صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 218

موضوع: تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam101234 نمایش پست ها
    تاثیر کوانت بیشتره ولی موضوع اینه که کجا قراره اپلای کنید؟!
    بهنام جان واسه این دانشگاه ها می خوام اقدام کنم:
    Villanova University, University of Maine, San Diego State University, University of Central Florida, University of North Texas

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobazizi نمایش پست ها
    حق با شماست. رایتینگ شاید 4 بشم. انشاالله . ریاضی شاید بالای 164 بشم. انشاالله . ولی وربال رو نمیدونم. واسه من خیلی سخت بود وربال قسمت اولش. به نظر شما اگه قسمت رایتینگ argument رو عالی نوشته باشم (به نظر خودم، آخه خیلی رو این قسمت کار کرده بودم) و رایتینگ issue رو معمولی نوشته باشم، چه نمره ای در انتظارمه؟
    بعدش اینکه اگه در مجموع دو قسمت ریاضی 5 سوال غلط زده باشم و باقی درست، چه نمره ای میتوان انتظار داشت؟
    بعدش اینکه اگه در مجموع دو قسمت وربال کلاً یک سوم سوالات رو درست زده باشم چه نمره ای در انتظارمه؟
    مرسی
    ---------------
    واقعیت اینه که نمیشه دقیق گفت ولی نمرات زیر به نظر من میرسه:

AW 3.5
    Q164
    V142

ان شا الله که نظر من خیلی هم درست نباشه و بالاتر از اینا بگیرید . . .

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    بهنام جان واسه این دانشگاه ها می خوام اقدام کنم:
    Villanova University, University of Maine, San Diego State University, University of Central Florida, University of North Texas
    خوب توقعتون بالا نیست و در این صورت وربال 145 هم میتونه کارتون رو راه بندازه. البته برای رشته های مهندسی اینجوریه. برای بچه های غیر مهندسی چندان مطلع نیستم. کوانت 162 تا 165 هم برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه. ولی اطلاع دارید که نمره GRE مثل تافل نیست که پوشوندن حداقل ها کفایت کنه. GRE رقابتی هست و کنکور امریکایی هاست. هرچه بالاتر شانس پذیرش بیشتر و بیشتر. البته ملاک های دیگری هم هست ولی GRE جزء معیارهای کلیدی هست . . .

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2900 نمایش پست ها
    دوستان من یه نکته ای رو بگم از اونجایی که امتحانهای افیشیال و بیگ بوک و اون دفترچه اخری رو میزدم و وقت اضافه هم می اوردم ولی این امتحانو وقت کم اوردم فکر میکنم سوالا سخت بوده و احتمالن تا سه تا غلط هم 169 بشه اورد! اینم البته به این دلیل میگم که امتحان اولی کتاب افیشیال گاید تا سه تا غلط رو 170 حساب کرده بود! با توجه به سختی سوالات! به نظرتون کوانت چطور بود میتونه تو این رنج نمره قرار بگیره؟ یه نکته دیگه اینکه وربال اون پسیج طولانی مربوط به یو وی دقیقن یکی از پسیجهای بیگ بوک بود با تشکر از اقای بهنام به دلیل تاکید زیادشون روی بیگ بوک! البته من فکر نمیکنم درست جواب داده باشم اون پسیجو از بس سالن بیشتر به میدون رزم شباهت داشت تا سالن امتحان و نمی شد خوب تمرکز کرد!
    معمولاً 3 تا غلط میشه 167 ولی اگه آزمون درجه سختی بالایی داشته باشه (که نادر هست) ، بله ممکنه با سه غلط هم 169 بشید . . .

Junior Member

من شخصاً به خاطر اینکه بیشتر تمرکزم روی کاناداست (هر چند داره این تمرکز کم کم منتقل میشه به امریکا!)، زیاد برای امتحان کار نکرده بودم. یعنی تقریباً کاری نکرده بودم.
    تافلم رو هم حدود 6 ماه پیش داده بودم و 109 شده بودم.
    رایتینگ امتحان بنظرم موضوعات مناسبی بودن. اما چون من نزدیک به 6 ماه هیچ تمرینی نداشتم، با اینکه رایتینگ تافلم 29 شده بود، اما از خودم زیاد راضی نبودم. به خصوص در بخش Issue.

بخش وربال بنظرم بد نبود. من فقط حدود دو سوم 1100 رو حدود 1 ماه پیش خونده بودم. فکر میکنم حدود 20-25 تا از سوالا رو با اطمینان خوبی زدم. از شانسی ها هم 2-3تا درست باشه، میتونم به یه نمره آبرومند حدود 147 تا 150 امیدوار باشم.

ولی کوانت که بنظرم واقعاً دست کم گرفته بودمش. واقعاً از نظر وقت کم آوردم (هر چند تقریباً همه رو تونستم در نهایت حل کنم). اما به هر حال چند تا از سوالا رو عجله ای حل کردم و فکر کنم 4-5تا غلط از توش دربیاد.

به طور کلی من انتظار زیادی از خودم نداشتم واسه این امتحان. ولی فکر میکنم نمره ی خوب گرفتن توی این امتحان در دسترس به نظر میرسید.
    من برای خودم نمره حدود کوانت 166 - وربال 148 - رایتینگ 3 تا 3.5 پیشبینی میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam101234 نمایش پست ها
    معمولاً 3 تا غلط میشه 167 ولی اگه آزمون درجه سختی بالایی داشته باشه (که نادر هست) ، بله ممکنه با سه غلط هم 169 بشید . . .
    درست میفرمایین بله سوالها سخت نبود ولی زمان بر بود مثلن 39 فاکتوریل روی 29 فاکتوریل رقم یکانش چی میشه یا دوتا نمودار بدن هی بگن از ماه فلان تا فلان جمع این دوتا نمودار میانگینشون و از این دست سوالها چند میشه و اعداد هم چهار رقمی باشن! این سوالات زمان بر بود و خب از اونجایی که طی ازمونهایی که از خودم میگرفتم درصدهای هر سوال رو هم تو بیگ بوک نگاه میکردم متوجه شدم این سوالهای زمانبر رو جز سوالات سخت در نظر میگرفت! در کل تا اومدن جوابها نمیتونم زیاد به خودم امیدواری بدم و به گفته ی شما امتیاز بیشتری میدم.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

تقسیم 39 فاکتوریل بر 29 فاکتوریل رقم دهمش چی میشه! درست میگید واقعا حداقل 5 تا سوال ناجور داشت، من که خیلی خراب کردم. تازه وقتم کم آوردم. امیدوارم 162 به بالا بشم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2900 نمایش پست ها
    درست میفرمایین بله سوالها سخت نبود ولی زمان بر بود مثلن 39 فاکتوریل روی 29 فاکتوریل رقم یکانش چی میشه یا دوتا نمودار بدن هی بگن از ماه فلان تا فلان جمع این دوتا نمودار میانگینشون و از این دست سوالها چند میشه و اعداد هم چهار رقمی باشن! این سوالات زمان بر بود و خب از اونجایی که طی ازمونهایی که از خودم میگرفتم درصدهای هر سوال رو هم تو بیگ بوک نگاه میکردم متوجه شدم این سوالهای زمانبر رو جز سوالات سخت در نظر میگرفت! در کل تا اومدن جوابها نمیتونم زیاد به خودم امیدواری بدم و به گفته ی شما امتیاز بیشتری میدم.
    ... Cathedrals in my heart

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    تقسیم 39 فاکتوریل بر 29 فاکتوریل رقم دهمش چی میشه! درست میگید واقعا حداقل 5 تا سوال ناجور داشت، من که خیلی خراب کردم. تازه وقتم کم آوردم. امیدوارم 162 به بالا بشم.
    رقم دهم چند میشه یا رقم دهگان چند میشه؟؟ خیلی بعیده از شما بخان که تا رقم دهم رو حساب کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    the tenth digit
    رقم دهم میشه دیگه؟؟؟
    والله عبارتش دقیقا خاطرم نیست اما منظور رقم دهگان بود، نیازی به محاسبه هم نداشت! رقم یکان یکی از اعداد (30) چون صفر داشت پس یکان حاصلضرب هم صفر می شد و در رقم دهگان چون دو در پنج ضرب می شد و 10 تولید می کرد، باز هم حاصلضرب اعداد صفر می شد... یعنی جواب اینجوری می شد : xxxxxxxxx00

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

چند تا نکته در مورد آزمون امروز :
    اول اینکه به ما مداد و ‍پاک کن ندادند. من نمیدونستم که نمیدند. این اولین امتحان من بود و خبر نداشتم. البته با خودم برده بودم.
    دوم کسایی که میخوان آبان برن سر جلسه بدونند که کلا یکم زود تر برند - زودتر از ۸:۳۰ که داخل برگه نوشته اونجا باشند. من خودم یکم دیر رسیدم یکم اولش استرسی شدم. همه همون ساعت ۸:۳۰ سر جاشون نشسته بودند.

در مورد امتحان همون طور که دوستان گفتند کوانت سخت بود. به نظر من واسه امتحان بهترین کار اینه که هر کس میخواد امتحان بده بره و خوب روی این قسمت کار کنه و بیشتر از همه روی سرعتش توی حساب کردن و انتخاب یک راه برای زودتر حل کردن سوالها کار کنه چون time is your enemy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)