صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نمايشگاه ها

پیش فرض پاسخ : واگذاري (فروش) و يا شريك شدن در آزمون و يا سرويس هاي خريداري شده

آقا من اکانتت رو اگه هنوز هست و اینها شریکم هر نسبتی هم که بگی شریکم هنوز پیشنهادت برقراره؟ امتحانم هفته ی دیگه است و گران است این شیش تا آزمون

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : تعویض و فروش منابع

من امتحانم گذشت و دیگه باهاش کاری ندارم. منابعم مونده میخوام بفروشمشون. اگه کسی میخواد بگه با هم یه جوری توافق میکنیم.

سری منهتن 2009 رو همش رو پرینت کردم. خیلیم توش خط کشیدم و رنگیش کردم ولی به درد خوندن میخوره.
    CR bible هم مثل منهتن باز پرینت گرفتم و دست خورده هست البته نه همه فصلهاش.
    کتاب OG12 رو هم باز به صورت پرینت شده دارم. البته تستهاش دست نخورده است.

کتاب OG 13 که اصل آمریکاییش هست. این رو چند صفحه شاید توش یادداشت کرده باشم یا خط کشیده باشم ولی تو بخش تستها هیچ دست خوردگی نداره یعنی علامت و ... نزدم
    کتاب OG verbal 2nd edition هم باز مثل اون یکی کتابه. یه چند صفحه که توضیحات هست توش رو خط کشیدم ولی تستهاش دست نخورده است

اونها که پرینته، به صورت کاغذ A4هست و صحافی و جلد و این چیزها نداره. خودم تو پوشه های پاپکو نگهشون داشتم.
    اینم که میگم دست خورده من با ماژیک و هایلایتهای رنگی، متن رو رنگی کردم و بالای صفحه هم هرچی لغت بود که سخت بود یا نمیدونستم یا میخواستم یادم بمونه معنیش رو نوشتم.

همراه اینها هم، هرچی یادداشت خودم و ترجمه و نکته و ... دارم و یه سری فایلهای دیگه مثل رایتینگ و ... که پرینت کردم هم میدم. واسه جایزه هم هرکس خواست بخره، هارد یا فلش میتونه بیاره هرچی فایل واسه جیمت دارم (اگه متقاضی MBA هست که فایلهای اون هم) میریزم براش منتها خودش باید بره مرتبشون کنه. تو فایلها بزرگترینش مجموعه ویدئوهای آموزشی منهتن هست که حدود 10 گیگ میشه، کتابها و منابع مختلف هم که جای خود داره

هرکی خواست بهم پیام خصوصی بده. زودهم بگید که من 1 ماه دیگه میرم.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعویض و فروش منابع

سلام mehrabounr، من خواستم پیام خصوصی بدم برای گرفتن منابع شما (البته اگه هنوز به کسی نداده باشید) اما گفت لینک پیام خصوصی من یا شما(!!) فعال نیست. من فکر کنم فعاله چون قبلا پیام خصوصی داده ام. حالا چیکار باید بکنم؟!
    ممنون از شما
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

دوستان عزیز سلام

من کتاب GMAT Kaplan 2013 رو دارم. اوریجینال هست که 5 تا امتحان CAT هم داره ... کتاب خوبی بود. می خوام بفروشم. اگه کسی مایل به خرید هست پیام خصوصی بده ... در ضمن 10 گیگ هم فایل منابع مفید دارم که اشانتیون می دم به خریدار.

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نماي

سلام دوستان من اکانت 6 آزمون آنلاین منهتن (حدودا 10 ماه اعتبار) و کتاب OG-2015 به همراه بانک آنلاین تست رو می خوام واگذار کنم در صورت تمایل به من اطلاع بدید.

پیش فرض پاسخ : اطلاع رساني در خصوص فروش منابع/اكانت آنلاين آزمون GMAT در سايتهاي مرجع يا نماي

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarestan نمایش پست ها
    سلام دوستان من اکانت 6 آزمون آنلاین منهتن (حدودا 10 ماه اعتبار) و کتاب OG-2015 به همراه بانک آنلاین تست رو می خوام واگذار کنم در صورت تمایل به من اطلاع بدید.
    شما به من يه ميل بزن لطفا، صندوقت پره
    ویرایش توسط nilo0far : June 5th, 2015 در ساعت 05:29 PM دلیل: ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarestan نمایش پست ها

سلام. اگه اکانتتون رو واگذار نکردید لطفا به من اطلاع بدید. صندوق شما پره و نمی شه پیغام خصوصی داد.
    ویرایش توسط nilo0far : June 5th, 2015 در ساعت 05:29 PM دلیل: ایمیل

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

سلام،

کاربران گرامی، درج اطلاعات تماس بر خلاف مقررات فروم است و چنین پست هایی حذف خواهند شد. لطفا از درج شماره تلفن و آدرس ایمیل خود در پست ها اکیداً خودداری کنید.

تعدادی از پست های اخیر ویرایش و آدرس ایمیل از آن ها حذف شد.

ممنون از همکاریتون،
    موفق باشید
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان

من 6 تا آزمون منهتن رو دادم، یک بار دیگه قابلیت ریست داره و تا 01/04/2016 اعتبار داره، قیمتش تو سایت 49 دلاره، من نصف این قیمت واگذار می کنم.
    پیام خصوصی بدین

Junior Member

سلام

من 6 تا آزمون منهتن را میخوام. اگه کسی داره لطفا پیام بده.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)