صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 76

موضوع: به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

خیلی ممنون از جناب مخ فی به خاطر راهنماییهای ارزشمندشون :-*
    با این اوصاف من چند تا سوال داشتم:
    1) ریزنمره ای که داده میشه، رسمیه یا غیر رسمی؟( منظورم اینه که باز روش مهر UNOFFICIAL که نمیزنن؟!!)
    2) آیا میشه با گذاشتن سند ملکی در رهن بانک ( و نه وزارت علوم) ضمانت بانکی برای وزارت علوم برد؟ (میخوام از یک سند هم برای وزارت علوم و هم نظام وظیفه استفاده کنم)
    3) این قانون بدهی های صندوق رفاه رو هم شامل میشه یا باید اون رو پرداخت کنی؟
    4) در پستهای قبلی گفته شده: "هر کس از این تسهیلات مستفید میشه باید متعهد بشه که به همان تعداد سال که تو خارج درس خونده ایران خدمت کنه". آیا این موضوع صحت داره؟
    5) منظورتون از گواهی فارغ التحصیلی که گفتین میدن، همون مدرک موقته؟
    6) تا جایی که من فهمیدم، اون قضیه مدرک برای مدیکال و ... برای سفارت کاناداست. آیا برای سفارت آمریکا هم این مطلب صادقه؟ یعنی اصل مدرک نیاز میشه؟

ببخشید که این همه سوال پرسیدم.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

1. آره. ریزنمره کاملا رسمی و نهایی است.
    2. فکر نمیکنم بشه چون به من عین اون چیزی که براتون نقل کردم رو گفتند. شما میتونید با" آقای بلالک" به شماره 82233625 (0261) تماس بگیرید و جزئیات رو جویا بشید.
    3. باید پرداخت کنید چون ربطی به هم ندارند.
    4. خیر. این تبصره مثل اینکه قبلا بوده ولی الان نیست: "هر کس از این تسهیلات مستفید میشه باید متعهد بشه که به همان تعداد سال که تو خارج درس خونده ایران خدمت کنه"
    من از کارشناس مربوط به کانادا در وزارت علوم پرسیدم و ایشون گفتن نه، فقط همون تعهد آموزش رایگان هستش.
    5. نه. من مدرک موقت رو داشتم و تقریبا یک ماه قبلش گرفته بودم. این گواهی فارغ التحصیلی دقیقا اطلاعات دانشنامه را دارد + معدل. (توجه داشته باشید که من هم در اواسط راه هستم و ممکنه این روشی که در پیش گرفته ام یه جایی به بن بست بخوره!!! (به علت ندادن اطلاعات درست (یا دادن اطلاعات غلط ) توسط کارشناسان وزارت علوم + دانشگاه {که متاسفانه انگار وظیفه ارباب رجوعه که بندبند همه چیز رو بدونه و نگزاره سرش کلاه بره! :-[}، کم لطفی دوستانی که کارکشته تر هستند و سال بالایی هستند و ...) پس به پست قبلیم و قسمت "حرف آخر رو اول میزنم" خیلی توجه کنید.
    6. چون از همون اول به آمریکا فکر نمیکردم و خوشم هم نمیومد، هیچ اطلاعی در مورد آمریکا ندارم. از دوستان دیگه خواهش میکنم جواب این سئوال رو بدن.

خواهش میکنم اصولا این پروسه سئوال برانگیز هستش و سئوال های زیادی توش مطرح میشه. به همین دلیل، راهنمایی خوب و تصمیم گیری درست خیلی مهم میشه. امیدوارم مفید بوده باشم.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member

دوستان محترم
    برای گرفتن ویزای انگلستان حتما اصل مدرک رو باید بگیریم و به سفارت ارائه بدیم؟
    دانشگاه ها بدون دانشنامه پذیرش دادن. توی visa letter هم جایی ننوشته که اصل مدرک رو بیارید
    برای گرفتن دانشنامه اقدام کنم؟
    ممنون از پاسختون

mohamadshabnam
    Guest

سلام، من 1سوال داشتم، من ریز نمراتمو (لیسانس و ارشد) بصورت غیر رسمی از دانشگاه گرفتم و دادم ترجمه غیر رسمی کردن، به نظر شما ترجمه غیر رسمی نمرات با 2تا توصیه نامه از اساتید واسه آپلای گرفتن کافیه؟

سلام

این موضوع (به تعویق انداختن خرید خدمت رایگان) ربطی به پایان خدمت و معافیت که نداره؟ داره؟
    یعنی لازمش اینه که معافی یا پایان خدمت داشته باشیم؟
    ویرایش توسط snowman : November 5th, 2009 در ساعت 12:13 PM

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadshabnam نمایش پست ها
    سلام، من 1سوال داشتم، من ریز نمراتمو (لیسانس و ارشد) بصورت غیر رسمی از دانشگاه گرفتم و دادم ترجمه غیر رسمی کردن، به نظر شما ترجمه غیر رسمی نمرات با 2تا توصیه نامه از اساتید واسه آپلای گرفتن کافیه؟
    به جاايي که اپلاي ميکني بستگي داره مثلا سنگاپوري ها قبول ميکنند .اما بعضي جاها نه!
    بهترين راه اينه به جاهاي مدنظرت ايميل بزن و بپرس ازشون وبگو که ما سربازي داريمو پول بايد بيدم مدرک بخريم و....بگو نمره هاتو استاد هات تاييد ميکنن واز اين حرفها ايشالا قبول کنند
    این کاربر ،غیر فعال است.

سلام دوباره

این روش (به تعویق انداختن خرید خدمت رایگان با اون سه راه حلی که آقای مخ فی گفتند) رو میشه برای اپلای (گرفتن ریزنمرات رسمی و گواهی فارغ التحصیلی) استفاده کرد یا نه؟ یعنی می خوام فعلا برای اپلای مدرکم رو نخرم، بذارم اش برای بعد از اومدن ادمیشن؛
    این آقای مخ فی که باکس اش پره و جواب نمیده و فکر کنم دیگه اینورام پیداش نشه، کسی دیگه ای نمی دونه؟

اگه میشه از این راه استفاده کرد، آیا باید پایان خدمت یا معافیت داشت؟ کسی نمی دونه؟
    این آقای بلالک" به شماره 82233625 (0261) هم که صبح زنگیدم تعطیله شمارش

Junior Member

سلام
    قبل از گرفتن پذيرش نميشه از اين قانون استفاده كرد. چون بايد تو وزارت علوم تشكيل پرونده داده باشيد و تشكيل پرونده بدون داشتم پذيرش امكانپذير نيست. ضمن اينكه بايد وضعيت نظام وظيفتون هم مشخص باشه؛ رفته باشي، معافيت، وثيقه ...
    موفق باشيد

ApplyAbroad Hero

Exclamation فوری، فوری : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

می بخشید اگر سوالم تکراریه .... وضعیتم فوریه
    میشه تعهد خدمت رو نخرید و ریز نمره و دانشنامه رو دریافت کرد؟؟
    ظاهرا یه چیزایی در خصوص تعهد خدمت بعد از تحصیل در خارج هست ...
    به وزارت علوم باید مراجعه کرد؟
    نیاز به گرو گذاشتن سند هست؟

Junior Member

سلام، ببخشید من یه سوال داشتم، کارشناسای وزارت خانه درست جوابم را ندادند. من میخوام مدارکم را با وثیقه آزاد کنم ولی میگن فقط پسرها میتونند این کار رابکنند. احیانا شما اطلاعات دقیق تری ندارید؟ ممنون می شم اگر جواب بدهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)