نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: امنیت خرید اینترنتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض امنیت خرید اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    دوست عزیز در پست اول هشدار داده شده که

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

این کاربر کلا 3 تا پست بیشتر نداشت، لطفا به سابقه و تعداد پست های کاربران دقت کنید، یا از شرکت های پرداخت اینترنتی استفاده کنید. لطفا پیام خصوصی هاتون را با استفاده از دکمه گزارش پست خلاف گزارش کنید.
    سلام
    من اون هشدار رو دیدم ولی مقدار پرداخت اینقدر کم بود که کسی به ذهنش هم خطور نمیکنه کسی پیدا بشه بخاطر این مقدار چنین کاری بکنه. پیامها رو هم گزارش کردم.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : امنیت خرید اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

سلام خدمت دوستان عزیز،

متاسفانه مطلع شدیم که مورد مشابهی روی داده، و نامبرده مجددا اقدام به کلاهبرداری کرده.
    از همه‎ی کاربران گرامی تقاضا داریم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارند، و یا با پیشنهادهای غیر معمول و وسوسه انگیز به سراغ شما می‎آیند دقت بسیار بیشتری به خرج دهید.

با احترام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)