشیم و به قول معروف راهمون به هم میافته، مطمئنا سعی میکنن اعتبار و حیثیت خودشون رو حفظ کنن تا بدنام نشن. برای همین فکر میکنم که همه بتونن به این قرارداد نانوشته متعهد بمونن

محض اطمینان هم از مدیرهامون کمک میخوایم که اگه کسی این وسط خطاکاری کرد و سرقوب و قرار نموند، بره تو لیست سیاه .(که خب لیست سیاه رفتن تو این مجموعه فکر کنم به این معنیه که کسی تحویلش نمیگیره، کمکش نمیکنه، پستهاش بی جواب میمونه و ..... شایدهم banned بشه)

به هر حال این 3 تا راه هست برای کاهش هزینه ها و استفاده از منابع.

حالا اگه مدیرهای عزیز اجازه بدن که این تاپیک رو برای این بخش مبادله یا خرید/ فروش یا اجاره اکانت اختصاص بدیم، ممنون میشیم.

همه قول میدن خارج از اینجا بحثش رو نکنن. دعوا و شلوغ هم نکنن. فقط اعلام کنن که اکانتی هست برای مدت فلان تا فلان با این قیمت و این فرد یا افراد هم اشتراکی میخوان ازش استفاده کنن.

اگه فکر میکنید که میشه این رو عملیش کرد، تاپیک رو باز بذارید تا چندتا قانون هم نوشته بشه و همه بهش متعهد بشن و براساس اون قانونها اشتراکی از منابع پوبی استفاده کنن که مشکلی بعدا پیش نیاد.

اگه فکر میکنید خارج از محدوده این انجمن هست، یا شکل بازار و تبلیغ میگیره، خب تاپیک رو ببنید و دست و بال مارو هم باهاش ببندید.

Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : طرح دوستانه استفاده از CAT جیمت با هزینه کم

کسی که یوزر و پسورد سایت منهتن رو داشته باشه می تونه به راحتی اون رو عوض کنه و کل مشخصات و حتی ایمیلی که باهاش رجیستر شده رو عوض کنه.

این طرح به این سادگی ها عملی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي كامپيوتر ، فوق ليسانس MBA

پیش فرض واگذاري (فروش) و يا شريك شدن در آزمون و يا سرويس هاي خريداري شده

از اونجايي كه بعضي از آزمون ها مثل منهتن يكسال اجازه استفاده ميدن به نظر من فكر خوبيه كه بچه هايي كه امتحان دادن و از اين سرويس ها استفاده اي ندارن اونها رو به قيمتي مناسب بفروشن اينجوري هم يك صرفه جويي شده و هم اونهايي كه مشكل كارت اعتباري دارن حداقل در اين مرحله راحت ترن
    براي مثال كسي كه امتحانش رو داده ميخاد آزمون هاي آزمايشيش رو بفروشه و به اكانت USNEWS براي انتخاب دانشگاه نياز داره و اون كسي كه قبول شده ديگه به اون اكانت نياز نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي كامپيوتر ، فوق ليسانس MBA

پیش فرض پاسخ : واگذاري (فروش) و يا شريك شدن در آزمون و يا سرويس هاي خريداري شده

خود من براي مثال الان آزمون هاي منهتن و كاپلانم ديگه به دردم نمي خوره اما به اكانت USNEWS نياز دارم
    من فكر ميكنم اگه همهزبيان اينجا و درخواست هاشون رو بگذارن حداقل ممكنه اين مشكل حل بشه

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

Free Veritas Prep GMAT Question Bank... Now with Integrated Reasoning Questions!

به این لینک مراجعه کنید و ثبت نام کنید و بعدش از بانک سوالات این موسسه استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واگذاري (فروش) و يا شريك شدن در آزمون و يا سرويس هاي خريداري شده

سلام
    ممنون که چنین تاپیکی باز کردید. فکر کنم بسیار خوب باشه. من پیشتر همچین چیزی رو برای فروش گذاشته بودم. حالا هم دوباره اینجا (که جای مناسبتری هست) میذارمش:

نمیدونم اینجا خوبه برای این چیزی که میخوام بگم یا نه، ولی در هر صورت با اجازه مسوولین سایت
    حتما نرم افزار GMAT Prep که مال خو GMAC هست رو دوستان دارند. بویژه ورژن جدیدش. یک مجموعه سوالاهای اضافه بر سوالات اولیه خود نرم افزار از سایت mba یا همون GMAC قابل خریداری هست. تعداد سوالات 400 تاست و به قیمت حدود 25 دلار. من اونها رو خریداری کردم و میشه اون رو روی فقط سه کامپیوتر اجرا کرد. من نصبش کردم و دارم از اونها استفاده می کنم. این هم یک عکس از چکیده سوالاتش.
    gmatprep.JPG

اکنون هر کی میخواد این سوالات رو داشته باشه (به همراه پاسخ تشریحی و همانند همون 90 سوال اولیه نرم افزار) همین جا پاسخ بده. نمیگم پی ام بده. همینجا پاسخ همگانی بده و فقط به دو نفر دیگه میتونم اون سوالات رو بفرستم. هر کسی خواست بیاد شریک بشه:
    قیمت کلی: 25 دلار * 3.000 تومان هر دلار = 75.000 تومان
    سهم هر نفر = 25.000 = 3 / 75.000 تومان
    یعنی من خودم هم شریک. هر کسی میخواد پاسخ بده تا پنجشنبه هفته آینده فرصت دارید هر دو نفری که زودتر پاسخ بدن برای همونها میفرستمش.
    روال خرید یا پارتنرشیپ شدن:
    1) اعلام آمادگی یا درخواست خرید همگانی
    2) واریز مبلغ (ناقابل همون 25 هزار چوب)
    3) ارسال پک از سوی من
    4) نصب پک از سوی دوستان
    5) ارسال کد اکتیویشن برای دو نفر خریدار بصورت همزمان

چند نکته دیگه:
    1) این پکیج از سوی خود جی مک تهیه شده و در نتیجه معتبرترین پرسش و پاسخها در این زمینه هستند.
    2) من هیچ مسوولیتی را در زمینه این که کد برای شما کار کند را نمی پذیرم. با توجه به مطالبی که هست خود جی مک اعلام کرده در سه رایانه قابل نصب است (چون بنده نمی توانم بر کار خریداران و کامپیوتر شما نظارت داشته باشم)
    3) این پکیج زمانی برای خواندن خوب است که شما در واپسین گامهای خواندن و در حد آمادگی بالای 90% باشید. بویژه برای کسانی که بسیار نزدیک آزمون هستند.
    4) همانطور که حتما در نرم افزار هم دیده اید عملکرد شما را نرم افزار کاملا زیر نظر داشته و به شما گزارشهای سودمندی می دهد.

سوالی اگر بود در خدمتم.

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

دوستان MBA.com تا تاریخ 31 دسامبر منابعش رو با 15% تخفیف میده. اگه کسی میخواد سوالها یا امتحان آزمایشی یا کتاب یا .... خرید کنه تو این مدت بخره که ارزونتر تموم بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)