صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 218

موضوع: تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

سلام. من هر دو تا سوال رو زدم گزینه 4. تو سوال اول مطمئن هستم گزینه 4 میشه. چون اطلاعاتی در رابطه با عدد میانه نداریم جز اینکه بازه شو میدونیم. که این کافی نیست برای دونستن مقدار دقیقش. پس اطلاعاات داده شده کافی نیست. تو سوال دوم هم بازم اطلاعات مساله کافی نبود چون OK مشخص کرده بود که مثلا 9 و -5 جزو مجموعه نیستن ولی نمیشه از این طریق نتیجه گرفت که مثلا 8 و 7 جزو مجموعه هستن یا مثلا -4 و -3 جزو مجموعه هستن. بنابراین اطلاعات برای این نتیجه گیری کافی نبود.
    These are my opinoins
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    سوال اولو یادم نیست. اما سوال دوم 13 تا میشد. یعنی اولیه
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

چون همه شون باید عدد صحیح میبودن پس میشد نتیجه گرفت که 1000 حداقل مقدار c است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط comm نمایش پست ها
    خیلی ممنون. من دو تا اشتباه زدم که هر دو به خاطر بد خوندن صورت سواله. واسه اینکه مطمین بشم این رو میپرسم. سوالی که حداقل مقدار c رو خواسته بود به کدوم صورت بود؟

1. a=0.075c
    b=0.009c

2. a=0.075c
    b=0.09c

در حالت اول جواب ۱۰۰۰ و دومی ۲۰۰ است. من ۱۰۰۰ زدم و فکر میکنم صورت سوال رو اشتباه دیدم. کسی از دوستان دقیقا یادش هست؟
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

در این سوال تعداد اعضای مجموعه 15 عدد بود و بنابراین نمیشد میانگین گرفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3270 نمایش پست ها
    سوال اول گزينه cميشه!! ميانه ميخواست نه ميانگين! اين كه دقيقا خود تعريف ميانه بود ديگه!تعريف ميانه: عددى كه تعداد اعداد كمتر و بيشتر از اون مساوى است كه وقتى تعداد زوج باشه دو تا عدد اون وسط ميمونه و ميانه ميشه ميانگين اونا! ميانگين اين دو عددى هم كه داده بود دقيقا ميشد ٥٢.٤
    در كل كوانت واقعا هر سوالش نكات ريز داشت كه دقت و هوشيارى زيادى ميخواست! يك سوال رو شانسى زدم كاملا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobazizi نمایش پست ها
    چون همه شون باید عدد صحیح میبودن پس میشد نتیجه گرفت که 1000 حداقل مقدار c است.
    a=0.075c
    b=0.09c
    بود که 200 میشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobazizi نمایش پست ها
    در این سوال تعداد اعضای مجموعه 15 عدد بود و بنابراین نمیشد میانگین گرفت.
    منم با شما موافقم که هر دو گزینه D می شد اون سوال 52.4 هم اتفاقن یه نکته داشت که به عدد 52.4 می رسیدی ولی باید شک میکردی الان صورت سوال یادم نمیاد و به دلیل همون شک و نکتهD رو میزدی.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط comm نمایش پست ها
    خیلی ممنون. من دو تا اشتباه زدم که هر دو به خاطر بد خوندن صورت سواله. واسه اینکه مطمین بشم این رو میپرسم. سوالی که حداقل مقدار c رو خواسته بود به کدوم صورت بود؟

1. a=0.075c
    b=0.009c

2. a=0.075c
    b=0.09c

در حالت اول جواب ۱۰۰۰ و دومی ۲۰۰ است. من ۱۰۰۰ زدم و فکر میکنم صورت سوال رو اشتباه دیدم. کسی از دوستان دقیقا یادش هست؟
    اگر منظور این سوال این باسه که a , b , c اعدادی صحیح هستن، روش حل بصورت زیره:

a/c= .075=75/1000=3/40
    و
    b/c=.09=9/100

حالا کوچکترین مضرب مشترک مخرج های دو کسر بالا (100 و 40) میشه کمترین عدد صحیح ممکن برای c این عدد همون 200 هست . . .

سلام
    به نظر من رایتینگش خوب و منطقی بود. میشد واسش ی چیزایی نوشت. قسمت وربال ریدینگاش تقریبن آسون بودن. قسمت وربالش 7 یا 8 تا نزدم. خیلی مفهومی بود. امیدوارم زیار خراب نکرده باشم. بابا تو قسمت ریاضی وقت کم اوردم.

Junior Member

سلام دوستان

من نوامبر امتحان دارم. خواستم بدونم چند تا break و بين كدوم سكشنا دادن؟ بعد خودمون مي تونيم زمان دو رايتينگ رو تنظيم كنيم يا اونا جداگانه به ما هر كدوم از موضوعات رو مي دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نوامبر امتحان دارم. خواستم بدونم چند تا break و بين كدوم سكشنا دادن؟ بعد خودمون مي تونيم زمان دو رايتينگ رو تنظيم كنيم يا اونا جداگانه به ما هر كدوم از موضوعات رو مي دن؟
    بعد بخش سه یک break ده دقیقه ای دارین. نه. برای هر رایتیگ جداگانه به شما وقت داده می شه. واسه هر کدوم ۳۰ دقیقه. یعنی ۳۰ دقیقه اول باید توی سکشن یک رایتینگ issue رو بنویسین.
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam101234 نمایش پست ها
    اگر منظور این سوال این باسه که a , b , c اعدادی صحیح هستن، روش حل بصورت زیره:

a/c= .075=75/1000=3/40
    و
    b/c=.09=9/100

حالا کوچکترین مضرب مشترک مخرج های دو کسر بالا (100 و 40) میشه کمترین عدد صحیح ممکن برای c این عدد همون 200 هست . . .
    گفته بود a و b و c اینتیجر هستن که خب 200 می شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)