صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

Junior Member Martine آواتار ها

پیش فرض پاسخ : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

تبدیل روزانه به شبانه و حذف تعهد خدمت هم در صورت موافقت دانشگاه راه نهایی .[/QUOTE]
    یعنی اگه خود دانشگاه بخواد میتونه این تعهد و بدون دریافت هزینه لغو کنه؟؟!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوي راديولو‍‍ژي در دانشگاه سراسري هستم و ميخوام دوباره كنكور سراسري براي رشته دندان در همين دانشگاه خودم شركت كنم.ميخواستم بدونم ايا امكانش هست قبل از طرح كنكور بدم و براي طرح وثيقه بذارم؟ يا همزمان با طرح ميتونم تحصيل هم بكنم؟ طرح رو هم تو شهر خودم درخواست ميدم.
    اگه برم طرح و بعد دندان بخونم باشهريه شبانه بايد طرح دندان رو هم بگذرونم؟ اگه طرح راديولوژي امكان داره بمونه بعد تموم شدن دندان طرح هر دو رو بايد برم؟
    خواهش ميكنم به سوالام جواب بدين و ببخشيد اگه نبايد اينجا مطرح ميكردم سوالم رو. منتظر جوابم.
    ممنون

سلام دوستان اگر کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم من دانشجوی ارشدم و این ترم که ترم سه من خواهد بود باید اپلای کنم.هزینه آزاد سازی ارشد برای ورودی ما بسیار کمر شکن خواهد بود.می خواستم ببینم امکانش هست مدرک ارشدم رو کلا نخرم و با مدرک لیسانسم اپلای کنم.اکر این کار رو بکنم کجاها می تونم به مشکل بخورم؟ داخل کشور ، سفارت و ...؟ بعد وقتی بعد گرفتن دکترام به ایران برگردم ارشدم اعتبار خودش رو داره کماکان؟ کلا پیپری که تو مقطع ارشد دادم رو چطور مطرح کنم؟می خوام با استاد ها این طور مطرح کنم که ارشد به صورت دیفالت در داخل کشور معتبره و برای export آن باید هزینه داد و من هزینشو ندارم و .. بنابر این با لیسانسم اپلای می کنم.. تشکر

من دانشجوی دکتری روزانه هستم. دوره کارشناسی شبانه بودم و دانشنامه رو دریافت کردم. دوره ارشد روزانه بودم. یه 14 ماهی سابقه کار بعد از اتمام دوره ارشد تا شروع دوره دکتری دارم و میخوام با اون مدرک ارشد آزاد کنم و ما به التفاوت رو هزینه پرداخت کنم. الان مدرک موقت ارشد من در دانشگاه ی هست که دارم دکتری میخونم. آیا تحویا میدن که برم دنبال کارای آزادسازی مدرک ارشد؟ و این که واسه ازادسازی مدرک دوره دکتری میتونم از عدم کاریابی استفاده کنم؟ چون قبلا سابقه کار پیش از شروع دوره دکتری داشتم مشکلی پیش نمیاد؟

پیش فرض پاسخ : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخ

نقل قول نوشته اصلی توسط nilou_lotus نمایش پست ها
    من دانشجوی دکتری روزانه هستم. دوره کارشناسی شبانه بودم و دانشنامه رو دریافت کردم. دوره ارشد روزانه بودم. یه 14 ماهی سابقه کار بعد از اتمام دوره ارشد تا شروع دوره دکتری دارم و میخوام با اون مدرک ارشد آزاد کنم و ما به التفاوت رو هزینه پرداخت کنم. الان مدرک موقت ارشد من در دانشگاه ی هست که دارم دکتری میخونم. آیا تحویا میدن که برم دنبال کارای آزادسازی مدرک ارشد؟ و این که واسه ازادسازی مدرک دوره دکتری میتونم از عدم کاریابی استفاده کنم؟ چون قبلا سابقه کار پیش از شروع دوره دکتری داشتم مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام
    من همراه با ایمیل پذیرشم اینو دریافت کردم:
    Please note that upon registration at Sciences Po, you will have to present a copy of the documents received at the end of your undergraduate studies (bachelor's degree, licenciatura, bacharelado, etc.). Do not provide us with the original documents. International students have to send a certified copy of their diploma.

می بینید که هیچ جا از موقت بودن یا نبودنش صحبتی نشده. من یه ارشد هم از دانشگاه تهران دارم اما اینم ارشده.
    سوال من اینه که به نظر شما هم اینو صرفا برای کسایی گفتن که کارشناسی شون موقع اپلای کردن تموم نشده بوده؟ و این که کسی شده بدون مدرک رسمی و ازاد کردن مدرک کاراش اوکی شه؟ دانشگاه Sciences Po در فرانسه هست.
    البته اینو از خودشونم پرسیدم و منتظر جوابم.

Junior Member

عذر میخام شما دقیقا می دونید چکار باید کرد برای این تغییر سهمیه کجا باید بریم منظوزم کدوم قسمت سازمان سنجش ؟ لطفا اگه کسی این کارو انجام داده واطلاع دقیق داره بگه
    در ضمن من رشته قبولی لیسانسم پذیرش کشوری بوده ولی توی مدرک موقتم نوشته سهمیه منطقه 2

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)