صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 76

موضوع: به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به تعویق انداختن تعهد خدمت رایگان(میشه مدرک رو نخرید)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان باید بگم که اگر یه کمی اطلاعات داشته باشد باید بدونید که میشه در قبال 50 میلیون ریال ضمانت نامه بانکی تعهد خدمت در قبال آمزش رایگان رو تا 8 سال (3 سال فوق و 5 سال دکتری) به تعویق انداخت! برای اطلاعات بیشتر به قسمت " اداره بورس دانشجویان " وزارت علوم www.msrt.ir مراجعه کنید و یا با شماره 02182233144 یا 02182233143 تماس برقرار کنید: ریزنمرات شما رو به صورت ترجمه شده و با مهر وزارت علوم به شما تحویل میدند به علاوه "گواهی موقت فارغ التحصیلی" که قابل ترجمه است! پس نگران شهریه 8 تا 20 میلیون تومانی نباشید. تمام این کارها رو هم میتونید از طریق سامانه "نشا" که توی همون قسمت وزارت علوم هست، به صورت آنلاین انجام بدید! دوستون دارم!
    آقا دمت گرم یعنی این پست هزار تا تشکر لازم داره من درست متوجه شدم؟ !! من الان ترم 2 ارشدم یعنی میتونم بعد از فارغ التحصیلی با یه وثیقه برای سربازی و یه وثیقه برای آزاد کردن مدرک واسه دکترا برم بدون اینکه مدرکو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم برگردم پولامو پس بگیرم؟

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    آقا دمت گرم یعنی این پست هزار تا تشکر لازم داره من درست متوجه شدم؟ !! من الان ترم 2 ارشدم یعنی میتونم بعد از فارغ التحصیلی با یه وثیقه برای سربازی و یه وثیقه برای آزاد کردن مدرک واسه دکترا برم بدون اینکه مدرکو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم برگردم پولامو پس بگیرم؟
    می تونی بری ولی بعد از اومدن باید تعهد خدمتت رو انجام بدی (6 سال) و بعدش پولات رو پس بگیری!
    مدرکی که از این طریق بت میدند همون مدرک موقت هست ولی قابل ترجمه!!!!!!!!!!!!
    ریزنمره هام که اصلیش رو بت میدند.
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

می تونی بری ولی بعد از اومدن باید تعهد خدمتت رو انجام بدی (6 سال) و بعدش پولات رو پس بگیری!
    مدرکی که از این طریق بت میدند همون مدرک موقت هست ولی قابل ترجمه!!!!!!!!!!!!
    ریزنمره هام که اصلیش رو بت میدند.
    ببخشید اون وقت برای گرفتن همون مدرک موقت قابل ترجمه و ریز نمرات اگر دو نفر کارمند تعهد بدن کافیه یا باید وثیقه هم بزاریم؟! چون من شنیدم تعهد کافیه.
    شما خبر دارین اگر من یک روز بعد از دفاع تز ارشدم بخوام برای تعهد و گرفتن مدرک برای ترجمه اقدام کنم چقدر این پروسه اش طول می کشه؟ ممنون

Junior Member

دوستان 2 تا سوال داشتم که اگه جواب بدین فردی رو از بلاتکلیفی در میارین: ( باور کنین سرچ کردم تایپیکو ولی جوابی نگرفتم ) 1. این گواهی نامه موقتی که با روش به تعویق انداختن تعهد آموزش رایگان میگیریم رو میشه به جای دانشنامه اصلی تو ثبت نام برد اونور؟ قبول میکنن؟ 2. اینجوری که فهمیدم تو نشا اول باید پذیرش قطعی داشته باشی تا ریز نمره بدن و نیز برای پذیرش قطعی ریز نمرات لازمه! پس تکلیف چیه؟؟

Junior Member

من نمیدونم چرا تایپیک به این مهمی اینقدر بهش کم لطفی میشه. بابا همه دانشجوها که نشستن که سر فرصت برن کاریابی یه سال بگذره یا مایه دار نیستن. تمام خوشی ما به این بود که بدون پول داریم درس میخونیم. لطفا یه جوون مرد جواب اون سوالای بالای مارو بده! و اینکه کلا پس این نشا واسه چیمونه ؟!!! واسه ثبت نام توش که اصل پذیرش میخواد اونم قطعی نه مشروط !!! بچه ها حالا واسه اینکه این پذیرشو واسشون ببریم ریز نمره لازمه واسه اپلای اولیه. این قضیه که میگن یونی با 700 800 ریز نمره میده چیه؟ کلا چیچی ارائه بدیم واسه اپلای؟؟؟

Junior Member

می تونی بری ولی بعد از اومدن باید تعهد خدمتت رو انجام بدی (6 سال) و بعدش پولات رو پس بگیری! مدرکی که از این طریق بت میدند همون مدرک موقت هست ولی قابل ترجمه!!!!!!!!!!!! ریزنمره هام که اصلیش رو بت میدند.
    اونم راهش اینه که وقتی اومدیم کمپلت همرو از طریق کاریابی اقدام میکنیم واسه آزاد شدنش

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط مخ فی نمایش پست ها
    با تشکر از کسانی که بنده حقیر رو راهنمایی نکردن!

حرف آخر رو اول میزنم: با این روش اصل مدرک (دانشنامه) به شما داده نمی شود.

راه ها:
    1. 2تا ضامن رسمی قطعی دولت:باید برید محضر خونه و تعهد بدهند (شاغل های رسمی قراردادی، پیمانی، آموزشی و ... نمیشود)
    یا
    2. 5 ملیون پول که تو یه حساب میخوابونید (به درد نمیخوره به نظرم!)
    یا
    3. گذاشتن یک سند در رهن وزارت علوم (به درد من نخورد از نظر اقتصادی!)

میرید با دوندگی فراوان تو وزارت علوم تشکیل پرونده میدید (حالم به هم میخوره مدام میگن برو تایپ بشه، برو ثبت بشه، برو ...) من 3-4 هفته ای درگیر بودم و حسابی خسته ام کرد و خستگی بیشتر وقتی تو تنم موند که مسئول امور فارغ التحصیلان امیرکبیر گفت که بهت یه گواهی فارغ التحصیلی + ریز نمره نهایی رو میدیم.
    سلام دوستان

من هم همین شرایط رو دارم و می خوام به وسیله عدم کاریابی مدرکم رو آزاد کنم اما زمانی که نامه عدم کاریابی بهم می دن , دیر شده واسه اپلای و می خوام به یه روشی ریزنمرات و گواهی فارغ التحصیلی رسمی (دانشگاه که می خوام اپلای کنم رسمی قبول داره فقط) رو بگیرم

آیا از طریق 2 ضامن معتبر می تونم برای 4 ماه مدرکم رو بگیرم و اپلای کنم و پس از 4 ماه که نامه عدم کاریابی گرفتم ضمانت نامه رو پس بگیرم و اصل مدارک رو از دانشگاه تحویل بگیرم ؟؟؟

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

1) 2تا ضامن رسمی قطعی دولت:باید برید محضر خونه و تعهد بدهند (شاغل های رسمی قراردادی، پیمانی، آموزشی و ... نمیشود)
    یا
    2) 5 ملیون پول که تو یه حساب میخوابونید
    یا

3) گذاشتن یک سند در رهن وزارت علوم
    آیا این قانون هنوز وجود داره ؟؟؟ بخشنامه وزارت علوم در این رابطه وجود داره ؟؟؟

آخه دانشگاه شیراز گفت همچین قانونی نداریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master, Nursing-Tehran University of Medical Sciences

سلام، برای دانشجویان وزارت بهداشت که طرح اجباری دارند. هیچ راهی واسه گرفتن ریز نمده قبل از اتمام طرح وجود داره؟

با سلام
    من برای اروپا فقط اقدام میکنم اگر ریز نمرات رسمی را از من بخوان قبل از اینکه من پذیرش داشته باشم که نمی تونم تو سایت نشا ثبت نام کنم اون وقت باید پول بدم ؟؟
    یعنی این قانون نشا فایده نداره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)