صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 163

موضوع: مقایسه نروژ با سایر کشورها جهت ادامه تحصیل

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مقایسه نروژ با سایر کشورها جهت ادامه تحصیل

I think you should make balance between some important factors, such as university ranking , the exact course you want to apply for that, the companies which support your course in that country, and the chances you may achieve for work in that country and also the reputation of that university and country in other countries for sb wants continue his/her education
    I think that this list can change according to our needs , our beliefs and etc.

Junior Member

من مهرداد هستم و از 2 دانشگاه vestfold university college در رشته Master of science in maritime managment گرایش Technology و Telemark university college در رشته Energy and Environmental Technology در Norway و Energy and Environmental technology دانشگاه LUT فنلاند پذیرش دارم. با توجه به اینکه شما در Norway درس می خونید و اظلاعات خوبی دارید به من در انتخاب دانشگاه کمک کنید ( و حتی فنلاند اگه اطلاعات دارین)
    من به هر دو رشته علاقه دارم و عواملی که وسه من مهم هستند به شرح ریر هستن:
    1- بازار کار maritime در norway
    2- شرایط بهتر برای دکترا از نظر پذیرش بهتر
    3- قصدم اقامت دائم در Norway یا Finland هست (ترجیحا Norway)
    4- خیلی مایلم که در offshore Eng یا coastal and maritime civil Eng در NTNU درس بخونم ولی امسال پذیرش نداشتن آیا میشه اونجا دوباره apply کنم سال جدید یا نه؟ و دانشگاهمو تغییر بدم؟
    5- آیا میشه همزمان وسه ویزا Finland و Norway اقدام کرد؟ دلیلم هم اینه که وسه فنلاند تقاضای بورس کردم و می خوام کار ویزا رو پیش ببرم تا جوابش بیاد.
    و مهمتر از همه بین دو شهر Porsgrunn و شهر Horten کدوم بهتره (با توجه به دانشگاه و شهریت و امکان پیدا کردن کار و در صورت لزوم رفتن به Oslo برای کار و غیره
    واقعا ممنون از وقتی که میذاری و لطفت دوست عزیز

Junior Member

دوستان به اطلاعاتتون در مورد این زمینه نیاز دارم:
    من هم NTNU(مدیریت پروژه) قبول شدم و هم اتاوا(بدون فاند، سیستم ساینس) و حالا نمیدونم کدوم بهتره؟؟؟

Junior Member

من ترجيح مي دم وقتي 2 سال زبان يه كشوري رو مي خونم دكتري هم همونجا باشم. ضمنا براي بورس دكتري مسلما دانشجوهاي خود نروژ در شرايط برابر تحصيلي، نسبت به فنلاند ارجحيت دارند. من ذهنم رو به 2 سال محدود نكردم. هزينه اضافي نروژ حدود 5 مليونه كه بعدا با دو ماه كار جبران مي شه. آينده مهم تره اگه مشكل مالي نباشه. هر كي يه استدلالي داره البته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    من ترجيح مي دم وقتي 2 سال زبان يه كشوري رو مي خونم دكتري هم همونجا باشم. ضمنا براي بورس دكتري مسلما دانشجوهاي خود نروژ در شرايط برابر تحصيلي، نسبت به فنلاند ارجحيت دارند. من ذهنم رو به 2 سال محدود نكردم. هزينه اضافي نروژ حدود 5 مليونه كه بعدا با دو ماه كار جبران مي شه. آينده مهم تره اگه مشكل مالي نباشه. هر كي يه استدلالي داره البته.
    سلام
    می خواستم بدونم که شما وسه اقامت بعد از تحصیل هم بررسی کردین Norway رو؟ منظورم مشاوره با افراد مطلع در این زمینه هست. مخصوصا وسه ما که از طریق تحصیلی می ریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    من از اشخاص صاحب نظر زيادي سوال كردم. منم هم از فنلاند و هم از نروژ پذيرش دارم. همه متفق القول بودن كه نروژ. اگه قصد اقامت دارين نروژ بين 4-5 كشور اسكانديناوي با اختلاف زياد بهترينه. اگه قصد ادامه تحصيل دكتري رو دارين ، نروژ بالاترين بورس هاي دكتري جهان رو ميده. در نتيجه آينده بهتري در انتظارتونه. با اينكه احترام به همه اقوام يك اصله ولي من از كسي كه تو سوئد درس خونده و از كسايي كه تو آلمان و انگليس زندگي مي كننن شنيدم كه مردم فنلاند رو زياد جز اقوام مدرن و شهري به حساب نميارن و اين مي تونه رو آيندتون تاثير بذاره. حتي با رنكينگ دانشگاه پايين تر هم به صلاحه نروژ انتخاب بشه. البته سعي كنين منابع مالي ساپورت رو هم در نظر بگيرين. در كل ارزشش رو داره. خوشبخت باشين
    بالاترین بورس های دنیا رو denmark میدهwww.dtu.dk با سالی 80 میلیون در phd در ضمن یک نگاهی به رنکینک ها بندازی بد نیست می بینی که دانمارک در سرعت اینترنت در رتبه 8 قرار دارد
    مردم دانمارک شاد ترین مردم دنیاند شهر copenhagen دانمارک بالا ترین کیفیت زندگی رو در اسکاندیناوی داره و اگه اشتباه نکنم 4 رومیین شهر با کیفیت زندگی در دنیاست در ضمن سومین کشور تمیز دنیاست در این مورد norway اوله در اسکاندیناوی بهترین اب و هوا رو داره کلان تو اسکاندیناوی به کشور خوش گذرانی معروفه ساحل گرم هم داره و تفریحات ساحلی کلان واسه کسی که واسه درس و تفریح میره خیلی گزینه بهتری نسبت به norway و از همه مهمتر دانشگاهاش از کل کشورهای اسکاندیناوی رنک بالاتری دارند دانشگاه DTU که فکر نکنم رشته مهندسی وجود داشته باشه و تا مقطع phd نداشته باشه واسه master به 10 درصد دانشجوها فاند میده ولی واسه phd رایگانه و سالی از 60 میلیون تا 90 میلیون بدون استثنا به همه داتشجو ها می ده
    dtu رنکش 69 و ntnu رنکش 149
    ویرایش توسط xasthur : June 20th, 2011 در ساعت 11:55 AM

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xasthur نمایش پست ها
    بالاترین بورس های دنیا رو denmark میدهwww.dtu.dk با سالی 80 میلیون در phd در ضمن یک نگاهی به رنکینک ها بندازی بد نیست می بینی که دانمارک در سرعت اینترنت در رتبه 8 قرار دارد
    مردم دانمارک شاد ترین مردم دنیاند شهر copenhagen دانمارک بالا ترین کیفیت زندگی رو در اسکاندیناوی داره و اگه اشتباه نکنم 4 رومیین شهر با کیفیت زندگی در دنیاست در ضمن سومین کشور تمیز دنیاست در این مورد norway اوله در اسکاندیناوی بهترین اب و هوا رو داره کلان تو اسکاندیناوی به کشور خوش گذرانی معروفه ساحل گرم هم داره و تفریحات ساحلی کلان واسه کسی که واسه درس و تفریح میره خیلی گزینه بهتری نسبت به norway و از همه مهمتر دانشگاهاش از کل کشورهای اسکاندیناوی رنک بالاتری دارند دانشگاه DTU که فکر نکنم رشته مهندسی وجود داشته باشه و تا مقطع phd نداشته باشه واسه master به 10 درصد دانشجوها فاند میده ولی واسه phd رایگانه و سالی از 60 میلیون تا 90 میلیون بدون استثنا به همه داتشجو ها می ده
    dtu رنکش 69 و ntnu رنکش 149
    ولی برای دوره مستر کشور دانمارک شهریه های بسیار زیادی میگیرد که اگر کسی توان مالی پرداخت همچین شهریه ای را داشته باشد صد در صد به دانمارک نمیرود بلکه به استرالیا یا کانادا یا آمریکا میرود. دانمارک اگه بهترین کشور اسکاندیناوی باشد ولی یه محیط اینترنشنال نیست. بدلیل رایگان بودن تحصیل در فنلاند و نروژ اکثرا ترجیح میدهند برای دانمارک اقدام نکنند. من بشخصه اول نروژ را ترجیح میدهم و بعد فنلاند.(هرچند که تا دو ماه دیگه به فنلاند میرم) ولی اگر توان پرداخت شهریه برای دوره مستر را داشتم اصلا به هیچ کدام از کشورهای اسکاندیناوی فکر نمیکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM

با سلام خدمت دوستان عزیز

من از دو جا پذیرش داشتم . آلمان و نروژ . که نروژ رو انتخاب کردم و در مرحله بستن چمدون ها و خداحافظی از اقوام بودم که ایمیلی از دانشگاه آلمان گرفتم مبنی بر اینکه با بورسیم موافقت شده اونم بورسیه کامل تحصیلی و زندگی به همراه کار!!! دیگه شک ندارم که می خوام برم آلمان ولی فقط 2 هفته تا پروازم مونده ! نمی دونم چه جوری میشه از نروژ اقدام کرد برای اونجا و اصلا میشه یا نه! شدیدن می خوام از دوستایی که اطلاعاتی دارن با من در میون بگذارن چون بد جوری گیر کردم!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM

با سلام خدمت دوستان عزیز

من از دو جا پذیرش داشتم . آلمان و نروژ . که نروژ رو انتخاب کردم و در مرحله بستن چمدون ها و خداحافظی از اقوام بودم که ایمیلی از دانشگاه آلمان گرفتم مبنی بر اینکه با بورسیم موافقت شده اونم بورسیه کامل تحصیلی و زندگی به همراه کار!!! دیگه شک ندارم که می خوام برم آلمان ولی فقط 2 هفته تا پروازم مونده ! نمی دونم چه جوری میشه از نروژ اقدام کرد برای اونجا و اصلا میشه یا نه! شدیدن می خوام از دوستایی که اطلاعاتی دارن با من در میون بگذارن چون بد جوری گیر کردم!!!

Junior Member

سلام
    من می خوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد نروز برم. هیچ اطلاعاتی از دانشگاههاش ندارم . کسی می د ونه برای رشته IT کجا خوبه؟ در OSLO دانشگاه خوبی پیدا می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)