صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

Umich رو نميدونم. بهترين راه اينه كه از بچه هاي اونجا بپرسي. دوستاي من UIC و Virginia‌ هستن كه ندادن هنوز.

Junior Member

سلام
    دانشگاه لیسانس و فوقم هیچ کدوم کارنامه انگلیسی نمی‌دهند. منم نمی‌خواهم یعنی نمی‌تونم فعلا مدرکم و بخرم (فعلا پولش و ندارم) راهی دیگه ای هست ؟
    می‌شه دانشگاه و متقاعد کنی که فعلا بیخیال مدرک بشه و من 2-3 ماه بعد از deadline براشون مدرک بفرستم.
    در ضمن من از این قانون بی‌کاری هم نمی‌تونم استفاده کنم چون تازه دارم فارغ‌التحصیل میشدم و ظاهرا باید 6 ماه بگذره از فارغ‌التحصیلی تا بشه استفاده کرد که اون موقع هم deadline ها گذشته.
    ممنون می شوم اگه راهنمایی کنید. چون اگه راهی نباشه بهتر بیخودی اپلی نکنم و بگذارم برای سال بعد!

اگر مدرک ارشد را نداشته باشی هنگام اپلای ثبت نام نهایی را منوط به بردن آن میکند. حالا شاید برای مدرک لیسانس هم بتوان چنین کاری کرد.این کار معمول نیست. شاید بد نباشداز دانشگاهی مه میخواهید اپلای کنید بپرسید. اما یادتان باشد که بالاخره دانشگاه مقصد دانشنامه های نهایی را از شما خواهد خواست
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

تا اونجايي كه من ميدونم دانشگاههاي خارج به اندازه كافي متقاضي دارند و منتظر مدرك شما نميشن البته ببخشيدا صريح گفتم ولي بهتر تا سال بعد صبر كني چون نميرسي مداركتو آماده كني.سال ديگه ايشالا با دل راحت برو ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

تا اون جایی که من با دو سه تا از دانشگاه های کانادایی مکاتبه کردم، ریز نمرات هم قبول هستند. البته شرایط من این بود که هنوز جند واحد نا تموم برام تا deadline میمونه. که گفتند میتونم فقط ریز نمران رو بفرستم و مدرک نهایی رو بعداً بفرستم.
    ولی تو دانشگاه ما، همون ریز نمرات رسمی رو هم باید بخری. یه چیزی حدود 900 تومن ظاهراً.

سلام
    معمولا دانشگاه ها در مرحله اولیه پذیرش (فرستادن مدارک برای گرفتن پذیرش) نیازی به مدرک رسمی شما ندارند و ریز نمرات ترجمه شده شما که توسط دانشگاه seal شده باشه براشون کفایت میکنه. اما بعد از اینکه پذیرش گرفتید و در هنگام ثبت نام (وقتی که میرید اونجا) از شما ترجمه رسمی مدرک نهایی تایید شده شما رو میخوان که اون موقع دیگه مجبورید که مدرک رو بخرید.
    در مورد نداشتن کارنامه انگلیسی شما باید همون کارنامه فارسی رو ببرید دارالترجمه و ترجمش کنید و برگردونید به دانشگاه تا توی پاکت بگذارند و مهر کنند.

شاد و پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

بچه ها توی این forum ظاهرا تا حدودی راجع به این مقوله بحث شده ولی انگار نتیجه خاصی گرفته نشده!
    به نظر تون راهی برای پرداخت نکردن یا با تاخیر پرداخت کردن هزینه مدرک تحصیلی وجود داره؟!! چه میدونم صحبت با دانشگاه مقصد واسه این که مدرک رو آخر ترم اول تحویل بدیم یا...(توی این شرایط با این هزینه های بالای application ، فقط 1.25 میلیون هزینه کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری میشه!!!)
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    معمولا دانشگاه ها در مرحله اولیه پذیرش (فرستادن مدارک برای گرفتن پذیرش) نیازی به مدرک رسمی شما ندارند و ریز نمرات ترجمه شده شما که توسط دانشگاه seal شده باشه براشون کفایت میکنه.
    گرفتن کارنامه فارسی رسمی هم بدوم خرید ریز نمرات که امکان نداره. ریز نمرات غیر رسمی و هم که دارالترجمه ترجمه نمی‌کنه تازه اگه هم بکنه دانشگاه امضا نمی‌کنه!
    یعنی واقعا همه شماهایی که اپلی کردید مدرکتون و خریدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tree

گرفتن کارنامه فارسی رسمی هم بدوم خرید ریز نمرات که امکان نداره. ریز نمرات غیر رسمی و هم که دارالترجمه ترجمه نمی‌کنه تازه اگه هم بکنه دانشگاه امضا نمی‌کنه!
    یعنی واقعا همه شماهایی که اپلی کردید مدرکتون و خریدید؟
    سلام
    من خودم الان که دارم می روم مجبور شدم که مدرکم رو بخرم و تمامی کارنامه هایی که برای مرحله اول پذیرش فرستادم غیر رسمی بود و فقط دانشگاه توی پاکت گذاشت و پاکت رو مهر زد (روی کارنامه مهر و امضایی نکرد).
    درباره دارالترجمه از اونجایی که دانشگاه ما خودش کارنامه انگلیسی میداد در این مورد برخوردی نداشتم اما اونطور که در فروم دیدم، بچه ها می بردند دارالترجمه و اونجا ترجمه غیر رسمی میکرد و بعد میبردند دانشگاه و می گذاشتن توی پاکت دانشگاه و مهر میزدند. حتی فکر کنم در موردی یکی از بچه ها خودش ترجمه کرد و داشگاه قبول کرد و گذاشت تو پاکت!!!
    فقط سعی کنید که حتما توی پاکت دانشگاه بگذارید و مهر آموزش رو روی پاکت بزنید.

پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نه-نمیشه
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)