صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 163

موضوع: مقایسه نروژ با سایر کشورها جهت ادامه تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه نروژ با سایر کشورها جهت ادامه تحصیل

سلام یه سوال اساسی داشتم در کل برای زندکی نروز بهتره یا سوئد؟ چون من میخوام اول اقامت بکیرم بعد ادامه تحصیل بدم.ممنون مشم اکه جواب بدید.

adoh
    Guest

به نظرتون کدوم بهتره؟؟حقوق بین الملل دانشگاه اسلو یا حقوق بین الملل دانشگاه هلسینکی؟؟؟؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armans نمایش پست ها
    سلام یه سوال اساسی داشتم در کل برای زندکی نروز بهتره یا سوئد؟ چون من میخوام اول اقامت بکیرم بعد ادامه تحصیل بدم.ممنون مشم اکه جواب بدید.
    به نظر من نروژ خیلی خیلی بهتر از سوئد هست. درسته که سوئد یه کشور نمونه در تمدن هست ولی زندگی با کار و درآمد بالا و سطح بالای رفاه میچرخه که همه اینها در نروژ وجود دارد. وضعیت کاریابی و درآمد در جاهایی مثل سوئد زیاد جالب نیست.

Junior Member

سلام. دوستان من واسه زندگي يعني واسه اقامت دائم ميخوام به سوئد يا نروژ برم و بعدش ادامه تحصيل بدم. به نظرتون سوئد يا نروژ برم؟ ببينيد
    نروژ مرفه تره ولي يه چيزي که هست اينکه سوئد از لحاظ صنايع و تکنولوژي مانند ماشين سازيو مخابرات واقعا از نروژ بهتره. سوئد به خاطره جمعيت زيادترش و وسعت شهرهاش بيشتر به دنياي اروپايي و یه کشور متمدن شبيهه. اميدوارم سوالمو قابله فهم گفته باشم. ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arms نمایش پست ها
    سلام. دوستان من واسه زندگي يعني واسه اقامت دائم ميخوام به سوئد يا نروژ برم و بعدش ادامه تحصيل بدم. به نظرتون سوئد يا نروژ برم؟ ببينيد
    نروژ مرفه تره ولي يه چيزي که هست اينکه سوئد از لحاظ صنايع و تکنولوژي مانند ماشين سازيو مخابرات واقعا از نروژ بهتره. سوئد به خاطره جمعيت زيادترش و وسعت شهرهاش بيشتر به دنياي اروپايي و یه کشور متمدن شبيهه. اميدوارم سوالمو قابله فهم گفته باشم. ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.
    این نروژ هست که به دلیل نزدیکی به بریتانیا فرهنگ اروپایی تری داره و مردمش اهل رابطه و معاشرتی هستن. کشورهایی مثل سوئد و فنلاند کاملا با باقی اروپا متفاوتن. در ضمن یه درآمد 4000 یورویی در نروژ در سوئد 2500 یورو میشه.(این یه مثال بود- خودت توی اینترنت سرچ کن) در کل شرایط یک کشور ثروتمند مثل نروژ رو نمیشه با یک کشور ورشکسته مثل سوئد یا فنلاند مقایسه کرد. در مورد سوئدی ها این رو بدون که خجالتی هستن و اصلا اهل معاشرت نیستن. البته کمی از فنلاندی ها بهتر هستن. در کل همه چیز به خودت بستگی داره. ولی به نظر من رده بندی کشورهای اسکاندیناوی: 1- نروژ 2- دانمارک 3- سوئد 4- فنلاند

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

من فک میکنم نروژ به دلیل درامد نفتی که داره از بقیه اسکاندیناوی ها مرفه تر باشه

Junior Member

ممنون که راهنمایی کردین. درسته که تو نروژ درامد بیشتره ولی همون اندازه هم خرج و مخارج زندگی زیاده. در این رابطه به نظرتون فرقی دارن؟ یه سوال دیگه هم داشتم اب و هواشون چه فرقی داره؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arms نمایش پست ها
    ممنون که راهنمایی کردین. درسته که تو نروژ درامد بیشتره ولی همون اندازه هم خرج و مخارج زندگی زیاده. در این رابطه به نظرتون فرقی دارن؟ یه سوال دیگه هم داشتم اب و هواشون چه فرقی داره؟
    فرقش در این هست که در نروژ براحتی میتوان کار پیدا کرد ولی در سوئد کاریابی بسیار سخت هست.

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

این اینفوگراف رو امروز در یکی از سایت های خبری دیدم مربوط به وضعیت کسب و کار و نرخ بیکاری در مناطق مختلف دنیا در سال 2011 هسست ... به وضوح نشون میده که نروژ وضعیت بسیار بهتری نسبت به دیگر کشور ها حتی سوئد و فنلاند داره ... از بین کشور های مرفه تنها دانمارک هست که اوضاع بهتری داره . . . به نظر میرسه در سال آتی اختلاف از این هم بیشتر بشه ...

IMAGE634706307579665772.jpg
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Junior Member

ممنونم فرهود جان .تفاوت اب وهوای سوئد و نروژ چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)