صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 218

موضوع: تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

GRE High Frequency Words
    --------------------
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    این سوالات پرتکرار چی هست؟چه منبعی؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

با ایمیل بهتون اطلاع میدن. من دو هفته پیش واسشون ایمیل کردم و یه هفته پیش ایمیل زدن که وارد پروفایلت کردیم. رفتم چک کردم دیدم OK بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط parastvand نمایش پست ها
    مشکل منم هست.
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط innertide نمایش پست ها
    اما اگه دایره کوچک رو کوچک ترین دایره ای که میشه در نظر بگیرم (یه چیزی در حد و اندازه ی نقطه) انوقت شعاع با کمان مماس برابره.
    ولی همچنان به اندازه اپسیلون کمان بزرگتره و فقد حدشون برابره نه مقدار واقعی شون . . .

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط imaa نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنماییتون.
    منهتن 5 پوندی تو کتابخانه فروم به فرمت pdf نیست.اگه ممکنه منبع تهیه pdf کتاب رو معرفی کنید.
    ایمیلتون رو برام پی ام کنید تا بفرستم واستون.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobazizi نمایش پست ها
    با ایمیل بهتون اطلاع میدن. من دو هفته پیش واسشون ایمیل کردم و یه هفته پیش ایمیل زدن که وارد پروفایلت کردیم. رفتم چک کردم دیدم OK بود.
    They responded to me too:
    Your request for a correction on your admission ticket has been processed. Score reports will be sent to your designated recipients within six weeks after your test date.
    ...
    ...
    Please allow sufficient time for mail delivery.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    راستش یه سوال برام پیش امده می خواستم ازتون بپرسم. شما با چه روشی استدلال می کنید که چون 2*5 می شه 10 پس رقم دهگان هم 0 می شه؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jtaghiloo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    راستش یه سوال برام پیش امده می خواستم ازتون بپرسم. شما با چه روشی استدلال می کنید که چون 2*5 می شه 10 پس رقم دهگان هم 0 می شه؟
    دوست عزیز. شما یه 30 داشتی که صفرش میاد و رقم یکانو برای همیشه صفر می کنه. یه 2 و 5 داشتی که ضربشون میشه 10 که تو هر عدد یا اعداد دیگه ای ضرب بشه تولید یه صفر دیگه رو می کنه... دیگه مهم نیست بقیه اعداد چه هستند شما همواره 2 عدد صفر جلوی عدد نهایی خواهی داشت نمونش میشه = 30*5*2* 6589658745265232566 حالا شما حساب کن رقم دهگانو...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوست عزیز. شما یه 30 داشتی که صفرش میاد و رقم یکانو برای همیشه صفر می کنه. یه 2 و 5 داشتی که ضربشون میشه 10 که تو هر عدد یا اعداد دیگه ای ضرب بشه تولید یه صفر دیگه رو می کنه... دیگه مهم نیست بقیه اعداد چه هستند شما همواره 2 عدد صفر جلوی عدد نهایی خواهی داشت نمونش میشه = 30*5*2* 6589658745265232566 حالا شما حساب کن رقم دهگانو...
    این روش هرچند یکم عجیب به نظر می رسه ولی جواب میده.یه سوال دیگه که من از بیگ بوک دراوردم و تو رفع اشکال کوانت گذاشتم ظاهرا به این روش حل میشه(ممنون میشم اگه شما هم یکی نگاهی بهش بندازی) علت عجیب بودنشم اینه که فقط در این یک حالت جواب میده یا میشه بسطش داد؟ برای مثال چون 2 داره رقم یکان یک عدد، پس حاصلظرب 2 باشه .و اینکه در حالتی که یکان 0 نشه میشه راجع به دهگان بازهم نظر داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    این روش هرچند یکم عجیب به نظر می رسه ولی جواب میده.یه سوال دیگه که من از بیگ بوک دراوردم و تو رفع اشکال کوانت گذاشتم ظاهرا به این روش حل میشه(ممنون میشم اگه شما هم یکی نگاهی بهش بندازی) علت عجیب بودنشم اینه که فقط در این یک حالت جواب میده یا میشه بسطش داد؟ برای مثال چون 2 داره رقم یکان یک عدد، پس حاصلظرب 2 باشه .و اینکه در حالتی که یکان 0 نشه میشه راجع به دهگان بازهم نظر داد؟

ببینید دوست عزبز به طور کلی برای به دست آوردن رقم یکان حاصل‌ضرب دو رقم بزرگ، می‌تونید فقط رقم‌های یکان آن دو عدد رو ضرب کنید.
    برای مثال حاصل‌ ضرب دو عدد 4369 و 2218:
    4369*2218=9690442
    برای پیدا کردن رقم یکان حاضل ضرب بالا کافیه رقم یکان 9*8=72 که میشه 2 رو در نظر گرفت.

حال این رو برای رقم دهگان و ... میشه تعمیم داد، یعنی:
    برای پیدا کردن دو رقم آخر حاصل ضرب بالا بدون ضرب کردن دو عدد کافیه دو رقم آخر ضرب 69 رو در 18 به دست آوریم:
    69*18=1242 که میشه 42 ( رقم دهگان 4)

امیدوارم این توضیح به دردتون خورده باشه.

Junior Member

در مورد سنتر اصفهان:
    1- درب اصلی دانشگاه وارد میشی و 200 متر پیاده میری تا به میدون برسی. اونجا دست راست دانشکده زبان هست. سر ساعت در باز میشه .... موبایل و کیف رو تحویل میدین دم در و امتحان نیم ساعت بعد یعنی 9 شروع میشه
    2- مراقب ها دائم از کنارتون رد میشن و اگه ببینن دارین سکشن نامربوط رو میزنید تذکر میدن و نهایت بعد از تذکر ممکنه از جلسه اخراجتون هم بکنن.
    3- روبروتون یه ساعت میزارن که به صورت معکوس دقیقه هر سکشن رو نشون میده تا به صفر برسه
    4- آب و خوراکی میتونین ببرین.. ولی فرصت نمیشه خوراکی ها را بخورین
    5- بعد از رایتینگ ده دقیقه استراحت دارین
    6- مداد و پاک کن هم میدن ولی محدوده... پس خودتون دو تا مداد ببرید
    7- برای ریپورت نمرات کدها رو سر جلسه رو ادمیشن تیکت میتونین وارد کنید و مشکلی نیست

در مورد امتحان:
    1- رایتینگ: نرمال بود
    2- وربال: دانش لغت واقعا مهم بود
    3- ریاضی: متفاوت بود... در عین سادگی زمانبر بود و خیلی وقتا اشتباهات ساده میکردی مثلا یادت میرفت که باید گزینه D رو میزدی در حالیکه مسئله رو کامل حل کرده بودی

برآورد خودم از نمرم:
    رایتینگ: 3- 3.5 (اصولا رنج رایتینگ نرمال پیپر بیس ایرانیا همینه)
    وربال: 150( در بهترین حالت)
    ریاضی: 158 ( به خاطر زمان و همون اشتباهات ساده 4 سوال از ریاضی رو وقت نکردم و احنمالا 4 تا هم بی دقتی)

امیدوارم موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)